Zengin olanlar nasıl oluyor?

arkadaşlar çevrenizde varlıklı insanalr var mı ? varsa bunu nasıl başarıyolar. hepimiz eşit doğduk ama bazılarımız sefiileri oynarken bazılarımız parayı tuvalet kağıdı olark kullanıyo. var mı bunun sırrı?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes eşit olsa farklılığın tadını kimse bilemez ki..Birçok zengin de mutsuz iken fakirlere bakıyorsun çok mutlular.Bu bir imtihan zengini parasıyla fakiri sabrı ile imtihan ediyor yaratan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Şeref Gidince Zengin Oluyorlar "Şeref Yoksunu Kızlar Böyle Erkeklere Bayılır Her B*ku Yerler Bu Erkeklerle Kızlıklarını Verirler Hayatlarını" Sonra Zengin Kişi Kıza Tepigi Atar Kız Kirlenmişdir Ne Edeyim Temizleneyim Derken ,Bir Oğlanla Tanışır Oğlan Sever Kızı Sonra Oğlan Kıza Sarılmak İster İzin Vermez Bi Masum Buse Kondurmak İster "Evlenmeden Olmaz Der" Oğlan Bilmezki Kız Para İçin Kendini Pazarladığını Masumca Sever Kahrolur Yinede Aşık Olur Kıza "Kız ise parası peşindedir zenginler tamamen iki bacak arasındadı şerefleri" Siz Kızlar Seven Erkekle Değilde Sizinle Her B*ku Yicekleri Seversiniz !

0|1
    0|0
  • ben sana bi yönünü anlatacam zengin olmanın

3-5 10 bin tl parası var gider faize verir 2ye katlar derken 50 bin 100 bini bulur olan parası

sonra gider kim ev araba alacaksa ona yardım eder, senet imzalatır bak veremezsen evini yada arabanı alırım diye buna benzer şeylerle devam eder, sonra böle faizle devam eder garibanların ocağını söndürür, karıya kıza gider içki içer ama gizliden, ne mal olduğunuda bilen bilir

sonra hacca gider düzgün insan, millet hacca gitmiş desin hacı desin aklınca itibar kazanma peşine, kılıf için siyaset için çıkarları için dini kullanan herkes ALLAH bin belasını versin adi karaktersiz ciğersizler onun bunun cocukları, sonrada kendini bi halt sanır, gider namus abidesi havası verir herkesin kızının karısının arkasından dedikodu yapar, içindede ahh bu kız kadın koynuma girse falan der, fırsatı olsada yapar, kazanma şeklinin bi modeli böledir ne yazıkkı.

böle para kazanacağıma ALLAH canımı alsın o an o dakka, şerefimle öleyim o yeter bana...

0|0
    0|0
  • doğumla ya da çalarak

ama sıfırdan varlıklı olmak marifettir kesinlikle. ailem de öyle :)

0|0
    0|0
  • herkezden farklı kafa ile kimi bir işte maaşla evim geçinsin yeter der kimi biraz birikim yapıp kazanç sağlar ve zamanla büyür. Bir işte çevre yaparsın sonra küçük atölye kurup o tanıdıklardan iş alırsın zamanla buyursun vs. Sanat dünyasına girmek ise en kısa yolu tabi girebilirsen

0|0
    0|0
  • İnsanları cok iyi dinleyeceksin ilk olarak hirsizlikla bence alakası yok cok para kazanmanın ,çalışacak ve yaptığın herseyi iyi yorumlamaya çalışarak ,her defasında bı sonraki adımı düşünerek ve o an kazandığınızla idare ederek,

Eğer saten sen kaldirabilecegin kadar para kazanabilirsin bunu unutma

Yanlış anlama beni ben bunları tecrübe ettim benim fikirlerim

0|0
    0|0
    • evet haklısın. bir işte devamlı olmalı insan yanı bır iş tutturup yukselmeli

• Aklını kullanan ticaret yapan götürüyor.

