Cüneyt Çakır Bu Akşam PSG-Chelsea CL Maçını İyi Bir Şekilde Yönetirmi Sizce?

Maçı sırf Türk hakem yönetiyor diye izlicem inş iyi bir maç yöneterek bizi en iyi şekilde temsil eder sizin düşünceniz ne yönde iyi yönetirmi?

• Evet iyi yönetir
    50% (2)86% (6)73% (8)Oy Ver
  • Orta şekerli yönetir
    0% (0)14% (1)9% (1)Oy Ver
  • Kötü yönetir
    50% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Orta şekerli yönetir

0|1
    0|0
  • İyi yönetir. Uluslararası arenada en iyi performansını sergiliyor.

0|1
    0|0
  • Hiç sanmıyorum. Kötü yönetir.

0|1
    0|0
    • İnş düşündüğün gibi olmaz avrupada bari iyi maç yönetsinler Türkiyede neler döndüğünü biliyoruzda orası farklı.

• derbileri berbat yönettiği gibi bunuda kötü berbat yönetir kesin

0|0
    0|0
    • Türkiyede her hakem kötü yönetiyor ya da bilerek yönettiriliyor bilemiyorum ama burada kafa daha rahat bence iyi bir hakem Türkiye dışında en azından inş iyi yönetir.

• Biz Galatasaraylılar bayılırız zaten :) Türkiyede hepsi aynı inş bu maç iyi yönetir.

• biliyorum bayıldığıınız devam edin

Erkekler Ne Diyor 7

• Çelsi ve psg nin arası maç öncesi çok kızıştı sert bir maç olacak cineyt çakır için kolay maç olmayacak ama üstesinden gelir diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • İyi Yönetir.
    Kırmızı Kart 90% Çıkıcak
    Maç Sonu : Chelsea 2-1 PSG

0|1
    0|0
  • çift karakterli o avrupada farklı konsantre oluyo türkiye de farklı...

0|1
    0|0
    • Belkide Türkiyede oldurulmuyo bilemiyoruz her hakem aynı çünkü Türkiyede inş iyi yönetir.

• valla avrupa dönüşü türkiyede nasıl maç yönettiğinide gördük. Sonuçta türkiyede ki en iyi isim onun rahatlığı var ama avrupada üstü ufak bir hata da çizilebilir.

• Aynen öyle zaten elle tutulur 1 hakemimiz var oda kaybolmasın.

• Türkiyede çok katletti bizi inşallah kötü yönetir hiç sevmiyorum.

Hoş kötü yöneteceği kesin.

0|0
    0|0
    • Türkiyede iyi yöneten hakem varmıki dün bile bakma rahat yendik ama penaltımız verilmedi ben Türkiyed eyönetilişlerini sevmiyorum ama avrupada Türk hakemin başarılı olmasını isterim ve desteklerim inş dediğin gibi kötü yönetmez.

• Ntv dostum :)

• Eyvallah :D

• or. ç anadolu takımlarının hakkını yer, avrupa maçlarını da adil yönetir dicem ama inş. rezil olur

0|0
    0|0
    • Yaw Türkiyede iyi yöneten hakemmi var hepsi şartlanmış çıkıyor sanki Türk hakemimize sahip çıkalım Türkiyede sevmesemde hiçbirini.

• Gs ye penaltı verir 👍

0|0
    0|0
  • Evet iyi yönetir

0|1
    0|0
Yükleniyor...