Bayanlar neden sokak dovuşlerı ya da savunma sporu egtımı almıyorsunuz?

Bence her kadının kendını fızıksel olarak gelıştırmesı gerekıyor. Sokak dovuşu ya da savunma sporları ogrenmelı bayanlar dıyorum. Sız?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam gelıstırınde hem erkek hem bayan olarak beyin ve düşünce bakımından da gelıstırmemız lazım kendimizi

0|0
    0|0
    • Bence bunu beyınle bır alakası yok gelışmemış beynı olan bır ınsan bıle vıjdanı varsa Allah korkusu varsa Dokunamaz..

• Beyın derken ıyi kotu ne demek ıstedıgımı anladınız ıste.
      Ayrıca tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 6

• Sus kız. Amcamin kizi jui jitsu egitimi aliyor. Gecen sakayla karisik omuzuma bir vurdu 2 gun agrisini cektim.

0|0
    0|0
    • Sen şımdı acıdıgınıda çaktrmamaya çalışmışsındır:))

• çalışınca tekme ve yumruklar oldukca sertleşıyor:)

• Biliyorum siddetle uzerimde denendi. Allah kocasina güc kuvvet versin :)

• Savunma sporu delikanlı adama karşı yapılır, it köpek zaten arkadan vurur...

0|0
    0|0
    • Ozecan kendını koruya bılseydı o adamı tırnaklamak yerıne çenesıne bır darneyle bayıltabılırdı.

• İt herif bıçaklamış kızı... Ama her insan kendini savunmayı öğrenmeli tabi...

• bir hafta sonra bu tarz sorular son bulacak elbet :D

0|0
    0|0
  • savaşma ...

0|0
    0|0
  • Hayatta sevgiden daha etkili bir silah varmı? ?

0|0
    0|0
    • Cok romantıksn

• Bende insanım, her insanın önem verdiği şeylere önem veriyorum. Bu yeri gelir romantiklik olur. yeri gelir sevgi olur. yeri gelir hüzün olur. yeri gelir gözyaşı olur. @felia555

• kesinlikle haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben çok eskiden beri dövüş sporlarıyle ilgileniyorum. kadınlara da çok tavsiye ederim. çok daha özgür hissederler kendilerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...