Anneniz mi karınız mı? Ya da anneniz mi kocanız mı?

bi abiyle bu konuyu tartışmıştık bi gün, benim karım annemden daha değerlidir gibisinden bişiyler söylemişti.. çünkü o çocuklarımın anası demişti. ben de, diyelim ki ikisi de boğuluyor hangisini kurtarırsın demiştim, karımı demişti.. peki siz olsanız eşinizi mi annenizi mi kurtarırdınız?

Güncellemeler:
ben annemi seçerdim. ben biliyorumki dünyadaki hiçbi kadın beni annem kadar sevemez..

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• tercih etmek zorunda kalmadığımız günler dileğiyle..ama o an gösterir diyeceğim .hani deprem olur binbeşyüz kere eğitim almışsındır ama sen o anda çakılır kalırsınya..onun gibi ama. yinede annnneeeeee

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• İkisinin yeri de ayrıdır.Evli erkeklerin çoğunda bunu görüyorum evlendikten sonra hala anasının sözünden çıkamıyor anasını daha değerli görüyorlar bu yüzden yıkılan ya da hasar gören evlilikler çok var günümüzde.Erkek evlendikten sonra annesini uzaktan sevmeli bu anne-eş dengesini çok iyi yapabilmeli.bunu erkek yapmalı çünkü erkek bu dengeyi yapmıyorsa erkeğin anası bunların özel yaşantıları var mı yok mu demiyor herşeye burnunu sokuyor netice de oğlunun evliliği zarar çok görüyor.Lütfen anneler debuna dikkat etsin.

0|0
    0|0
    • sen böyle bi sorundan muzdaribsin galiba :)

• tamam haklısın bunda da, konumuzla ne alakası var onu anlamadım

• işte ben laf olsun diye konuşuyorum:)

• Bu nasıl bir seçimki ikiside ayrı özelliklere sahip kalbimizde.

0|0
    0|0
  • Denge denge denge.

0|0
    0|0
  • evet sevemez yine anneni sev ama uzaktan aradaki dengeyi koruyarak annen de öyle sevsin.

0|0
    0|0
  • annem

0|1
    0|0
  • "Ben ölsem daha iyi" yazdım ki aklıma geldi. Eğer ben ölürsem her ikisi de üzülür ancak eşim sonradan yine evlenebilir. Mutlu olur, ben öldüğümle kalırım. Bu yüzden tabii ki annem.

1|0
    0|0
  • @Güncelleme... Anne ile eş kavramlarını birbirine karıştırıp ikisini kıyaslayan erkeklerin zihniyetini kınıyorum... ikisi farklı şeyler. nasıl bir kız babasıyla eşini kıyaslamıyorsa sizin de annenizle eşinizi kıyaslamamanız gerekir!

0|0
    0|0
    • kıyaslanamıycak kadar çok seviyorum annemi, haklısın kıyaslamamalıyım ;)

• herkes annesini canından çok sever. ama eşini de canından çok sever... ikisinin yeri çok farklıdır.

• Annemle eşim arasında git gel olmaz diye düşünüyorum teki hayat arkadaşım teki yaşama sebebim. Şuanlık bir şey diyemiyorum. O duyguyu daha tatmadım.

0|0
    0|0
  • Ayırt edemem:)Ama şöyle düşünelim diyelim ki ikisinede çok kızdığım bir anda bu olay oldu,şu bir gerçek insan annesine kızsada kıyamaz.

0|0
    0|0
  • çok zor bi durum ya Allah korusun düşünemiyorum :( eşi insanın hayattaki en birinci derecede gelen varlık, ama anne de o yaşa kadar büyütüp fedakarlıklar yapmış birisi :( ben ölsem onların yerine :(:(:(:(:(:(

0|0
    0|0
  • Çok zor bir durum, Allah kimseyi tercih yapmak zorunda bırakmasın. Bir yanda bana kendini adayan fedakar annem, diğer yanda iki çocuğumun babası eşim. Düşünmek dahi istemiyorum.

0|0
    0|0
  • valıdeme asık bır kızım ve bu nedenle kesınlıkle valıdem

0|1
    1|0
  • Cevap veremiyeceğim çok zor bir soru.

Yukarı tükürsem sakal aşağı tükürsem bıyık.

0|0
    0|0
  • Bu günün en kötü sorusu ilan edıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Şu an evli değilim bu soruya cevap vermem taraflı olur ama şöyle söyliyeyim. Hangisi daha yakınsa onu kurtarırım sanırım dostum.

0|0
    0|1
  • "El adlü esas ül-mülk"

yani adalet düzenin esasıdır. adil olmak zorundayız. Kim haklıysa o

annemse annem, karımsa karım.

ne ana kuzusu olacak erkek dediğin,

ne de kılıbık,

erkek dediğin dimdik duracak ve adil olacak

1|0
    0|1
    • adeletli olmalısın, haklıdan yana olmasılın demişim ver biri (-) vermiş.

diyorum insanlar eşit değil diye.

Şimdi bu beyinsiz ile ben eşitmiyim yaa :))

• sanırım bende eşimi tercih ederim...

annem beni doğurup,büyütmüş ve evrimini neredeyse tamamlamış sayılır...oysaki ben ve eşimin yapacağı daha çok şey var..yetiştirmemiz gereken bir aile ve bize muhtaç çocuklar var...

o yüzden çocuklarımında böyle düşünmesini isterim...

unutmayın ki; evlat acısı çok zordur ama ebebeyn acısı kısmen daha hafifdir...

0|0
    0|1
  • ikisi de değil ben giderim aga:) şu da var Allahtan annem karışmaz öyle yüzgöz olmaz... anı yaşar... birincisi anneme müdahale etmemesini eşime de susması gerektiğini söylerim... zaten hani evlenirsem eşim anneme saygısızlık yapmaz umarım

0|0
    0|1
  • Beni 9 ay taşıyıp ömrünü adayanı her daim tercih ederim. Anaların ayaklarının altında cennet. Hz. Veysel karani'nin hayatını izleyin görün ana sevgisini ve peygamberimizin bu sevgiye olan saygısını.

1|0
    0|0
  • eşim annem hep abilerime eşlerinize iyi davranın üzmeyin der

1|0
    0|1
  • esimi, cunku annem beni uzgun gormektense esimi kaybedince olmeyi yeglerdi

1|0
    0|2
  • şu an eşim çocuğum olmadığı için annemi kimseye tercih etmem gibi geliyor. ilerde değişir mi bu fikrim bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Kimseyi kurtarmam cunku yuzme bilmiyorm

4|0
    0|1
  • Annem çünkü bana yürümeyi ayakta durmayı onlar öğretti onların öğrettiklerini kullanarak eşimi buldum eşinle bi boşanırsın 1 mahkeme sonunda el olur gider ama annenle hem bu dünyada hem öbür dünyada bağın olacak istesende istemesende(evli değilim he):D

0|0
    0|0
  • Gönlüm kalbim o an hangisine giderse. Bunu yaşamadan bilemezsin. Seçme şansın yok. O an hangisinin sevgisi daha ağır basıyosa ona gidersin.

0|0
    0|1
  • Tuzak soru :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...