Daha önce herhangi bir savunma sporu yaptınız mı?

daha önce herhangi bir savunma sporu yapan var mı aranızda?

ben ilkokula başlamadan önceki yaz taekwon-do ya başlayıp 8 yıl yapmıştım.. şimdi devam etseydim diye pişmanlık duyuyorum.

0|1
52|65

En İyi Kız Görüşü

• 8 yıl karate ile uğraştım.
    TÜRKİYE şampiyonası 2. si (kata)
    Türkiyeşampiyonası 3. lüğü (kümite)
    ege bölg şampiyonası 1. lik (kata-kumite)
    denizli 1. liği 3 yıl üst üste (kata-kumite )
    ve daha bisürü madalya.

3|2
    0|0
    • teşekkür ederim:)

• resme baksan masum bir melek, ringe çık kırılmadık kemiğini bırakmasın :) @ozgetuana

• @thescorpion teşekkür ederim bakma yüzüm çok masum hanım hanımcık durur ama öyle değilim içimde kötü bir cadı var :))))

Kızlar Ne Diyor 51

• yapmadım ama yapmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Babam Osmanlı tokatını öğretti o olur mu :)

0|3
    0|0
  • 1 yil aikidoya gitmistim sonra sag omuzda dusukluk vardi yasakladi i doktor yuzmeye ve binicilige gitmisdim bir sure de

0|0
    0|0
  • bende 2 senedir karate yapıyorum ama sıkıldım artık kahverengi kuşağım siyah olunca hemen değiştiricem klubümü ya da bırakıcam başlamak istiyosanız düzgün bir klup seçin arkadaşlar hocaların ve klupteki kişilerinde etkisi oluyo hocam ve kluptekiler beni bıktırdı resmen gitmek için gidiyorum yani başlicaksanız bilen düzgün birilerine gidin

0|0
    0|0
  • Geçte olsa basladım, şımdı yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Mahmutus kezbanus diye bir uzak doğu sporu var çok yararlı gençlerimize öğretelim benim sarı kuşağım var

0|0
    1|0
  • 2 yıl Kung-fu eğitimi aldım ve 5 yıldır aralıksız öğrendiklerimi unutmamak için ve tekniğimi geliştirmek için pratik yapıyorum

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli karate yapıyorum babamda karate hocası yakında bende ya hoca yda antrlük yapabilirim. şampiyonluk yazmayla uğraşamıcam öyle hala devam yani :D

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Karete asjf. d

0|0
    0|0
  • Taekwondo ya gitmiştim yeşil kuşakta bırakmıstım

1|0
    0|0
  • Babama karsi savunma tekniklerim cok iyidir, 7 yil antreman yapmisligimuz var :D asdfjjk

0|1
    0|0
  • CAPOEİRA yapmistim. tekrar devam etmeye karar verdim.

0|0
    0|0
  • Karateye heves etmiştim ama çok geçmeden bıraktım :)

0|0
    0|0
  • tabi ki karate yaptım yıllarca... erkekler korksun benden

0|0
    0|0
  • Valla yorumlara bakıyorum herkes bir savunma dalı ile ilgilenmiş ya ne güzel :)
    Bende gitmek istedim ama bir türlü uyuşamadım tekvando judo vs.

0|0
    0|0
  • Ben boksa merak salmıştım yaptım da ama kas yapınca bıraktım çok itici duruyordu 😄😄

0|0
    0|0
  • wing chun karate kılıç kullanma

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • Kick box yaptım.

0|0
    0|0
  • Savunma olmaz da lisesonda okculuga gitmiştim bir sene

0|0
    0|0
  • Ben de kungfu yapmıştım dört yıl. Lise sonda da kick boksa başladım ama üniversitem başka şehirde çıkınca gittiğim şehirde de güvenilir bir salon bulamadım kaldı öyle. Ama birkaç aya başlayacağım tekrar.

0|0
    0|0
  • spor yapmaya gerek yok ben her türlü savunurum kendimi :)

0|0
    0|0
  • 5 sene taekwando, 3 sene kickboks yaptim

0|0
    0|0
  • 5 sene aikido yaptin

0|0
    0|0
  • Brazilllian jiujitsu yaptım 8sene belki daha fazla sonra bıraktım. Sıkıyor bir süre sonra

0|0
    0|0
  • 4 sene taekwando yaptim. 9-13 yaslarinda.

0|0
    0|0
  • Taek wondo

0|0
    0|0
  • karate yaptim 4 yil sonra biraktim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    21

Erkekler Ne Diyor 65

• ben de 5. sınıfta taekwon-do ya başladım ama 8 saat sürdü..

sen iyi dayanmışsın 8 yıl..

bizim hoca gaydi galiba, sırtımıza felan çıkıyordu. bıraktım ;)

0|0
    0|0
  • Ben bir sey merak ediyorum.. tum yorumlar yikiliyot asagida.. uzakdogu sporlarini yutmus herkes.. gercekten ogrendiginiz sporla , tehdit karsisinda kendinizi tam olarsk savunup karsinizdakini yere serdiniz mi? İyi ki ogrenmisimdiye.. yoksa ogretilenler tamamen tatava mi.. herkes muay thaici mubarek.. lazim oldugunda ne yapacaksiniz peki?

