Sevgilime nasıl moral vereyim Fener için?

fener berabere kaldı ve benden moral bekliyor ne diyim arkadaşlr nasıl güldürym yardım een lütfn acil

Güncellemeler:
ben anlamam ki maçtan tek bi cümle yeter o ne olabilir mutlu etmek için

0|0
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• tavla oynasaydık biz onları mars ederdik de:)

0|0
    0|0
    • tühh bu iyiymiş işte ama geç geli yorm yaa :(

• beğendiğine sevindim :)

bundan sonra kolay kolay yenilmeyiz.bence de asıl güzel olan senden moral beklemesi :)

Erkekler Ne Diyor 30

• deplasmandaki maçta biz kazanırız kesin de

0|0
    0|0
  • Ee ne oldu işten mi çıkardılar berabere kalınca, evin mi yıkıldı, anan baban mı öldü? Ne oldu? Seni bu kadar strese sokacak daha ciddi şeylerin yok mu? Ya büyü adam ol ya da adam olana kadar senin tribini suratını çekemem böyle saçma şeyler için.

Bu da başka bir alternatif..

0|0
    0|0
  • yarın aykut kocaman istifa edecekmiş dersin bundan iyi bir haber olamaz bizim için yarın oluncada zaten siniri geçer

0|0
    0|0
  • Aşkım ama sen de dün Manchester Galatasaray'ı yendi diye sevinmiştin.. Bugün nasıl 90+4 de çocuğu elinize verdiler de.

1|1
    2|1
  • Sonraki maça 2 bira al git yanına bu maçı alacaz diye yanında ol sana yeniden aşık olur :D

0|0
    0|0
  • O hooo sen direk ayrıl derim ben şahsen. Gidip afedersin insanlığa şahsiyete benliğime yararı olmayan bir işe moral bozup birde senden moral bekliyorsa yaşamasın yani.

0|0
    0|0
  • Gs formasi giy gerisni o halleder ;)

0|1
    0|0
  • Pes de amatör seviyeden başlattır bu kadar şaçma soru olurmu yaa :D demekki baskın olmayan bir tipsin pek sevilmeyen falan

0|0
    0|0
  • Aykut Kocaman istifa etmiş de bak sevincinden çıldırmassa neyim :)

0|0
    0|0
  • ona ''dün manchester nasıl koydu Gs'ye diye dalga geçiyordun bugün doğru düzgün top oynamayan marsilyayı yenemedik diye üzülüyorsun, gülme komşuna gelir başına'' de

0|0
    1|1
  • olsun aşkım ya bunun fransası var de :D

0|0
    0|0
  • bir daha ki maçta şike yapar geçersiniz de

1|1
    1|1
  • pes oynayalım bozuk kolu ben alayım de:)

0|1
    1|0
  • ona galatasaraya geçmesini teklif et...

bak onlar yenilseler bile mutlu olabiliyorlar de:))

0|1
    0|0
  • futbol için öyle üzülen ağlıyan insanlarla asla muhattap olmam

1|0
    0|0
  • sex yap

0|0
    0|0
  • Fenerlimi terket onu Git cirit oynayan birini bul paray la şike yapan bi takımı tutan taraftarın vay haline

0|0
    1|3
  • Önümüzde ki maçlara bakıcaz de :D

0|0
    0|0
  • Bana kım moral verıcek

0|0
    0|0
  • Bu kupayı Galatasaray 2000 yılında almıştı aşkım niye üzülüyorsun ki de o anlar zaten;)

0|1
    1|2
  • hiç bulaşma derim

ama ısrar ediyorsan

idne hakem iki penaltımızı vermedi diyebilirsin

0|0
    0|0
  • 24 saat sonra kimse hatırlamıyor ki zaten.Ben olsam kendimden bile moral istemem bu olay için.

0|0
    0|0
  • Önümüzdeki maçlara bakacağız, de.Olmaz ise de tostumu yedim seni bekliyorum, de.

0|0
    0|0
  • fenerden bi cacık olmaz de

fenerliyim ama oyle :(

0|0
    0|0
  • ilişkiniz feneremi bağlı

0|0
    0|0
  • Buna mı morali bozuk. Te Allah'ım önemli olan spor de .

0|0
    0|0
  • üzerine marsilya forması giy ve beni bippp de :)

0|0
    0|0
  • Deki biseolmaz daa ilk mac

0|1
    0|0
  • bak bende aşırı fanatıgım moralım zaten alt ust o adamın durumunu en ıyı ben bılırım.moralını duzeltme sende fenerle ılgılı konus sence kım suclu neden hata yaptılar dıye sor sevgılıne konuyu dagıtman daha cok sınırlendırıcektır onu .

0|0
    0|0
  • Fener yenseydi sana vercektim de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hayatının gidişatını modunu bi futbol maçına endekslediyse onu ancak maç mutlu eder. iyiki futbolu sevmeyen bi sevgilim var

0|0
    0|1
  • inan şuan ne dersen de düzeltemezsin sende onunla beraber bağır çağır küfret sadece aykutun istifa etmesi mutlu edebilir oda bu durumda imkansız arsız herif kene gibi yapıştı birde kendini mourinho sanıyo havalarına bak şerefsizin takımın içine etti hala artist artist geziyor alex senin ananı mı şey etti adamla alıp veremediğin ne takım ne güzel basıyor ne geri çekiliyorsun bienvenü kim köpek sen onu oynatıyorsun be şerefsiz senden bırak hocayı cacık olmaz be*gitte rahatlayalım yazık ya o taraftara yazık yeter artık .

0|0
    0|0
  • öncelikle çok koyu bi fenerliyim yatak örtümden kalemime resim dosyama terliğime kadar ama olan bazışeylerinde farkındayım ben senin yerinde olsam. aşkım üzülme bi kupa için 29 yıl beklediniz bunun içinde bi 29 30 yıl bekleyin olucak ben inanıyorum de :)

0|0
    0|0
  • ne desen fayda etmez,belki başlarda gol yeseydik böyle olmazdı ama son dakikalarda gelince dicek kalmıyor..

0|0
    0|0
  • morel vermek istiyorsan bak soyle de ne ezik bir takim ya boyle birsey olamaz de, hem sikeciler hemde adam gibi top oynamasini bilmiyorlar de , GS maçinda bile kaybettiler de ama iyikide Gs almis de, karsi tarafai desteklersen ona daha çok moral olur bu:)

0|0
    0|1
  • Abi zamane sevgilileri de pek bir şımarık oldu ya

0|0
    0|0
  • Şaka yap ona seneye Fatih hoca geliomuş takımın basına geçici olsada mutlu olucaktır :)))))))

0|1
    0|1
  • Sana giren çıkan yok aşkım ne yasıyorsun sen böyle yahu. De misal.

0|0
    0|0
  • seneye

0|0
    0|0
  • çok gıdıklanıyosa gıdıkla en keskin yöntem kurtulmak için moralli numarası yapar

0|0
    0|0
  • niye tesselli ediyosnki bnce grek yk :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...