Nasıl kilo alabilirim?

Ünv öğrencisiyim ve 46 kiloyum. Minyontipliyim. Zayıf olduğumu düşünüyorum. Annem azıcık ye diyor çevrem ise zayıf çıtı pıtı kız daha iyi evlenince zaten kilo alcaksın diyorlar. Nasıl kilo alabilirim? Yoksa böyle iyi mi

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• boyun kaç.

0|0
    0|0
    • boyun standartın biraz altında çokta zayıf sayılmazsın fakat 3 4 kilo iyi olur bunun içinde akşamları yemek ye öyle yat bol bol pilav ve tavuk güğüsü ye biraz zorla mideyi midede sıkıntın yoksa 1 veya 2 ayda toparlarsın.

• Evet biraz minik bir kızım ama 5 kilo alırsanız iyice yere yakın gözükürüm o yüzden 2 3 kilo alıp bırakcam teşekkürler 😊

Erkekler Ne Diyor 17

• şişkolar bu soruyu görmesin

0|0
    0|0
  • cok ye :D

0|0
    0|0
  • Bence almak için özel bişey yapma sen kendini beğeniyorsan tamamdır. Zamanla alırsın zaten.

0|0
    0|0
  • kilo al
    56 kilo faln
    düzenli yemek ye
    biraz yağlı ve kahvaltıyı aksatma işe yaradığını göreceksin
    bu arada yemekden sonra da 1 kaşık çörekotu fayda verecektir.

0|0
    0|0
  • Benden daha kötüleride varmış be demekki..
    Sana tavsiyem bol bol ye, meyveye vitaminlere ne bulursan hepsini al..

0|0
    0|0
  • karbonhidrat agirlikli beslen metabolizmayi hizlandiracak besinlerden uzak dur hic aclik hissetme ac karna asla uyuma sonuc görürsün ben 1 senede 35 kilo aldm 175 boy 50 kiloydum şu an fitnessla beraber yagsiz 85 kiloyum

0|0
    0|0
    • Yiyorum ama nereme gidiyor bilmiyorum hala aynı hala aynı gram oynuyor sadece

• Harika olur :)

• 19:00 gibi yazmaya baslarim görüsmek üzere

• Benimde öyle sorunu var bu hafta git gide düzeltiyorum bir kız arkadaşım bitkisel ürün verdi süper oldu iştahım açıldı...

0|0
    0|0
  • Kilo vermek isteyen bir suru kiz var burada iste onlardan verirler sana :)

0|0
    0|0
  • Ye biraz ye

0|0
    0|0
  • Balik yagi haplari var eczanede onlarla

0|0
    0|0
  • Böyle iyi bosver

0|0
    0|0
  • Adin pinarmi

0|0
    0|0
    • Kilo almak istiyorsan bombaX istah acici toz kullan ben kullaniyorum ayda 5 kilo aldiriyor sabah aksam yemekte. Sonra sute karistir ic bana tesekkur etcen

• Tifillar candr

0|0
    0|0
  • Spor ve düzenli beslenme. Başka bir yolu yok ki :/

0|0
    0|0
  • 50 ol

0|0
    0|0
  • boyun uzun mu

0|0
    0|0
  • koş koş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende 48 kiloyum bir ara herkes zayifsin diyip duruyordu kafaya koymustum kilo almayi ama ne yaptiysam olmadi alamadim. birazda hareketli yapim var. yaktigim kalori aldigimdan daha fazla oluyor. surekli yesemde alamiyorum. bosverdim artik. dusundugumde avantajlari buyuk aslinda. kilo alicam diye yemek zevkimizden mahrum kalmiyoruz.

0|0
    0|0
  • boşver kilo falan alma sonra veremezsin

0|0
    0|0
  • çok yiyerek ekmek çok ye kızartma ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...