Üniversitede eski sevgiliyle aynı sınıfta olmak :(

hala sevmiyorum ama adı üstünde eski sevgili işte aynı sınıftayız yaz tatilinden önce ayrıldık okulun son zamanlarıydı finallerdi vizelerdi derken okul kapandı anlamadım ama şimdi aynı sınıfta olacağız nasıl davranmalıyım birde çok takıntılı biri hala onu sevdiğimi sanar laf sokar falan ne yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim ki laf sokmasın ? ayrılık nedenimiz de beni aldatmasıydı

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kasma hiç eski sevgilin diye önemse bizim okulda 2 üst sınıfta bir kız var eski sevgilisiyle aynı sınıftalar kız çocuğun yeni sevgilisi ile birlikte 3 beraber geziyolar eve falan gidiyorlar 2 kızda gayet güzel kendine harem kurmuş p.c sanki tipimide hiç iyi değil ama böyle giderse ben onların sorununa çare bulucam :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhaba canım kardeşim.

Ona uzak sıralarda otur.. Başka sınıfa geçiş yapmayı dene yada ne biliyim başka üniversiteye yatay geçiş yapmaya çalış, ondan uzak dur :))

0|1
    0|0
    • yok ya bir kendini bilmez için arkadaş ortamımı bozmam ;)

• mantıklı

• Bir sarkıntılık lavbalilik yapamaz. Yaparsa da ben haddini bildiririm. Ekle beni listeye.

• Hiç ilgilenme.

1|0
    0|1
  • he valla

0|0
    0|1
  • Seni aldattı ise olmaz artık,

0|0
    0|0
  • arkadaş gruunu komple degıstır..baska caren yok uc noktalaryada ya o yasıyacak yada sen?

0|0
    0|0
    • arkadaş gruplarımız ayrılığımızdan sonra ikiye bölündü zaten biz 3 kişiyiz onlar 2 kişi kaldı

• bu böyle devam eder taki barşısıncaya kadar..barıs yoksa durum aynen devam

• olabildiğince uzaqk dur sınıfta uzak bir yere otur göz göze gelme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...