Sevdiğinden vazgeçer miydin?

Babamın arkadaşının oğluyla birlikteydim 1bucuk senedr. Ailem öğrendi babam benimle konusmuyr ve annem onlar bizim aileye göre değil diyrlar. Maddi durumları iyi sayılmaz o yüzden. Ama birbirmizi çok seviyoruz. Siz bu durumda olsanız sevdiğiniz erkekten vazgeçermiydiniz kızlar ? Eğer vazgeçersm sizce o çocuk benim içn ne dşünür erkekler ? Cevap bekliyrum ltfen .s

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Bunun benzerini ben yaşadım. Seviyorsan değil, eğer karşındaki insandan eminsen vazgeçme. Ama emin değilsen vazgeç. Gerçi ben de emindim ama sonu hüsran oldu. Berbat bir durum. Bittikten sonra hem karşındaki insandan hem kendinden tiksiniyorsun ailenden utanmanda cabası. Sonra bazen aileyle ufak tartışmaların olduğunda hemen bu konu açılıveriyor ve iki kat miden bulanıyor. Zaten ailen eğer karşıysa yıpranıyorsun mutlaka. Çünkü sana durmadan birileri muhalefet oluyor. Canını sıkıyorlar bu sevdiğin insana da yansıyor e ona da bunları anlatamıyorsun. Yine kopuyorsun sonuç olarak zamanla. yürümüyor yani. Yine de iyi sonuçlananlar mutlaka vardır. Bu benim tecrübemdi ve çok pişmanım. Keşke o hiç olmasaydı diyorum. Belki biraz yardımcı olmuşumdur. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Zengin kız fakir oğlan durumları.. Çocuk bikaç yıl sonra gelip bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı dediğinde ne diyecek baban he.

1|0
    0|0
  • Merhaba kedi kardeş,

Üzülüyorum bu durumlara.. Sen seviyorsun araya maddiyat giriyor sorun bu oluyor ve terk ediyorsun..

Bilmiyorum. Sadece tek bildiğim dini ve ahlakı seni memnun eden kişilerle birlikte olman. Gerisi önemli değil çok da.. Senin tercih meselen...

Ama bilemiyorum tabiki, yaşın evlilik aşamasındaysa ve sevdiğin çocuk da evlilik için ideal ise onları düşün tart..

Dediğim gibi mühim olan din ve diyanet noktasındaki denklik.

0|0
    0|0
  • Çocuk ne düşünüyor? Bu önemli... Ne olursa olsun vazgeçmem diyorsa ve sen de seviyorum, evet bu çocuk doğru insan diyorsan... Aileni ikna et. Ailenin rızası olmadan birşeye kalkışma derim.

0|0
    0|0
  • Sizin aileye uygun değil ise baban onun babası ile neden arkadaşlık yapıyormuş ki?

3|0
    0|0
    • yanii.. lafı klavyemden kaptın :Dd

• Maddi durumu iyi olsa çok severlerdi emin ol.Normal bir arkadaşını al götür eve ve maddi durumunun çok iyi olduğunu söyle.Hemen kabul ederler onu.

• Ben tabikide maddiyatında değilim. Ailem var ortada.

• herkes evladını düşünür ama aileler bu konuda bencıl olabılırler onemlı olan senın analızın çalışkan sebatkar ve yarın seni yarı yolda bırakmıyacak bi insansa bunu ailene bu şekilde adapte etmeye bak

0|0
    0|0
  • Sevgi başlılık çok önemli şeyler sevgiden değerli ne olabilir ki için onun içinn yanarken tabiki zorluklar olucak zorluklar aşılmazsa sevginin ne anlamı kaldırdı ?

0|0
    0|0
    • kafam güzel yazıları eksik yazmışım ama sanırım yerine ulaştı

• kim neleri bırakmadı ki her kez bir şeylerden vaz geçiyor

0|0
    0|0
  • Seviyorsam niye vazgeçiyim.

0|0
    0|0
  • Çocuk Gururuna Yenilebilir, Klasik

"Zengin Kız Fakir Çocuk"

Kalbini Dinle Ne Diyorsa Yap :)

0|0
    0|0
  • geçerdim

0|0
    0|0
  • vazgeçerim hemen tabikide

0|0
    0|0
  • Duruma bagli yeni citir birini bulursam gecerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Seviyorsan kendiniz de kazanırsınız hayatlarınızı ama yine de babanı ikna etmeye çalış

0|0
    0|0
  • Sen gerçekten seviyorsan zaten olduğun gibi kabul etmişsin demektir ama aile önemli bir faktör... Aileni sen daha iyi tanırsın... Ama aile istemiyorsa ona göre davranmalısın. bir orta yol bulabilirsin belki... Ailenle adamakıllı oturup sakince durumu anlatabilirsin...

0|0
    0|0
    • Kesin bi tutum içindeler. Annem özellikle. Eğer onunla görüştüğünü duyarsam kızım var demem diyor. Ama seviyorum .s

• Aileni atamazsın... Ama onun seni gerçekten sevdiğine eminsen sevginin peşinden git ama neler duyuyoruz bır sure sonra ayrılıyorlar eğer böyle bir şey olursa da aileni boş yere üzmüş olursun. tabii sen de üzülürsün. zor bir durum...

• Eğer gerçekten seviyorsan bırakma.Bu senin hayatın çünkü,özellikle ailen beğenmediği maddi durumlarını yeterli görmediği için bırak diyorsa ve sende onları dinleyip bırakırsan yarın öbürgün ailenin "Maddi durumu çok iyi,çok zenginler" deyip sevmediğin bi insanla tanışman/evlenmen için sana daha çok karışmalarına izin vermiş olursun.

0|0
    0|0
  • aynı durum bende de var canım. ama benım babamın arkadası degıl tabiki. inadına tutuyorum elimden sevdiğimin.

0|0
    0|0
  • yaşlarınız kaç

0|0
    0|0
  • anan babana deseymişya zamanında o bizim aileye göre değil konuşma o adamla diyee ..=)

0|0
    0|0
  • vazgeç

0|0
    0|0
  • Eğer ki çocuğun işi varsa maddiyatı sorun etmeyin. Seviyorsan sevginin arkasından koş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...