Erkek arkadaşımın eski sevgilisini görmek istemesi normal mi?

erkek arkadaşım 5 ay önce kendisini terk eden eski sevgilisinin, yarın yanına gitmek istiyor, onun yanına gidip sadece bikaç saat dahi olsa onu görmek istemesi vakit geçirmek istemesi beni sinir etti. o bunu bildiğimi bilmiyor geçen gün telefonda arkadaşıyla konuşurken duydm, kızın gittiği yerin adresini istiyordu . ona söylemedim ama içim hiç rahat değil. sizce gider mi , neden bunu yapıyor, giderse de bu normal bişiy mi ? sonuçta olgun insanlarız kendisi 32 yaşında. özellikle erkekler yorumlariniz çok önemli!!

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kıskandırmak için böyle davranıyor olmasın.

0|0
    0|0
    • ee öyle olsa yanına mı gitmk ister bana söylemeden

• iş yerindeydi ben geldm görmedi geldimi benm , yani bnde çalştıgm için o satte süpriz oldu ona beklemyrdu beni.

• Öyleyse eski kız arkadaşıyla hesabı bitmemişde olabilir.

Erkekler Ne Diyor 6

• ya ben siz kadınları anlayamıyorum.neden sanki bizim kalbimizde türbe varmış ya da biz evliyaymışız gibi davranıyorsunuz.söyleyeceksin arkadaş konuşacaksın erkeğinle.ve ona öyle akıllıca 2 laf edeceksin ki edebini bozmadan gitmeyecek o yere.bir daha görüşmeyecekte.biz erkeklere ne soruyorsun bu soruyu cevap zaten sizin yaradılışınızda gizli..az kadınlık iç güdülerini dinlesen yapacaksın..

0|0
    0|0
    • bilsem sormam zaten

• tamam o zaman de ki ona ; eski sevgilinle neden görüşmek istiyorsun diye sor.yani demek istediğim önce bir adamı anlamaya çalış.sonrasının planını yaparız..:P

• Artık herşey normal canım kardeşim (?)

Görsün, hatta gezsinler, muhabbet etsinler, yemek yesinler...

Laylay ?

Lom.

0|0
    0|0
    • nasıl? gezsnler tozsunlar ya

• Mecazi dedim yani..

Sen öyle birşeye izin verme..

O'nun öyle birşeyi istemesi bile bir ayrılık sebebi.

• Seni resmen aldatır giderse...

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşının eski sevgilisini görmek istemesi normal değil.

0|0
    0|0
  • normal değil hala yüreğinde yeri var o kızın

0|0
    0|0
  • sen varken ,gitmemesi gerek ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• olgunluğun yaşla alakası yok.hala onu takip ediyorsa bırak bu adamı aklı onda hala.yoksa niye öğrenmeye haber almaya çalışsın?

0|0
    0|0
  • 5 ay kısa bir süre.Yüksek ihtimalla hala onu seviyor unutamamış.Onu unutabilmek için seninle beraber olmuş olabilir.Görüşmeye de onu özlediği için ya da ikna etmek için gidiyor. İyi bir niyetle gitmek isteseydi zaten bunu senden saklamazdı

0|0
    0|0
    • öyle mi diyorsun, ikna edip barışmak istiyorsa ben napcgm peki

• İmkanın varsa kızın yanına gideceği zaman onu takip et ne yaptıklarına bak.Duruma göre ne yapacağına karar verirsin.Biz de yardımcı oluruz yine

• hala onu seviyor =(

0|0
    0|0
  • bildiğni soyle bana kalırsa bak bakalım ne dicek

0|0
    0|0
  • Böyle yaratıcı soruları nerden buluyorsunuz?

0|0
    0|0
  • bence hala o kızı seviyor

0|0
    0|0
  • Normal değil tabiki.

0|0
    0|0
  • Salak mısın kızım. terketsene ne duruyorsun ?

0|0
    0|0
  • Eski sevgilisini unutamamış olabilir. Ve bunu senden saklaması çok kötü..

0|0
    0|0
  • Tabiki normal değil...aklında halen o kız var işte. o kızla barışmayı düşünüyordur.barışnca da seni bırakacak...eminim buna..

0|0
    0|0
Yükleniyor...