Bayanlar squat yapan deneyen ve mükemmel sonuca ulasan var mi?

Bayanlar squat yapan deneyen ve mükemmel sonuca ulasan var mi?
Deneyenlerin görüşleri önemlidir?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Squati ptofesyonelce yapan kizlarin fizigi , sosyal aglarda paylasilan muazzam kizlarin vucudundan oluyor.. bu dalin tekstil isiyle ugrastigim icin biliyorum..

0|0
    0|0
  • önce ve sonra fotoları görmek istiyoruz

0|0
    0|0
  • bayanlar diye sorsan da ben cevap vereyim bacak için squat çalışmaktan bende de oluştu squat kalçası :)

0|0
    0|0
    • Agirlik olmadan calismak istyrm ve 50den mi baslamam gerekio
      Zor oluyor ben zaten şu an 120 tane mekik 30 tane ters mekik 20 tan sinav 150 tane de yanlara egiliyorum bunun üzerine squat ekliyrm 30dan fazlasi gelmiyor oluyorum enerjim bitio

• tam olarak amacını söyle yönlendireyim, jen selter kalçasından mı istiosun :)

• Mükemmel sonuçtan kastın nedir ona göre yardımcı olayım. bayan değilim ama.)

0|0
    0|0
    • Faydasini gören demek istedim

• Peki günlük mu artırmak daha iyi olur yoksa 3 günde bir mi

• İnternette bayanlar için squat programları mevcut onları araştırabilirsin. Ama daha hızlı ve etkili sonuç istiyorsan diğer bacak hareketlerine de bakıp yapmalısın.

• squat beslenmeyle doğru orantılıdır. ikisinede dikkat ettikten sonra güzel sonuçlara ulaşmaman imkansız.

0|0
    0|0
  • Gereksiz bence benim sevdim kadın bana özel olmasını isterim yani öyle fizik geliştirici toto geliştirici şeylere gerek yok

0|0
    0|0
    • Bana özel derken ne demek istedin

• Yani benim eşim sözlüm bana özel olmalı cok dar giyen kızları anlamıyorum ben bir kıza kendimi cekici göstermşyosam oda göstermesin salaş tarz daha iyi bence bayanlara salaş giyip şekil olan bayan da cok bence insan sevdiğine özel olmalı herşey

• plates gibi Birseymi diyorsun?

0|0
    0|0
  • düzenli yapan ulaşıyormuş demek ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...