Başınıza gelen aksilikler var mı? Herkes niye bir acayip bakıyor bugün dedim yoksa bir yerimiz mi açık, baktım kot pantolonun fermuarı bozulmuş..

Herkes niye bir acayip bakıyor bugün dedim yoksa bir yerimiz mi açık, baktım kot pantolonun fermuarı bozulmuş..

Sizin de başınıza gelen aksilikler var mı ?

Bende her türlüsü mevcut topuk kırılması, sütyen askısı kopması

enginlere sığmam taşarım uleyn :))

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sene 2004 aylardan temmuz antalya köprülü kanyonda rafting yapıyorum.Rafting botunda yabancı bayan 4 türk olan ise 3 olmak üzere toplamda 11 kişiydik.

Nehrin durgun bir kısmında botu ters çevirdik ve botun altına girdik ortam güzeldi.Malum bikini bayanlar falan neyse buraya kadar hersey güzel tabi.

5 dakika kaldıkdan sonra botu ters çevirdik ama botun üstüne çıkmak ne mümkün ıslağız ve kayıyoruz.

Bir hamleyle ayağımı botun üstüne attım ama ayağımdaki şort çartladı...(ÇIRTTT AYŞE TEYZE OLDU = ))))

Allahtan şortun içinde iç mayo gibi slip mayo giymişim...Spriptis yaparak kızların gözü önünde şort mayomu alkışlar eşliğinde çıkartmak biraz yüzümü kızartsa da bugüne kadar sürecek bir dostluğunda temelini atmıştı.

Tvde veya herhangi bir yerde rafting yapanlar gördüğümde yada yüz kızarmak dendiğinde aklıma bu olay gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Lisede bir kere olmuştu ta. Uzun öğle tenefüsünde uzun eşek oynarken cart pantolan ağ yerinden baldır altına kadar yırtılmıştı. Kundaklık bebek gibi çenglli iğneyle geçirdim günü. :)))

0|0
    0|0
  • bi keresinde okul çıkışı yürürken ayağım yerdeki naylon ipe dolanıp düşmüştüm, zar zor zıplaya zıplaya kalkıp üstümü başımı silerken bu sefer kafamı tabelaya(RC KOLA) geçirmiştim.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 2 arkadaş tatile çıktık yanımız da kız arkadaşlarımızla öğlen saatlerinde çok sıcak olduğundan evde bira içiyoruz ve tavla oynuyoruz arkadaşımla tabi gayri ihtiyarı evde üstümüz çıplak altımızdada sadece boxerrlar var hahaha hihihi derken karşım da tepemde dikilen hanım arkadaşlarımızdan bir tanesi mitokondri aşkolsun sen neden fazla taşla oynuyorsun insan en iyi arkadaşını kandırırmı? ne diyosun kızım sen ne fazla taşı diye aranırken amanın bi bakarım boxerin kenarına aman allahım hiç bu kadar utandığımı hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Evet dun banyodayken sular kesildi kapici bakim icin kapatmis cikinca aradim bulamadim bulsam onuda banyoya sokup bi guzel citilyecektim

0|0
    0|0
  • ... veledler mi baktı :)

0|0
    0|0
  • dükkanlar açık desene:)))))))

0|0
    0|0
  • fermuardan devam .ama sen bilemezsin .bir bilsen sıkışmasını uuuuvvvvvvv

0|0
    0|0
  • hep aksilikler beni buluyor

0|0
    0|0
  • pantolon yırtılmıştı zamanında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya bu senin dediklerinin hepsinin en dik alaları başıma gelir benim..

Rüyamda çok olur..

Gerçekten öyle anlarda olur ve utançtan ne yapacağını şaşırırken, uyanıverirsin..

Ohhhh çok şükür yarabbim diye derin bir nefes alırsın.. :))

0|0
    0|0
  • Dün bayram alışverişi için kıyafet deniyordum kabindede kilit yoktu ben denerken annem daha denediğimi bilmiyordu kapıyı açtı çok utanmıştım ama Allahtan kabinin önünde kimse yoktu

0|0
    0|0
  • Fermuarı açık unutmak benimde başıma geldi..

Üstelik bakmakla yetinilmedim direk dalga konusu oldum.

İşi pişkinliğe vurdum.

0|0
    0|0
  • ben sevgilimin yanına giderken hatta koşarken topuğum kırılmıştı sonra en yakın mağazaya girdim ve kendime babet aldım :D:D

0|0
    0|0
  • Sütyen askımın omuzumdan koluma düşmesi,bir kaç kez fermuarımın açılması

0|0
    0|0
  • Bendede çok kez sütyen askısı kopması olmuştu, bir de arkadan çıkması bikeresinde neredeyse düşücekti son anda farkettim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...