Günde ortalama kaç "Hangi takımlısınız?" sorusu/anketi görüyorsunuz?

Soru kıtlığından muzdarip spor kategorisinde bir günde ortalama kaç "Hangi takımlısınız?" sorusu görüyorsunuz?

• 1 tane
    27% (4)20% (3)23% (7)Oy Ver
  • 2-4
    40% (6)40% (6)40% (12)Oy Ver
  • 5-7
    0% (0)20% (3)10% (3)Oy Ver
  • 8+
    33% (5)20% (3)27% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• ya hakikaten deli ediyorlar üç sorudan biri hangi takımlısınız. birde şu platesciler zayıflamak isteyenlerin sorusu deli ediyor beni.

1|0
    0|0
    • Orijinal soru sormuş edasında oluyorlar birde kimse sormamıs ilk o mübarek akıl etmiş sanki :/

• Günah almamak lazım onun şu an hesabı bile yok diye biliyorum Facebookta orda burdada sonuç değişmiyor kendimizi kandırmayalım böle şeylerle ama ben çok fenerlinin iki hesabı olduğunu biliyorum :)

En İyi Kız Görüşü

• Deme oyle gunde 1 kere tok karna bende sorarim )))=

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• takip edip tekrardan banlanmalı :)

2|0
    0|0
  • Ana sayfadan baktığım zaman en çok sorulan sorular aynı ve takımlarla ilgili bir soru dikkatimi çekmiyor
    Naslım?
    Allah rızası için yardım edin?
    Ayakkabım güzelmi?
    Ne yapmalıyım?
    Siz böyle biriyle evlenir miydiniz?
    vb.

1|0
    0|0
  • sekizden fazla görüyorum
    o kadar coklar

2|0
    0|0
  • 2-4 arasi ve yaklasik %90 inda sonuc gs olarak cikiyor :)

1|0
    1|0
    • Az denk geliyormuşsun :) sonuc umrumda değil her gün bilmem kaç kez sorulmasından şikayetciyim malum :)

• En çok sorusu umrumda değil o konuyu siz tartışın bana provokatör soru soran futbolcu aşıklığından başka bir şey konuşamayan kız olmasın yeter

• İlker farklı anlamda cevap verdi sadece GS lilerin çok olduğunu hazmedemeyerek sende aynı düşüncedeyim dince cevap verdim en son düşüncene saygılıyım.

• hiç
    .

1|0
    0|0
    • Konu engelliyse normal tabi

• Soru bu değil. :)

• Takımlarla işim olmuyor sizin oldugunu düşünüyorum ve bence yolun yo ldegil vazgeç takım futbol sevdalarından :( insanları uyarmak yola sokmak görevim... topluma faydalı fanatik olmayan gençler yetiştirmek için çabalıyorum

• görmem çoğu zaman fakat bugün 2 tane gördüm.

1|0
    0|0
  • oyle takıntılarım yok :D

1|0
    0|0
  • Değişiyor bugün bende açarım belki

1|0
    0|0
  • 3-5..

1|0
    0|0
  • şu an 3 tane sayabildim gece karanlığına kadar 5 tane daha açılır..

1|0
    0|0
  • Günde ortalama kaç "Hangi takımlısınız?" sorusu/anketi görüyorsunuz? Sorusu goruyorsunuz

0|0
    0|0
  • 8+ artık bıktık

0|0
    0|0
  • Vatandaşın aklına soru gelmiyor, en kolayı takım sormak oluyor. Bu sorular hiç bitmeyecek maalesef.

www.kizlarsoruyor.com/spor/engelle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...