0|0
    0|0
  • %55 dogustan %30 çalar çırpar %10 emek ve hırs %5 sans

0|0
    0|0
  • çalarak

0|0
    0|0
  • cimri oldun mu sende zengin oldun demektir.

0|0
    0|0
  • Benim arkadaş cinsel ürünler satıyor şişme bebek bilmemne iyi para var ha.

0|0
    0|0
  • Ben tuvalet kağıdı yerine havlu ya da iç çamaşırı yapıp kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Aşırı para her zaman yasalara aykırı bir iş ile olur.

0|0
    0|0
  • kul hakkı ye sende zengin ol bu böyle...

0|0
    0|0
  • vallaha kimine deden falan kimide donadırıclık yapar falanda hiç sormaz nerden nasıl geliyo diye.yesin yeter ki.ama zengin bi gızla çıktım lanet gele ne kızmış yedi doymadı.bi yemek nerdeyse 250 tl tuttu donumu az daha masya bırakıp çıkacagım ya la :)

0|0
    0|0
    • davul bile dengi dengine demisler dostm :)

• ayy yavrum. ağzın yanmış bikere:)

• hayatım roman da işte.zengin kız fakir erkek olayı gerçek dedim sonunda filmde olmaz dedim yani.

• Sahtekarlik ben eskiden 7-8. Siniflara giderken arada hala yapiyom bozuk seyleri aliyomcalisiyo diye bizim siniftaki saflara 15-20 tlye satiyom cocuk saf bozukta ciksa parasini istemiyo

0|0
    0|0
  • Atadan

Ticaret

Şans oyunları

Çalışarak

Hangisi hoşuna giderse onu seç.

0|0
    0|0
    • şans oyunları hariç diğerleri hoşuma gtti .ama bunu herkes yapıyo çalşıyolar ticarete atılıyor falan ama zengin olamayanalr war , işin sırrı ne:D

• İşin sırrı yaptığın işin en iyisini yapmak. Bizim aile (sülale) tekstil ile ilgilidir mesela. Terzilikten geldiler bugünlere. "Ne yapıyorsan en iyisini yap" ı ben annemden babamdan öğrendim.

Kalite asla tesadüf değildir.

• haklısın ..

Kızlar Ne Diyor 6

• çalışarak olcak iş değil bence, helal yolla oolduğunu sanmıyorum.

1|0
    0|0
    • helal yolla olan da var . ama bunun için uzun yıllar gerekıyo sanırım

• Çok malda var bir haram az malda var bir yaram...

Evet, arkadaşımızı ayakta alkışlıyorum. Şuanki zenginlerin çoğu malını haram yollardan kazanıyor.. Faizle özellikle...

Ha istisnalar yok mu var.. Ama çok çok az.

• Çoğu aileden zengin

0|0
    0|0
  • 1-babadan kalır

2-aşırı derece cimridirler,yalnız kendilerine değil çevreye karşı zırnık koklatmazlar.dost ,arkadaş da fark etmez.

3-çalıp çırpan taraftırlar,işveren kısmı özellikle işçiye ortaçağ avrupasın daki yaşamı sunar.

4-diğer bir husus da güzel rüşvet alıyordur..

0|0
    0|0
  • Var özel ünide okuyorum babalarının holdingleri bile var. Ama kendimi onların yanında hiç ezik hissetmiyorum. Evimiz arabamız var hergün yemegimiz pişiyor mu ? pişiyor. Üstüme giyinecek kıyafetim var mı var. Aynılarını yaşıyorum tek fark onlarda daha fazlası var..

0|0
    0|0
  • sana fakırlıgın sırrını söylım trılyonluk arsan var ama ac gozululukten satmıyorsun sefıl sefıl yaşıyorsun bu hayatta boyle mallar var..:D

0|0
    0|0
  • Ezilme dönemi - bir yere girme ve orada iş öğrenme - birikim yapma - kendi işini kurma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...