Bir kuruş bile gelirim yoksa çözüm yolum ne olur?

Aynen öyle. Birikmiş son kalan paramı yiyorum. Daha doğrusu evin kirası yiyecek birkaç gün sonra. Annem işsiz ben öğrenci(ünv) babam yok. Bu mesajımı açmış okuyan bir insan bana Türkiye'nin kanunlarından bir çözüm yolu bulabilirse yazsın. Çoğu para içinde yüzüyor ama ben kiramı bile ödeyemiyorum artık. Türkiye cumhuriyeti gelip de kanunlarında vatana millete yararlı iş yapacak öğrenci yazmasını biliyor. Ama düşünmüyor parası var mı yok mu? Ailesini hele hiç düşünmüyor. Çünkü paranın kaynağında yüzüyorlar. Ben ne yapacağım ...Lüksün canı cehenneme. Lütfen bana hikaye anlatmayın, onlardan çok var kitaplığımda. Bu ülkede ailemle 1 huzurlu gün geçiremeyecek miyim?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bazı kurumlar var ogrencılere stant ısı verıyorlar part tıme ısten daha cok getırısı var ya da duzenlı kan ılık bagıcısı falan ol bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen yaa bende öyleyim şuan.babam var ama babam bana yardım etmiyor karışmam diyor hiç bişeyin annem veriyo o da 100 lira falan bende ne yapacağım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Parttime is bulsan en azndan yardmci olur

0|0
    0|0
    • İş günde 20 liradan ayda 600. Kira 500 elektrik su vs 100 . Cebimde kalan = 0

Okuldan çıktın doğru işe akşam evdesin uyumak için artık. Derse çalışmak için kalan zaman=0

Başarın 0 Cebin 0. Çözüm bu değil

Erkekler Ne Diyor 1

• Kredi çek ve geri ödeme.Evindeki herşeyi haciz edemezler zaten.

1|0
    0|0
    • Hapis diye bir şey var. Türk cezaevi yani

• Salla gitsin.

• Bütün bankalardan 1 ev alacak kadar bile para toplayamadıktan sonra faydası ne ? Bunu demeye çalışıyorum. Hazıra dağlar dayanmaz demiş atalarımız

Yükleniyor...