Bakışlarınızla karşınızdaki kişiye bir şeyler anlatır mısınız?

Bakışlarınızla karşınızdaki kişiye bir şeyler anlatırmısınız,sizde bakışlardan bir anlam çıkarırmısınız?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• evet bakışlarımla ne demek istediğimi anlatırım.ayrıca insanların neyi ifade etmek istediğinide konuşmalarına gerek kalmadan anlarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet sinirlenince gözlerimi çıkarıyorum karşımdakine

0|0
    0|0
  • evt özellikle annemle aramdaki bağ öyle kuvvetliki bi bakışıyla neyi anlattığı neyi beğenip neyle dalga geçtiğini gayet iyi anlıyorum oda öyle

0|0
    0|0
  • ben anlık bakışa inanırım. bir şeyler anlatmak, anlamaya çalışmak değil de göz göze geldiğim o an ne yakaladıysam artık, gerisi yalan. :)

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşıma bir bakış atim tamamdır her şey :)

0|0
    0|0
  • anlatır..biz daha küçükken misafirliğe götürülmezdik.o zaman ayıp sayılırdı..velev ki gitik babamızın gözünün içine bakardık..o yaşlarda ne demek istiyor anlardık:))

0|0
    0|0
  • evet anlatırım bazen söyleyemeyeceğimiz şeyleri gözlerimizle anlatırız tabi karşıdaki anlarsa

0|0
    0|0
  • Anlatmak istersem anlatırım , ben kolaylıkla anlayabiliyorum bakışlardan ne olduğunu.

0|0
    0|0
  • Bağım güçlüyse evet =)

0|0
    0|0
  • Seviyorsam bakışlarımla çok iyi anlatırım.Her konuda aynı şekilde.:)

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Bakışlarımla küfür edebiliyorum.

0|0
    0|0
  • yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• genelde hep bakışlarımdan anlarlar zaten. askerdeki komutan bile anlamıştı özellikle hayırdır ... benle bir sıkıntın mı var diye takılıdrı şakayla karışık.

0|0
    0|0
  • evet anlatabilriim, anlamaktada güçlük çekmem

0|0
    0|0
  • Kelimelerden sonra isteğini en iyi anlatan gözlerdir. Sonrasında ise jest ve mimikler gelir.

0|0
    0|0
  • bazen kalan sohbeti böyle yapıyorum net anlaşılıyor

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...