Spor ve diyet ile?

Merhabalar!
Benim 10 kiloluk bir fazlam var.
Fitnassda ortlama günlük 500 kalori yakiyorum haftanin iki günü zumba var o zamanlar günlük 1000 kalori yakabiliyorum
ayrica okula da yuruyerek gidiyorum o sirada 150-200 kalori yakiyorum.
Fitnass ve zumbaya yeni basladim

Simdi benim merak ettigim bu bunlari yaparken ayni zamanda yediklerime dikkat etsem (aksamlari ekmek yemesem onun yerine salata ve et yesem sadece sabahlari bir dilim kepek ekmegi biraz peynir domates yesillikler oglenleri de bazen salata bazen minik bir kepek ekmeginden sandvic yapsam 1 ayda kac kilo veririm veya 10 kiloyu vermem ne adar sürer.) ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benim diyetim var biraz bilgi vereyim. Çok su tüket ve yemeklerden önce ılık su iç iştahını kapatır ayrıca kahvaltını sağlam yap bu şekilde öğlen ve gün içinde çok fazla yeme ihtiyacı duymassın ancak sağlam derken yumurta bal kaymak degil tabi ve spora devam tabiki et çok fazla olmasın bide ekmek 50-75 gram yeterli olur ogün için salatayla doyur karnını ama yağsız olsun tabi ve kilo verdikten sonra kilonu korumak istiyorsan düzenli olarak yüz eger yeterince yuzersen çok yesen bile bisey olmaz o zaman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• günde ortalama 1000 kalori yaksan günde en az 2000 kaloride alıyosun. yani demek istediğim fitnessta 500 kalori çok az. ağırlık antremanı yapıp antreman sonunda kardiyo yaparsan çok daha hızlı yağ yakarsın. ama benim tavsiyem fitnessta 1500 kaloriyi hedeflemen. zaten sen 1000 e yakın ağırlık antremanında yakacaksın farkına varmadan :) antreman sonunda koşu bandında tempolu yürüyüş yap hızını sen ayarla çok yormadan. ya da yatay bisiklete binebilirsin. benim tavsiyelerim bunlar. Ayrıca günde 2,5 litreden fazla su tüketmemeye çalış.

0|0
    0|0
  • bunu etkileyen çok faktör var ama sistemin doğru bu şekil devam et halledeceksindir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayda 5 kilodan fazla verme çünkü ilerde zip diye geri alırsın. Bu şekilde devam edersen 4-5 kilo verirsin Belki ben senin bünyeni vücudunu bilmeden tahminleri soyliyorum. Diyet için fazla kasma kendini öğlen saatleri evde ne yemek varsa azıcık yiye bilirsin. Vücudunu onu yeme bunu yememe alıştırma. Kolay gelsin 💪 👍

0|0
    0|0
  • 2 ayda verirsin

0|0
    0|0
  • Bol su tuket düzenli beslen zaten spor yapıyorsun kilo verirsin yavaş yavaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...