Ayrılmak dışında ne yapmalıyım sizce?

Sevgilim bana face şifresini verdi ve istediğin zmn bakabilirsin mesajlarımı okuyabilirsin dedi bnde bugün bi facesine bakım dedim ve birine mesaj yazacağına daha önceden benim telime yollamıştı, sonra yanlış anlama dedi mesajda nasılsın senem yazıyodu. Neyse zmn geçti bugün facsınde o kızla mesajlarını okudum ortaokuldan arkadaşım demişti mesajda kıza.mesaj atmış kızda.kimsin demiş neyse telim bozuldu numaran kayıtlı değil ondan tanımadım demiş ve sevgilim numwrasını yazıp numaramı unutma demiş ama kıza senemmm felan diye arada mesaj yazmış sorsam arkadaşım aramızda bişey yok dicek ne yapmalıyım.sizce ayrılmak..dışında yada bana güvenmiyor musun dicek. :((

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• bu muhabbet baştan yanlış neden facene girip takip edecek kadar alçaldınki bırak niye veriyorsun şifreni banane o senin özel hayatın beni ilgilendirmez deseydin ya.hem mesajında da bişey yok ki evham yapacak sadece arkadaşı ve ne malum belkı planlı yaptı seni kıskandırmak için olamaz mı bence sesini çıkarma ve bu kadar güvensizsen devam etmenin de bir anlamı yok.güvenmeyi dene

0|0
    0|0
    • Nasil beni ilgilendirmez ben onun sevgilisiyim

• sevgilisi olabilirsin ama onun arkadaslarına işine vs.karısamazsın sonucta siyam ikizi değilsiniz.birinin hayatını ele geçirip herşeye senin adına karar vermesi kötü bişi ve sıkıcı.hayat bıyu nöbette ve tetikte mi bekliceksin.bırak hata yapacaksa şimdi yapsın yarın senin için geç olabilir.gerçi bakış acısı

• Anladim sagoll :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• güvenmeyi öğrenmelisin.

0|0
    0|0
  • bısey olmaz salla gıtsın :)

0|0
    0|0
  • Güvenmiyorum de.

0|0
    0|0
  • Çok karışık bir durummuş.

0|0
    0|0
  • senden önce bir konuysa bir şey diyemezsin

ama sen varken werdiyse bitirmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben olsam ayrılırım ya elin kızlarına gizlş gizli ne mesaj atıyor

0|0
    0|0
  • snuçta cocuğu tanımıorm ama sakın öyle birşey olsa vermezdi deme erkeklern yüzde 90 nı blof yapar son ana kadar, su aşamada yapacğın tek sey eer araya çok şüphe girmişse kızı araştrmak ama bunda erkek arkdşna farkettrmeden yap ve sakın emn olmadan ayrlma sonra çok pşman olursn..

0|0
    0|0
    • Nasil olsa varsa oyle bisey yakalarim bi yanlisini dicem ama mesajlara baktim falan diyeq

• pekala sen blirsin:D

• kızlarla çok muhabbeti olan muhabbet kurmaya çalışan erkekleri sevemiyorum nedense çok itici geliyolar.seninki de bu desen şimdi bişey karıştırcak olsam şifre vermezdim dicek

0|0
    0|0
  • Yanlış bir şey göremedim ben ama sen bilirsin tabii.

0|0
    0|0
  • bişeler karıştırıyo olabilir hemen harekete geçme.kızı araştır!

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin fırıldak çeviriyo besbelli.

0|0
    0|0
  • aldatsa şifreyi vermeyp o mesajları okumanı engeleyemez mi ?

0|0
    0|0
    • Engeller tabi

• Hmm bi deneyeyim bakalim

• dene bakalım

Yükleniyor...