Kızlar neden futboldan nefret eder?

Erkeklerin vazgeçilmezidir futbol.Olmazsa olmazlarındandır.Peki bayanlar neden futbolu sevmezler,onlara göre futbol ile alakalı olmayan erkeklerin şansı dahamı çoktur?

Güncellemeler:
Peki erkek arkadaşınızın bir maça iki bileti almışsa onla seve seve gidermisiniz..
Erkekler futbolla ilgilenen bayanları daha çok severler.Bir bağlamda sana önem veriyorum ve senin önem verdiğin şeylere demektir.Aklınızda bulunsun bayanlar teşekkürler :]

0|0
23|8

En İyi Kız Görüşü

• futbolu değil. holiganizmi sevmiyorum. ve hayır sevgilimle gitmem. maç sonrası sahanın katledildiği sokakların yakılıp yıkıldığı bir futbol anlayışına zerre saygı duymuyorum. Tek gittiğim maç sadece bayan seyircilerin tribüne girebildiği maçtı. Bir galatasaraylı olarak zevkle izlemiştim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Maçları izlemezdim arkadaş çağırdığında maç vardı. ilkten boş boş bakıyodum bir kitledi beni ekrana o zaman anladım futbol can, kan, aşk. kızların çoğu futbolu sever.

1|0
    0|0
  • Saçma geliyor tüm sporlar , hepsinden nefret ediyorum

0|0
    0|1
  • Sabahtan akşama kadar futbolla ilgilenin biri olursa sıkar buda sevmememize yol açar. Şahsen her maçı izlemem sadece şehrimin maçlarını izler bağırıp çağırırım ee herkesin zevki farklı.

0|0
    0|0
  • Ben futbolu seven biriyim takip ederim ama biri dozunda değilde aşırı futbol muhabbeti yaparsa sıkar yani :)

0|0
    0|0
  • Hayır futbolla ilgisi olsun bence:))ama beni karıstırmasa da olur:D

0|0
    0|0
  • ben çok severim. hatta en sevdiğim spor dalıdır. futbola ilgi duyamaya başladığım gün de spor spikeri olmaya karar verdim. futbol candır :)

0|0
    0|0
  • ben futbolu çok severim sevgilimle muhabbetini yapmaya da bayılırım

0|0
    0|0
  • yoo ben çok severek izlerim

0|0
    0|0
  • ne seve seve koşa koşa giderim bide orda bn kendimden geçerim tezahürat bile yaparım:D

0|0
    0|0
  • yooo bn futbolu çok severim ve zevkle izliyorum

0|0
    0|0
  • genelleme yapamazsın bu knuda bnce:D

0|0
    0|0
  • ben kendı takımımın maclarını ve turkıye maclarını severım :) ama tabı gerısıyle ılgılenmıyorum :P

0|0
    0|0
  • kızların futbol sevmediğini kim söylemiş ayrıca o maça kesin giderim

0|0
    0|0
  • etmeyen de var

0|0
    0|0
  • Nefret etmem.

0|0
    0|0
  • belkiiiiiii

0|0
    0|0
  • çok aptalca geliyor hele şu yorumcuları izlemezmisiniz birde deli olurum ozaman

0|0
    0|0
  • Seviyorum ben futbolu yav..

0|0
    0|0
    • Giderim tabi ya, öyle sevgili bulursam evlenme teklifini ben ederim ona.

• Nefret etmiyorum.Ortamına göre zevkle izleyebilirim.

0|0
    0|0
  • Ben futbolu severim :) oynamaya bile varim abe ! :D

0|0
    0|1
  • şöyle düşün erkekler neden bayanların bazı yapmaktan hoşlandığı şeyleri sevmez.. empati kurarsan cewap ortada :) ama ben giderdim ya sevgilimle futboldan da konusurum giderm de sorn olmaz:D küçükken çok oynamışımdr

0|0
    0|0
    • Erkekler her ayrıntıya inmeden yüzeysel olarak bakarlar olaya.Çünkü ayrıntılardaki kurguları kafalarında o an canlandırabilirler.Bayanlar tam tersidir ayrıntıya inmeden kafasının içindeki soru işaretlerini çözemezler.

• tabiki :D

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim en iyi cevap ödülünü benim cevabıma layık gördüğün için :D

• :Dhadi ama olmadı bu :)

Erkekler Ne Diyor 8

• eğer takımdaki 11 kişi aynı kyafet yerine farklı model ve renkte giyseler sırf onları süzmek için futbol aşığı olurlardı

0|0
    0|0
  • arada zevkine izlerim önemli maçları. Hayranlığım tutkunlugum yoktur takım da tutmam. Futbol fanatiği kız da tarzım değil.

0|0
    0|0
  • kızlar aynı ortamda erkek arkadaşının kendinen fazla hiçbir şeye ilgi göstermesini istemez.E maç olunca erkek de ona yönelir ve olaylar gelişir

0|0
    0|0
  • sanmıyorum o tabu yıkılıyor yavaş yavaş bence :)

0|0
    0|0
  • Kıskanıyorlar :D

0|0
    0|0
  • kızlar futboldan nefret etmez sadece anlamazlar

0|0
    0|0
  • futbolu sevende var yahu, seyircisiz maçlarda kadınların çoğunluğunu görmedinmi hiç?

0|0
    0|0
  • ara pası ile apış arasını ayırt edemiyor bi çoğu

nasıl sevsin futbolu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...