0|0
    0|0
  • Muay Thai , Wushu , Kickboks sporlarıyla uğraşmaktayım. Bir çok madalya ve başarılarım var hayırlısı diyelim :) Spor yapmak isteyenlere tavsiyem özellikle erkeklere kesinlikle karate , taekwando gibi sporlara gitmeyin. Biliyorsunuz hayat git gide kötüleşiyor. Sokakta serseri insanlar dolu Kick boks , Muay Thai , Wushu gibi sporlar sizi kurtarır. Benden demesi :)

0|0
    0|0
  • karate

0|0
    0|0
  • Gencken ne pando tolyo atardim ben;)

0|0
    0|0
  • Sokakta çok dövüştüm. :):

0|0
    0|1
  • Çocuk yaşlarda karate
    Ama daha sonra aiki do öğrendim.. Uyguladın mı diye sorarsan da 10 yılda 2-3 kez uyguladım.

0|0
    0|0
  • 3 sene box yaptım hergün saat 4 te 5 te kalkıp koşuya gidiyordum her günümü çalışarak geçiriyordum 70 den 95 kiloya kadar çıkmıştım hocaya dedim ben mike tyson olucam dedim bana yol ver dedim çalışmak istiyorum dedim kick box yaptırma dedim ayak istemiyorum dedim maçta ayağım döndü RIP box :D

0|0
    0|0
    • ouch =( geçmiş olsun.. ama sende fazla hızlı uçmuşsun dostum ya

• İcimde hep savaşçı bir ruh vardi ama bu ruhu kesfeden ailem kucukken beni karete taekwando gibi yerlerde harcadilar.. Yasadigim cevredede istedigim sporlar yoktu ama ben yilmadim.. Kendi imkanlarimla ogrendim ve simdi karsimda ne bir taekwandocunun nede bir boksor ya da karatecinin şansı olmadigini dusunuyorum..
    Bu arada Wing Chun Taijutsu ve Kenjutsu ile ilgilendim ve sehrimde bu tip sporlar pek dikkat cektigi icin gece yarisi ya da şafak vakti gizli yerlerde antreman yaptim

0|0
    0|0
  • kicik boks 1 kere antalya 1incilğim vardı =D ama az dayak yemedim en az 2000 kere testislerime hızlı tekme yedim ve 2000 kerede sövdüm herkeze.

0|0
    0|0
  • Her turlusunu yaptik biz dimi kanka hatta arada can sikintisina 15 kisiye bile saldiriyoruz @NightChanges

0|0
    0|0
    • Vurduk vurduk saymadık kanka.
      O değilde yine herkes bruce wayne kesildi başımıza l*n hepsi mi dövüş sanatı bilir abi asjdkf

• Altlarindaki ferrarileri unuttun kanka gecen bir soru da porschelar, ferrariler havada ucusuyordu @NightChanges

• Sadece gülüyorum kanki ajskdkd
      Bazıları cidden ibretlik :D

• Atks yaptım ama bir türlü başarılı olamadım 😭😭😭😭

0|0
    0|0
  • 14 yaşımda başladım wing Chun kungfu aikido taekwendo capoeira Tai chi muay thai boks kick box sambo ninjitsu world defence anti terör Federasyonu ağır spor bide şimdi yüksek seviye refleks sahibiyim olacak tehlikeleri önceden seziyorum tavsiye ederim herkese bu işi yaparken bir idol seçin hobi olarak yaparsanız ileri geliştirici olamazsiniz

0|0
    0|0
  • 5 yaşında kickboks yapıyordum babamla beraber

0|1
    0|0
  • Uzun yıllar karate yaptım. Şimdi bıraktım. Neden mi? Son turnuvada rakibimi bayıltıp elenince, ben bu işte yokum !
    Bu arada, her turnuvada bir aksilik :D

0|0
    0|0
  • Yıllarca boka yaptım sayısız kez ring e çıktım çok dayakta yedim çok hunharca dayaklarda attım 2 sene önce bıraktım

0|0
    0|0
  • Türk halkının anlayamadığı kelimeler. savunma sanatı, dövüş sporu. türk halkı savunma sporu, dövüş sanatı diye saçmalıyor.

0|0
    0|1
  • Sayılıyosa kickbox yaptıydım 3 ay.

0|0
    0|0
  • Yeni başladım sayilir wing chun ve escrima ile uğraşıyorum şu sıralar

0|0
    0|0
  • 6 yıl hapki-do. 1. jenerasyon milli takım. tek erkekler 80kg

0|0
    0|0
  • Kung fu yapıyordum

0|0
    0|0
  • Kadınlar başarılı bu konuda. Çeneleriyle acayip savunuyorlar kendilerini.

0|0
    0|0
  • bir çok gittim ama pek bişey çıkmadı açıkçası :D

0|0
    0|0
  • basketball da savunma oynuyodum futboldada defans

0|0
    0|0
  • apgubi area makiyi biliyosundur o zaman :D

0|0
    0|0
  • Krav Maga inceden başladım

0|0
    0|0
  • 8. yaşında beri yumruk ve box çalışıyorum en son geçen sene sinir kriziyle birinin burnunu kırarak e elmacık kemiginde eziklik meydana getirince ailem her türlü çalışma eşyami aldılar şinav mekik çekmem bile yasak

0|0
    0|0
  • Kickboksa gidiyordum. Bu spora dogustan bir yetenegim var derken dislerimi yaptirinca ailem zoruyla biraktim.

0|0
    0|0
    • hadi ya.. olsun dert etme. hayat başka kapılar açar

• Küçükken Judo yapmıştım şu an Muay Thai ile ilgileniyorum.

0|0
    0|0
  • Wing chun-kick boks-bjj-mma wine chun tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    35
Yükleniyor...