İncitmeden ayrılmak mümkün mü?

hayatınızda biri var çok seviyor sizi ayrıldığınızda canına kıyacak kadar çok seviyor onu incitmeden nasıl ayrılabilirsinz yada bu mümkün mü?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• birçok şey yaşanıyor ilişkide beraber ağlayıp beraber gülünüyor sonra bi anda karşıdakinden hayatından seni çıkarmasını sensizliğe alışmasını istiyeceksin ayrılık zaten başlı başına bi acıdır yaşanması gereken bir acı incinmeden üzülmeden ayrılık diye birşey mümkün olur mu sence.Ama ille de gerçekten incinmesin diyorsan sen karşısına çık direk söyle ben yapamıyorum de sebebi kesinlikle söyle içinde en ufak bi ümit bırakma dönmemek üzere gittiğini bilsin bilsin ki ümit besleyip daha çok üzülmesin yapabileceğin en büyük iyilik bu olur onun için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Mümkün değil ne yazık ki. Zamanla kendinden uzaklaştırabilir soğutabilirsin ancak ayarını iyi yapman lazım. Aldattığını düşünebilir.

0|0
    0|0
  • Canına kıyacak kadar seviyorsa, kıysın. Öyleleri yaşamayı haketmiyor. Adam annesi için ölmez, gider elalemin kızı için ölür. Bırak ölsün.

0|1
    0|0
  • kimse kimse için kolay kolay canına kıymaz.sevmiyor ve istemiyorsan onun anlayacağı dilden konuş.anlamazsa da çek git.yaşayacak olan hayat senin hayatın.bir daha gelemeyeceğin bir hayat.mutlu ve huzurlu olduğun yere git..

0|0
    0|0
    • haklısın sağol. bi daha gelmeyecem bi dünya için bu kadar fedakarlık fazla galiba

• ayrılmadan öldür sende.

1|0
    0|0
  • NO İT İSNT IMPOSİBLE

0|0
    0|0
  • Kıymaz o canına.Sen ayrıl.

0|0
    0|0
  • mümkün değil

0|0
    0|0
  • hayır her ayrılık acıtır.

0|0
    0|0
  • cam bir bardağı bardağı sertçe yere fırlatıp kırılmamasını sağlamak mümkün mü..

0|0
    0|0
  • Avatar'daki sensen incitmeden ayrılmak "MÜMKÜN" .

1|1
    0|0
  • Mumkun gec karsisina bensana layik değilim de bukadar basit ozaman kirmazsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• üzülücekk gerceği söylüycen, olmuyorsa olmuyordur.

0|0
    0|0
  • değil illa ki üzülücek

0|0
    0|0
  • niye ayrılıyosun ?arpan az mı geldi.=)))

ne meraklısınız milleti yarıyolda bırakmaya yaa yazık değilmi?

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum kırılıp üzüleceğini, hatta ayrılarak iyilik yapmış olursun.

0|0
    0|0
  • o şimdiki seni çok seviyor... ya başka bi sen olursannn... kapişş..? :DD

0|0
    0|0
    • sen çok değiştin deyip hala seven bi insan var karşımda :S eninde sonunda bitecek ama süreci uzatıyo buda beni yoruyo.

• çık karşına açık açık içimde sna karşı hiç bi sevgi kırıntısı kalmadı zorlamanın bi anlamı yok. de. ertesi günde cenaze namazına gidersin... :D

yada bunu demeden bi kız arkadasını ona teselliye yolla belki yatıştırır.. çivi çiviyi söker:DD

• :D :D saqol ya

• sevgiler yalaaannn dolaan palavra

0|0
    0|0
  • incitmeden olmuo ...sen resti çekecen o çekecek snra bitecek ...yada direk s*ktri bas btsin ...

0|0
    0|2
  • Büyük seven kalbin acısı küçük olmaz..

0|0
    0|0
  • Değil

Bencil olmak gerekiyor bazen.

0|0
    0|0
  • mümkün

0|0
    0|0
Yükleniyor...