Böyle olmasını beklemiyordum. Ben ne yapacağım?

Görünce hiç bişey olmamış gibi davranacağım diye o kadar kurgulamıştım ki kafamda. Yanından geçip gidicem.. Bugün okulda gördüm resmen titredim bakamadım bile. Bir kez önümde insanlar varken bakmaya kalktım içim eridi. Aynı sınıftayız 1 sene nasıl geçecek bilmiyorum. Bana yaptıklarına yaşattıklarına rağmen nasıl hala böyle oluyorum. Ben ne yapıcam:(((((

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• gercekten sevince sevdiğin sana ne yapsada ayrı olsanızda onu görünce hala onu cok sevdiğin için öyle oluyosun yapacak bişeyin yok hani çivi çiviyi söker bul baskasını dicem ama yalan dolan hepsi yapacak bişeyin yok kafanı dağıtacak bişeyler bul kurslara falan yazıl bişeyler yap işte

0|0
    0|0
    • Unutmak için başkasını kullanmak çok adice. Bu bana yakışmaz. Uğraşlar buluyorum kendime ama onu hergün görücem. Konuşamıcam, bakamıcam, onun sesini hergün duyup dokunamıcam bile. Bu o kadar zor geliyo ki bugün 15 dk bitmek bilmedi.

• bende bunu çok dinlerim bi nevi aynı sei yasıyoruz seninle ama müzik dinle derken böyle seni kötü edecek tarzda olanlardan değil daha hareketli bişeyler olabilir yabancı müzik olabilir ve ayrıca evet zor zamanlar seni bekliyo kendini üzmemeye calıs kafana takma dicem ama ister istemez insan kafasına takıyo her gün görüpte bişey yapamamak canını daha cok sıkacak ama arkadas edin netten olsun okuldan olsun

• tavsiyem netten arkadas edinmen malum insan tanımadığına daha kolay içini dökermiş

Erkekler Ne Diyor 3

• Demek ki sen acı çekmeyi seviyorsun! Kızların çoğunluğu böyledir. Kendilerini sevenleri, değer verenleri, onları için herşeyi yapanları değil, onlara acı verenleri, eziyet edenleri, hakaret edenleri sever, onlar hoşuna gider. Kısacası deveyi diken, kızları s... yaranıyo bu devirde!

0|0
    0|0
    • Yanlış. Benim sevdiğim adam o değildi. Sonradan çok değişti ama insan sevdikten sonra ele geçen olmuyo. Ağzına etsede amenna diyosun. Olmam dedim oldum.

• Her okulda rehberlik servisi var git rehberlik hocana o sana yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Artık herşeye hazırlıklı olacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...