Fitnesse gidiyorum ama sağlık beslenme konusunda soracaklarım var bu konuda bilgisi olanlardan yardım istiyorum?

3. haftam bu kansizlık ve protein eksikliğim çıktı babamda keçiboynuzu pekmezini ve çiçek polenini verdi bana yemem için kansızlıktan dolayı bende ikisinden de 1 er tatlı kaşığı hattta daha az yedim sonra yaklaşık 15 dkk sonra fitnesse gittim normalde programımdaki çalışmaların hepsini tamamlayamazken o gün herşeyi tamamladım üstelik 15 dkk koşu bandında 9 da koştum metobolizmam tavan yaptı alet mi yanlıştı bilmiyorum ama baya terliydim sıcaktım ısınmıştı vicudum koştum 16 dkk civarında 400 kalori yakmıştım fakat ne hikmetse çok terliydim ama yorulmamıştım baya enerjim tavan yapmıştı aslında koşu bandı 0 dı yani başka birinden devam etsem neyse de kalori sayacı 0 dan başlamıştı bu normalmi ve ben hergün böyle tüketsem zararı olur mu pekmezde şeker değeri yokmuş ve gerçekten tok tutuyor ama 1 buçuk yarım litrelik sulardan da içmiştim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Keçi boynuzu cinsel güç arttırmada boşuna kullanmıyorlar enerji verir bir zararını görmezsin ama spordan yarım saat önce sade bir Türk kahvesi iç enerji verir çok kalori yakmana sebep olur o yediklerini kahvaltı da kullan spor öncesi miden boş olsun ki tüm kaslarına kan pompalansın haydi bir ki bir kiii koŞşşşşşş

1|0
    0|0
    • ya spordan yarım saat sonra sade nescafe içiyorum zaten ana yemekten 1 saat sonra ara öğün 1 saat sonra nescafe var ( sadece öğlen ) yani karnım aç olmuş oluyor fakat ben ilk defa bu kadar enerjik ve metobolizmamın bu kadar hızlı olduğunu gördüm bir zararı olurmu bunda yani her gün 1 kaşık yesem ( tatlı kaşığı )

• peki teşekkürler :)

• Recaa ederim 👻

Erkekler Ne Diyor 6

• bilgim yok

1|0
    0|0
  • Normal sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • kansizlik icin et ve sakatat yemen lazim. ozellikle ciger. net ve kesin bilgi

1|0
    0|0
    • ya ben pek et yiyemiyorum yarı vejetaryanım pekmez özellikle keçi boynuzu pekmezi kan yaptığından onu yiyiyorum

• yaptırdım evet sonuç kansızlık ve protein eksikliği çıktı ama ben sürekli yumurta yoğurt falan tüketiyorum anlamadım da hangisi olduğu bilmiyorum yanımda değil kağıt hocamda

• peki kolay gelsin size

• evet organik pekmezlerde şeker yok. şeker bileşimini üzüm hammaddesinden alıyor. yediklerin yüksek derecede enerji verir. oyüzden antremanda ki enerjin fırladı :) ama buna alışma yani hergün kullanma. çünkü vücudun alışırsa doğal yolla yaptığın spordan verim alamazsın. ayrıca kansızlık gibi bir sorun varsa doktora danış.

0|0
    0|0
  • pekmez de şeker değeri yok diyen cahil kimse ona bu konularla ilgili hiç bir şey danışma

0|0
    0|0
  • Anlatirimda cok uzun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yani kansızlık insanlarda üşengeçlik te yapar yorgunluk üşüme felan yapar pekmez de kan yapar vücudun enerji toplamıştır bide ısındıkça daha çok kalori yakarsın enerjin artmıştır kanlanınca tabi normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...