Kadın parası yiyebiliyor musunuz erkekler?

Bende bir sorun var arkadaşlar hayatım boyunca hiç bir kadının parasını yemedim.Yiyemedim daha doğrusu ne biliyim abi bir kadının parasını yerken kendimi garip hissediyorum.Aciz gibi.Mesala benim annem ve babam Avukat annem THY'de Hukuk Müşaviri olarak çalışıyor eskiden beri.Babam serbest Avukat ticari davalara giriyor daha çok birde İnşaat sektörüyle uğraşıyor.Tabi babam anneme göre olağan üstü fazla kazansada anneminde güzel bir maaşı var 6.000 TL'ye yakın alıyor.Hiç bir harcama yok tabi herşeyi babam karşıladığı için.Maaş komple ona kalıyor ama ben kadının parasını yiyemiyorum ondan para istemiyorum alsamda mahçuplaşıyorum küçükken ondan hediyede istemezdim.Ama babamın parasını hç affetmem çatır çatır yerim.Açık açık isterimde.Normal arkadaşlarlada durum aynı aldığımı erkeklere ödetirsem mutlu olurum kızlaraysa sanki hep ben bişeyler yapmak zorundaymışım gibi hisssederim.Bilmiyorum sebebini.Benim gibi olan var mı?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• işte onu bende hiç yapamam..

0|1
    0|0
    • belki saçma.. ama öyle bi durumda kendimi zayıf hissediyorum. günüm mahvoluyor. kafam hep orada oluyor. bencilce düşünsem dahi kendim için bu gerekli..

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben yidim.

0|0
    0|0
  • Erkek ya da kadın... Kimseden rahatça para isteyemem. Kimsenin de parasını yemem. Kendi paramı kazanayım da 3 kuruş 5 kuruş fark etmez...

0|0
    0|0
  • benim bi sevgilim vardı 5 kuruşu yoktu herşeyi ben öderdim,paran yoksa bence gayet normal şeyler bunlar. varsa da ara sıra ödetmen kötü bir şey değildir

0|1
    0|0
  • ne zaman çalışmaya başladım o zamandan beri kimsenin parasına ıhtıyacım olmadı bır yerde oturup yemek yesek dahı cebımde kalan son parayı ben verırdım sadece anne baba degıl diğer ilişkilerimdede bu huyum var ama iyi bir huy değil açıkçası..Yemek lazım özellikle sevgılınse ılıgını kurutman lazım..

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşlarına ödetmemen normal ama annenden de çekinmemelisin. Gerçi büyümüşsün artık, çekineceksen babandan da çekin.

0|0
    0|0
  • Erkeklik duygusu işte sahiplenme , koruma gibi duyguların olduğu gibi bişey ben varken sana düşmez olayı

0|0
    0|0
  • çok kazanan yedirsin ne olcak yani.

0|0
    0|0
  • bkz anne parası

0|0
    0|0
  • benim de bi arkadaşım var, o da okumuş etmiş çok da güzel bi mesleğimiz var her ikimizin de. ama çocuk elini cebine atmıyor. bazen utanma pazarı para uzatıyor. baştan ben ödüyordum ama sonradan kendimi enayi gibi hissetme başladım. artık alman usulü yapıyoruz, herkes kendi yediğini ödüyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...