Kendini ezdirmemek mümkün mü?

sizi kullananlara/saf/sesi çıkmaz görenlere kendinizi ezdirmemeyi nasıl başarıyorsunuz

0|0
13|8

En İyi Erkek Görüşü

• Saf kalpli olmak başka uyanık olmak başka. Tavırlarınla aptal biri olmadığını belli edebilirsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hiç olmadı kullanan da yazılılarda fılan çok kopya isteyen oluyodu ben de yazılıyı kağıda abanarak çözüyodum her seferinde de kızıyolardı :D

0|0
    0|0
  • sessiz atın çitmesi sert olur derler... efendi olmak sessiz sakin olmak nedense şimdiki zamanda salaklık olarak adlandırılıyo, bence sessizliğinden sakinliğinden taviz verme aynen devam et ama yeri geldiğinde karşındakini hareket ve laflarınla öyle bozki salak olmadığını sadece sakinliğini anlayabilsin

1|0
    0|0
  • hayır demeyi öğrenerek..yeri geldiğinde ve beklemediklerinde sert tepki vererek. illa ki bağırmana gerek yok. net ve ciddi bir şekilde "hayır" dediğinde o tepki yeterince sert oluyor :)

0|0
    0|0
  • Beni hem saf hem de sessiz bulur çoğu kişi ama kendimi ezdirmedim hiçbir zaman. Hatta çoğu zaman rol yaptım, safmış gibi davrandım. Daha iyi oluyor böylesi, ne yazık ki.

0|0
    0|0
    • ben de herşeyin farkındayım, artık nasıl bi imaj bırakıyorsam, saygı gösterme gereği duymuyor, ciddiye almıyorlar.

bunu acilen çözmem gerek. :)

• Ezikler ezer.

0|0
    0|0
    • ben çevremdekilere göre ezik kalıyorum ama kimseyi ezmiyorum :)

beni ezenlerin ''ezik'' olduğuna inandır

• beklemdikleri bir anda tepkini verirsen akıllanırlar

1|0
    0|0
  • Kıçına bascan tekmeyi... :)

0|0
    0|0
  • herşeye eyvallah demeyerek

0|0
    0|0
  • Baştan salağa yatıyorum sonra öyle olmadığımı görüyorlar;)

0|0
    0|0
  • sabır sabır sabır bir yere kadar o geldiği yerden sonra kimsede durmasın karşımda.

0|0
    0|0
  • Uzaklasirim o kisiden..

0|0
    0|0
  • Başta sinirli yüzümü göstermiyorum.Sonradan anlıyorlar ki bu kızla başa çıkılmaz.

0|0
    0|0
  • kndimi ezdrmem takmam kmseyi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her şeye evet dememeli hayır demeyi de bilmelisin. Unutma ki karşındakiler senin kadar saf ve iyi kalpli değil. Seni kullanmaları için sana belirli ölçüde yaklaşmaları gerekir. Buna izin verme..

0|0
    0|0
  • Aikido uygulayacaksın bir bakıma tavırlarını kendi çıkarın için tekrardan ona yansıtacaksın. İnsan elinin yandığını bile bile tekrar sobaya dokunmaz baktı zarar ediyor bu işten seninle uzlaşma yolu arayacaktır bir vakit sonra.

0|0
    0|0
  • beni en son kullanan insan bi teyzeydi benı karşıdan karşıya geçir demişti bende kucama almıştım

1|0
    0|0
  • ömügünü sık bak nasıl oluyo

0|0
    0|0
  • gelen siqtir çek gidene siqtir çek bak ezebiliyolarmı

0|0
    0|0
  • bal gibi hem de

0|0
    0|0
  • insandan saymıyorum, çok can sıkarsa gömerim laflarımla