TEKVANDO ÖĞRENMEK İSTİYORUM BASLMAK ICIN GEC Mİ?

Arkadaslar yasım 20 biraz gobegım var yazın kas yapmaya baslamak ıcın vücut gelıstırmeye gidcem. Asıl konuya gelırsek tekvando ogrenmek ıstıyorum sizce gec kalmısmıyım?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Hic birsey icin gec degildir. Yasadigin sürece.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir taekwondocu olarak, en zor spor diyebilirim. Bütün sporları icinde barındırır cünkü. Kendine güveniyorsan gel derim, yaşında çok geç değil ayrıca :)

0|1
    0|1
  • bıraz gec ama istersende oğrenebılırsınnn

0|1
    0|0
  • Geç değil

0|1
    0|0
  • Hayır geç değil bu arada taekwondo harika bir spor :) aramıza hoşgeldin diyorum:)

0|0
    0|0
    • tsk ederim bir uni sınavları bitsin baslıcam insllh

• aslında varya taekwondo ile aikido ogrenırsem süper kombo yaparım manyak bısı olur eet aklıma yattı ole yapcam taekwondo ıle aikido yu birlestircem

• Hadi hayırlısı bakalım:)

• kesinlikle hyır vakit kaybetmeden başla.. bnde gdiyorum.. tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tekvando boş iş kickboks öğren

0|1
    0|1
  • http://i.hizliresim.com/P5nb1Q.jpg Bunu Çok İyi Aklına Kazı Hiçbir Sporun Yaşı Yoktur Sadece Biraz Hırlı Ol Yeter..

1|1
    0|0
  • Hayir 3 senede maclara cikmaya baslarsin ama sokakta ise yaramasi icin seneler vermen lazim ben su yasimda 10 senedir shotokan karate yapiyorum halada yapiyorum şu an body bulding yapmaya karar verdim ikisi beraber yürüyor. ..

0|1
    0|0
    • ben aslen kareteye daha meraklıyımda ama bizim burada karete bilen yok

• KARA- TE = boş-el yani karete diye bişey yok karAte :)) BUNU 7 sene önce karete yazdım diye 20 sayfa karate yazdırmıştı hoca bana yoksa turuncu kuşak yok demişti :D taekwando da iyiir ya çok bir bilgim yok ama benim tarzım değil gibi karate çok farklı rafael aghayev yaz biraz izle youtube ta karate daha zevkli bir spor :);)

• yav dil alısmıs bir kere :D

• profesyonel olarak gec ama amator olarak yapabilirsin kardes bizim salonda 45 yasinda abiler vardi :)

0|1
    0|0
  • evet biraz geç :D

0|1
    0|0
  • Kesinlikle hayir ogrenmenin yasi yok.

0|0
    0|0
  • geç değil hacı

0|0
    0|0
Yükleniyor...