Kızların sünnet edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

link

0|0
17|6

En İyi Kız Görüşü

• geri kafalı toplumların iğrenç düşüncelerine küçücük çocukların alet edilmesi..bu konuyla ilgili bi ara çok şey okumuştum elime pek çok araştırmanın videoları geçmişti inan hiçbirini izleyemedim sonuna kadar çektikleri acıyı anlatmak eminim mümkün değildir..yazık umarım bu saçma davranış son bulur en yakın zamanda

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Başlığı okudum ve linke bakmaya cesaret edemedim

0|0
    0|0
  • evet bunu biliyorum okuduğum bir biyografide görünce çok şaşırmıştım. kadını küçük çocukken sünnet ediyorlardı. orada bu işi yapan tek bir kadın varmış ve herkesinkini aynı aletle kesiyormuş cam yada jiletti galiba ve körelimiş falan öyle şeyler yazıyordu. çoğu kadında ölüyormuş zaten mikrop kapıp yada kanamayla. kitapta yazılanların doğruluğuna inandım kesinlikle abartmıyordu kadıncağız :( vahşet bu başka bişey değil

0|0
    0|0
  • vajinal estetik gerekli bir uygulamadır kadınların psikolojilerini düzeltmek adına güzel bir uygulama ama bu tamamen bilinçsizce yapılan bir canilik...

0|0
    0|0
  • ilginç

0|0
    0|0
  • Hepsini okumadim ama somalide kizlarin sunnet duklarini biliodum. .misiri bilmiodum..ogrenmis oldum..cok sinir oluyorum..hele islam bunu istiyorum demelerine daha cokkk..

Kendi adetlerine kulturlerine islam deyip bizleri karaliyorlar..

0|0
    0|0
  • :/ garip.

0|0
    0|0
  • hayatta bi 10 sn lik zevkimiz var onun da içine ediyolar arkadaş.

1|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • Ona rağmen Afrika nasıl ürüyor böyle.

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • Kafataslarının içinde beyin olduğuna inanmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Rezillik.

0|0
    0|0
  • çok kötü ya :( bide neyi kesiyorlarmış ki kızlarda bilemedim

yazık çocuklara çok üzüldüm

0|0
    0|0
    • araştırdım şimdi klitoris kesiliyor. :((((((((((( video izledim küçücük çocuğu tutmuşlar acı içinde üfff :(

• cehalett

0|0
    0|0
  • İğrenç bir düşünce tarzı.

0|0
    0|0
  • Cahillik başka ne diyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• afrika ülkelerinde uygulanmaktadır bu salaklık malesef. öyle sadece dul kadınlara değil bildiğiniz daha çocuk yaştaki kızlara bile yapılır. amacı kadının cinsel zevk almasını engellemektir çünkü onlara göre bu büyük bir ayıp günahtır. dinle hiç bir alakası yoktur hatta günahtır. mısırda yasaktır ama el altından gene de devam eder bu hadise. erkek aklının tek noktaya çalışmasının kadınlar üzerindeki hazin sonlarından biridir. olayın din kisvesi altında yapılması daha da çileden çıkarır insanı zira dinin yasakladığı bişeyi din adına yapmak nasıl bi mantığın ürünüdür insan cevabı bulamayınca delirir

kadın sünnetinin klitorisin kesilmesi olduğu fikri nereden çıkmış bilmiyorum ama olay klitorisin kesilmesi değil, klitorisin üzerini kaplayan deri parçasının kesilmesidir. aynen klitorisin erkekteki dengi olan penisin ucunu kaplayan derinin kesilmesi gibi. bu olayın da kadının cinsel birleşmeden aldığı zevki artırıp daha kolay orgazma ulaşmasını sağladığı bilinmekte.

NOT: ALINTIDIR...

0|0
    0|0
  • afrikada yaygınmıs baya

0|0
    0|0
  • Ben kirve olurum :))

0|1
    1|0
  • hayvanlıktan başka bişi değil

0|0
    0|0