Evden dışarı çıkmıyorum canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Neyim var sizce moralim de bozuk? Size de oluyor mu? :(

Arkadaşlar içim çok huzursuz zaten panik atak hastasıyım ilaç kullanıyorum ama şu aralar moralim çok bozuk hiç sebebi yok dışarı çıkmak istemiyorum canım hiç bişey yapmak istemiyo sadece kendime alışveriş yapınca yada birileri bana hediye alınca mutlu oluyorum ne yapmam lazım bu dönem dönem oluyo geçiyo ama bunun nedenn olduğunu bilmiyorum sizede oluyo mu ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet normaldir dostum, akìşına bırak ve sakın kaygılanma, stres yapma, seni mutlu edebilecek şeylere yönel :) eminim ki rahatlayacaksın. Çok daralırsan eğer bir Ayatel Kürsi oku iyi gelir :)

1|0
    0|0
    • :)))))

• Gezmeye dolaşmaya çık, vaktini hep sevdiklerinle geçir, seni üzen, sıkan şeyleri kafandan at ve ufak şeyleri dert etme. Ben de öyleydim eskiden, hemen ufak şeylerde üzülür paniğe kapılırdım ama anladım ki her şey gelip geçicidir unutma :)

• tavsiyen için tesekkür ederim :))

Kızlar Ne Diyor 6

• Hangi ilacı kullanıyorsun ? Evet ben de senin gibi oluyorum bazen.O zamanlarda sana stres yaratan bir şeyler varsa uzak dur onlardan , içinden geldiği gibi davran , dışarı çıksan daha iyi olursun ya da alışreviş-bilardo..(artık ilgi alanın neyse) onları yap.

0|0
    0|1
    • ativan ve wellbutrin kullanıyorum ama alışverişten başka hiç bişey beni mutlu etmiyo :(

• her zaman da alışveriş yapılmıyo ki :))))

• Öyle ama en azından bi süre iyi hissedersin...Kendini çok dinleme bi aktivite bul acılen :)

• sen inadına cık bence evde durmakta bunaltır ev ortamına alışıyorsun cıkmak istemiyorsun, cık gez arkadaşlarınla, hobi edin.

0|0
    0|0
  • Dogaldir insanlarin hergunu bir degil. Ve her insanda olur. Sana hediye gndermk istedm bir an.insanlari mutlu etmk guzel :)

0|0
    0|0
  • evet zaman zaman banada olur ama bunu devamlılık yapıp hapsetme kendını bıseyler yapmaya zorlo

0|0
    0|0
  • biz de hep evdeyiz takılalım işte

0|0
    0|0
  • herkeste oluyor bu gayet normal ben bazen yaşamaktan sıkılıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Normal her zaman olan şeyler. Dönem dönem nöbet geçiriyor insan bu şekilde. Bu da aslında olgunlaşmak demek. Sıkıntı çekmek olgunlaşmanın bir işaretidir böyle düşün

0|0
    0|0
  • Farklı ortamlara girmeyi dene.Yeni arkadaşlıklar edin.Yanlız kalmışsın ve yanlızlıktan canın sıkılmış.Gez,dolaş biraz..Yapmadığın şeyler yap farklılık oluştur hayatında...

0|0
    0|0
    • keşke böyle yapmak istesem olmuyo bende istiyorum ama olmuyo :(

• olur öyle şeyler biraz tembellikten eve alıştıysan rahatlığa ondandır

0|0
    0|0
  • Sadece sende olmuyor emin ol...

0|0
    0|0
  • Arada herkese olur öyle.

0|0
    0|0
  • Kadinlarla takil yanina citir bul keyiflenirsin ;)

0|0
    0|0
    • sevgilim var zaten :(( onu bile istemiyo canım

Yükleniyor...