İnsanlar hakkında ilk izleniminiz neye göre oluşur? Konuşması mı, görünüşüne mi, giyim kuşamına mı,telefonuna mı?

İnsanlar hakkında ilk izleniminiz neye göre oluşur?

Konuşmasına mı, görünüşüne mi, giyim kuşamına mı, temizliği mi, otomobili mi, elindeki cep telefonu mu, bakmasına mı, yüz ifadesine mi, ayakkabısı mı, gözlüğü mü, güneş gözlüğü mü, makyajı mı, saçı mı, kilosu mu, boyu mu, göbeği mi, dişleri mi, gözleri mi, kafasında varsa bir bez parçası mı, saçının boyası mı, makyajı mı, kaşları mı, k.çı mı, başı mı? Neye göre?

Bunların hepsine göre insanları değerlendirenleri gözlemledim bugüne kadar çoğunluk hangisinde merak ettim...

Güncellemeler:
... Bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adamı mı diye...

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• konuşması, davranışları, bakışları hepsi.

0|1
    0|0
  • Hepsi

0|1
    0|0
  • ilk aşamada giyinişine bakarım giyim tarzı az çok kişiliğini gösterir zaten... sonraysa konuşmasına bakarım kibarmı kabamı terbiyeli yada seviyelimi die

0|1
    0|0
  • konuşma,ses tonu,hal hareket ve belli bir ortamdaysak benim dışımdaki diğer insanlara tavır ve davranışlar.

0|1
    0|0
  • Burcu.

0|1
    0|0
  • İlk önce duruşu ve tavırları... Sonra konuşması ve karakteri... sonra görünüşü ve davranışları...

0|1
    0|0
  • Bakışlar ve temizlik.

0|1
    0|0
  • konuşması,kültür seviyesi,bakış açısı,yaklaşımı,uslubu

0|1
    0|0
  • kılık kıyafeti boyu posu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bi bakışta ne b*k olduğunu anlarım ben uzaktan görsem bile..

0|1
    0|0
  • konuşması önemli

0|1
    0|0
  • Mesela senin özgüvenin yok.İnsanların düşüncelerini çok önemsiyorsun.

0|1
    0|0
    • ben mi? gizli soruyorum diye mi? maksat muhabbet olsun benimki ama öyle olsun sen beni ben seni tanımadığım için böyle bir konuda tartışmayı gereksiz buluyorum.

sorduğum soruları da genelde kişisel olarak sormuyorum öyle olsa hem tecavüzcü hem ateist aklına ne gelirse olmuştum.

Meraklıyım evet...

Yükleniyor...