İki taraf da çekingen. Ne yapmalıyım sizce?

Bir çocuk var aynı sınıftayız ilk günden beri bana ve arkadaslarıma bakıyodu biz bunu farkettik ve okulun daha baslarıydı aramızdan bi kız bu çocuğu face e ekledi kimden hoşlandıgını eger ondan hoşlanıyorsa çıkabilcekleri tarzı şeyler söyledi fakat kızın bütün uğraşına rağmen çocuk aylarca yüz vermedi daha sonra biz de o kızla takılmamaya başladık daha sonra çocuk ısrarla bakmaya devam etti bana asla konusmuyor ama sürekli bakıyo derslerde yemek yerken vs. ama adım atmıyor ve ilk başlarda takıldğımız kıza sınıftan birinden çok hoşlandığını söylemiş, sizce ben ne düşünmeli ya da ne yapmalıyım

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bu çocuktan hoşlanan yalnızca sen değilsin bu ortada.Sizin grubunuzun bu çocukta gözü var anladığım kadarıyla çünkü ilk hamleyi yapan arkadaşınızı bundan ötürü dışladınız sanıyorum.Kısacası sen bu çocukla bir ilişkiye başlasan yarın öbürsü gün grubunuzdan seninde dışlanacağının garantisini kimse veremez.Tanımadığın bir çocuk için arkadaşlarından olma derim.Bunlar bir yana bahsettiğin mekan okul ortamı.Okul ortamlarında bu tarz durumların yaşanması çok normal.Sen bunu yaşıyorken iki üç masa ötede başkalarıda aynı durumu başkalarıyla yaşıyor olabilir.Kurcalama kafanı bu işlerle akışına bırak. (.

0|0
    0|0
    • aslında hiç böyle düşünmemiştim ben diğerlerinin de hoşlanıcagını kızlar sürekli senden hoşlanıyor diyo ama ben bozuntuya vermedim hiç sallamamazlıktan geldim en iyisi bunu sürdürüm sallamamak diyorsun yani

• Kesinlikle zamana bırak.

Erkekler Ne Diyor 7

• biliyor musun şimdi bunu okumakla beraber aklıma eskiden hoşlandığım kız geldi.çok sevmiştim onu.ama okullar açıldığında okulumuzda onu görememek o kadar üzdü ki.4 gündür yas tutuyorum.onu görmek için çoğu şeyimden vazgeçerim ama maalesef göremiyorum.lise sonum bu arada.derslerime konsantre olamıyorum.

şimdi yine ağlıyorum :( (erkekler ağlamaz gibi ergence laflara girmeyin) çok sevmiştim.kısacası biraz önce açılın birbirinize.biz mutlu olamadık siz olun.

0|0
    0|0
    • tüh bak üzüldüm şimdi ama bişey sorucam sana neden konusmadın kızla yoksa o mu karşılık vermedi

• hadi ya aynı durum desene neyse umarım sonu bu kadar mutsuz olmaz

• umarım olmaz ama siz yine de ayrı olabilme ihtimalinizi göz önünde bulundurun.

• Eğer sana bakıyorsa sana karşı beslediği mutlaka bir güzel duygular vardı ver. Çocukla konuşmaya çalış ve sana karşı birşeyler hissedip hissetmediğini ölç. Sana bişey söyleyeyim Cocuk senden hoşlanıyor bence ama bence elini çabuk tutmalısın. Diğer kızlar facesinden eklediGine göre talipleri oldukça varmış :)

0|0
    0|0
    • Malesef ben çok çekingenim ve o uzak durdukça ben de duruyorum ama şöyle de bi gerçek var ondan hoşlanan çok fazla kız var ve bu bi çok kez kızlar tarafından söylendi çocuk asla karşılık vermiyo

• Şu ana kadar hiç öyle bişey yapmadım doğrusu en iyisi beklemek ve muhtemelen kaybetmek olucak gibi duruyor :)

• Hele hele gelecek tepkilerden hiç çekinmemelisin çünkü bu hayat senin hayatın. Elbet ilk duyduklarında ooo falan filan yapıp çok anormalmiş gibi karşılayabilirler bu konuda dikkatli ol ve kimseye taviz verme ve onlara cevaplarını ver. Eğer seviyorsan Gerçekten, bence bekleme derim :)

• Konuşmayı dene. :)

0|0
    0|0
    • zor iş:)

• En azından arkadaş olmayı deneye bilirim belki de :D

• Arkadaş olmadan sevgili olursan zaten, ilişki yürümez. Önce tanıyacaksın. :)

• varsayımlardan çıkarak çocuğun kendine aşık olduğu varsayımına kendini inandırmaya çalışıyorsun gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
    • evet bazen ben de böyle hissediyorum ama o ve arkadaşları artık o kadar bakıyo ki ben ne yapıcağımı şaşırdım bazen dalga gecmeye çalıştıklarını düşünüyorum

• durum vahim, bu böyle sürüp gider, ikinizde bişey yapamazsınız

• :)

• Cerezsin Sen ,

Boşver Sazanlık Yapma

"Oğlan Oltayı Atmış Yem Cazibeli Gelir"

Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne Mutlaka Terkedip Gidecek Birgün (=

0|0
    0|0
  • Git aşığım sana liselim, de.

0|0
    0|0
  • Belki aranızda bir kan davası felan var ? :D Hısımsınız belki ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Açıl çocuğa

0|0
    0|0
    • çocuğa aşık değilim ki dikkatimi bile çekmiyordu ama artık o kadar fazla ilgilenmeye başladı ki benim de hislerim karıştı

• Boşver.

0|0
    0|0
    • evet haklısın hiç bir erkek 1 sene konusamıycak kadar çekingen olamaz

• bakmayla çok hayal kurulmuş :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...