Sokakta ya da herhangi biryerde ağzını aça aça sakız çiğneyen kadın ve erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sokakta, otobüste ya da herhangi biyerde ağzını kocaman kocaman açarak bir o yana, bir bu yana sakız çiğneyen kadın ve erkekler görünce çıldırıyorum.

Bir de o sakızı patlatmaları yok mu beni öldürüyor, peki sizin düşünceleriniz nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkeğe sinir oluyorum. kadına hele gıcık olüyorum basıt sokak kadını gıbı görünmesine sebep oluyor. bırde elınde sıgara yuruyen kadınlar onlardanda beter gözüküyorlar.

Erkekler Ne Diyor 11

• kadına hiç yakışmıyor direk hayat kadını izlenimi uyandırıyor bende

• erkekte de kadında da itici buluyorum...

• Tebrik ederim YOluna cıkmış diyorum :D Nefret ediyorum onlardan.

• Kimin yaptığına göre değişiyor aslında. Jim Carrey yapsa komik bile olabilir :) Ama bazıları var ki ne tipine yakışıyor ne duruşuna. İşte öyle zamanlar da hele bir de sinirliysem çok uyuz oluyorum öylelerine.

• Bana uzak olsunlar. Bizimkiler hoşlanmadığını anlayınca sınır etmek icin yapıyorlar. İki dakikalık zevk icin canımızı sıkıyorlar

• ... Bunun en güzel tarafı ; patlatan kişiye doğru yaklaşacaksın ve bekleyeceksin.Hadi tekrar şişir bekliyorum der gibi :) Sakızın yutulma ihtimali olasılıklar arasındadır :)

• ahahah güzel :) bi hayat tecrübesi daha :D

• çok fuzuli hareketler sergileyen fuzuli insanlar

• çiğnesinde öyle çat pat patlatmasın benim çevremde kavga sebebi olur

• sakız çiğnemek yasaktır!

• sakızda çatır çatır çiğnenir be kardeşim .ama yeni bir yol bulalım kimsa yokken çatır çutur .birileri görüyorsa çıtır çıtır...ben böyle görürsem ne derim ..sadece bakarım kızgınca ama birşey diyemem

• ben bu yüzden kuzenimi patakladım... kız bi sakız çiğniyor sinirden öldürdü... kızım düzgün çiğne... yok inat yapacak ya... len düzgün çiğne yine aynı iki asıldım ağladı:) sonrası oymuş... ohh bee... dayak iyi bişey dğeil de bazen insana inandırıyor cennetten geldiğine:D

Kızlar Ne Diyor 11

• Abe gelde bir falına bakayım deseler tam olur:)

• Ne severim ne rahatsız olurum. İlgilenmem.

• sakız piyasadan kaldırılsın bence gereksiz bişey.kimseye de yakışmıyor ne sokakta ne evde

• Ben sakız çiğnemem de, ama bazı kızlara da yakışıyor yani..

Çakkada çakkada, arada bir de balon yapıp patlatması yok mu.?

Çok seksi bir hareket.. Hele bir de patlatınca dudaklarına yapışması..

Woow.. Git ısır o dudakları.. Popoya da iki şaplak.. :)))

• Çok itici gözüküyor aynı zamanda iğrenç.

• alıp o sakızı çiğneyen kişinin saçlarına yapıştırmayı bunu düşünüyorum

• sakız çiğneyen erkek çok ıtıcı

• bi keresinde otobüste kafamı koltuğa yaslamışım güzel güzel gidiyorum, arkamdan cakcuk sakız çiğneme sesi geliyo, patlatıyo pıtpıtpıtttttttt bi de tv izliyo kulaklığı takmış umurunda değil..allahım gel de gebertme :D

• :))))

• evet bunu bende yaşadım içindeki katilin nasıl uyandığını tahmin edebiliyorum

• ÇOK GICIK

• elimin tersiyle o sakızı yüzünde patlatırım.

• sevmiyorum, ister istemez yemek yerken de ağızlarını kapamadan, şapırdata şapırdata yedikleri fikri zuhur buluyor bende ki bu daha da beter içimi kaldırıyor.

ama sakız patlatanlara bir şey diyemiyorum, çünkü bazen ağız kokusunu engellesin diye ağzıma attığım sakızları dalgınlıkla patlattığım oluyor benim de.

Yükleniyor...