Neden görmezden geliyor?

Selam Arkadaşlar . Söyle açıklayayım olayı . 1. sınıfta bir arkadaşım vardı. Sabahtan akşama kadar bahçede koşturur ebelemeç falan oynardık.Neyse işte ben1. sınıftan sonra o okuldan ayrıldım. Başka bi okula geçtim. Şimdi bunca sene sonra yine aynı okula düştük. Ne tesadüftür ki 4-5 tane daha 1. sınıftan arkadaşım var aynı okulda. Diğerleriyle merhabalaştık özlem giderdik falan. Neyse eve geldim annemle konuştum. Annemden öğrendiğime göre çocuk küçükken benle ilgileniyormuş. Annesi anneme söylemiş o derece yani. Yani anlayın işte. Ben şoka girdim . Okula gittim ertesi gün. Tabi ben çocuga karşı bir şey hissetmiyorum. Çocuğun 35 kere önünden geçtim . Konuşmak için çok ortam ve fırsat oldu.. Hani bir insan dibinizden geçse bakarsınız öyle değil mi ? Ama fark ettim ki bilerek bakmıyor. Ve görmezden geliyor. Şimdii. Taaa 1. sınıftan beri beni beklediğine inanmıyorum. Belki utanmıştır diyeceğim hiç öyle bir tip değil. Konuşmak istemiyor mu diyeceğim bir sebebi yok bunun için. En azından o kadar iyi arkadaştık bir merhaba diyebilir yada en azından yüzüme bakabilirdi . Neden böyle bir şey yapıyor anlayamadım. Ayrıca bir kaç gün önceye kadar diğer arkadaşlarımla merhabalaşırken bu gün merhaba dediğimde onlarda görmemezlikten gelip benden uzaklaşmaya başladı. Bu 5i çok sıkı fıkılar. Bunun onunla bir ilgisi olduğunu da düşündüm. Sizin fikirleriniz neler ? Anlayamadım gitti şu erkekleri .. :)

Not: Bazılarınıza çok bebekçe gelebilir biliyorum. Ama gerçekten benim için önemli. Lütfen " mal bebekler" "saçma sapan şeylerle uğraşmayın" vb. yorumlar yapmayın.

Güncellemeler:
Tmam arkadaşlr forumdaki ilk yazım olduğu için biraz acemice ve uzun olabilir kusuruma bakmayın. Özet geçiyorum burda burayı okuyun:

1. sınıftaki aşkım diyeyim ( o beni seviyormuş..) 9-10 sne sonra karşıma çıktı şimdi. Ve beni görmezden geliyor. Halbuki 1. sınıfta çok iyi anlaşırdık. (erkek). Aynı okulda 4-5 arkadaşım dah var ama banna böyle davranmadılar. Anlamadım ben bunu ne yapmaya çalşıyor. Dibinden geçtiğim halde yüzüme bile bakmıyor. Hai tanımıyor desem tanıdı eminim.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ebelemeç oynayalım arkadaşlar sitede hadi..

Şimdi ben son olarak hangi yoruma çivi çakacağım onu bulun..

Ondan sonra evcilik oynarız.. Birisi bana karı rolünü oynasın.

Birisi de doktorculuk oynasın, karılardan biri hemşire olsun.

Hadi sıraya geçin.

Tıp.

0|0
    0|0
    • Not: Bazılarınıza çok bebekçe gelebilir biliyorum. Ama gerçekten benim için önemli. Lütfen " mal bebekler" "saçma sapan şeylerle uğraşmayın" vb. yorumlar yapmayın.

Okumadınız sanırım. Sırf bu konuda kafam karışık olduğu için yazdım. Gerçekten dalga geççilecek bir konu değil benim için. Düzgün yorum yapsaydınız keşke. En azından işime yarardı..

• istersen şu hizmetçi kadınıda katalım daha entrikalı olur :)

• Köle İzavrayı getirin :))

Erkekler Ne Diyor 1

• Seni beklediğine inanma sakın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen bir merhaba de bakalım..

0|0
    0|0
    • Seni tanımıyor olabilir belki, 9-10 yıl geçmiş aradan. Sen merhaba diyerek kendini hatırlat.

• Kişisine göre değişir, bazıları daha nettir, bazıları anlaşılmaz ve utangaçtır... :)

Yükleniyor...