Bu akşam Fenerbahçe'nin yenmesini mi istersiniz yenilmesini mi?

Bu akşam Fenerbahçenin yenmesini mi istersiniz yenilmesini mi ?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yensin tabiki fenerbahcem <3

• eskilemişler boşver zaten yeniyorda =)

• bursa gs limi var acep sana eksi vermişler ve diğer fenerli olanlara

• yaşa yensin dimi

Kızlar Ne Diyor 10

• mağlup olsun

• yenilmesini isterim

• Ya sonuçta türk takımı binevi temsilen orda tabii ki yanındayız. Ama şimdi yendiklerinde de havalarından geçilmiyo ya ona lanet girsin.

• fener bbir cacık yapamaz gs gibi fıs diye sönecek

• İyi olan kazansın ..

• İyi olan marsilya olduguna gore

• Yabancı takımla oynanırken ne olurs aolsu Türk takımının yanında oluruz da dün Fenerliler neredeyse konvoy yapacaktı.Bu kadar da adilik olmaz. Sportmenlik nerede kaldı.

• Alex gibi biri nasıl Fbde bozulmadı bilmiyorum

• Senin yorumun daha güzel. (Y)
      Teşekkürler.

• Evdeydim, aşağıda kafe var. Bi' "GOOL!" nidaları koptu geldi. Dedim GS gol attı heralde. Sonra sonra öğrendim ManU atmış golü. Bu ne rezilliktir ya!

• Öncekileri Göster
  • Umarım yener Fenerbahçem.

• :(

• 1-0 yeniyoz zaten

• Umrumda bile değil.

• Yensin

• Beşiktaşlıyım ama fenerbahcenin yenmesini turu geçmesini çok isterim

• sizin gibileri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz

Erkekler Ne Diyor 21

• ortada bir tük takımı varsa kim olursa olsun o kazansn isterm sonuçta bu iş avrupaya meydan okuma ama göryz kii içimizdeki irlandalı çok oldğundan brbrlenz yenilemlernden zevk alır hale geldler buda türk futbolunun ne halde oldğu gerçeği..

• Yenilmesini

• Yenmesini

• 1-0 zaten oldu şimdi

• koyarız inş

• yazıklar olsun anket yarıyarıya.bu ülke ne hale geldi

• Hakeden kazansın.

• Dun manchesteri tutanlarin takimini mi desteleyecegim? Saldir marsilya vurdugun gol olsun sunlara 4-5 tane atinda sussunlar cici kuslar

• Gördük akşam ne kadar destek verdiklerini bize. Beter olsun şerefsiz şikeciler.

• Ben Fenerbahçeliyim dün GS nin yenmesini çok istedim canı gönüldenama bugun görünen oki yine içimizde irlandalılar var

• Dün ki maçta aramızdaki İngilizlerin ortaya çıkmasından sonra pek bir yorum yapamıyorum fikrimiz değişmedi hepiniz hala öylesiniz diyorum anlayan anladı;) (-) butonuna yüklenin hadi;)

• ezeli rakibim olduğu için marsilya :)

• hiç sosyal mesaj veremeyeceğim çatır çatır yenilsin eller eksiye

• Fenerbahçe yensin ülkenin puana ihtiyacı var avrupada neden yenilmesini istiyelimki?

• Marsilyaspor yazmış biri çok güldüm :) Kim yabancı takımla oynarsa yenmesi taraftarıyım.

• ne yenmesi bi çeyrek final oynadılar zamanında sanki bütün kupaları kaldırdılar...

• İnşaAllah alacağız maçı

• Ya yensin, şampiyon da olsun isteriz tabiki ama sonra susmuyorlar abi. İnsanın bi' ağırlığı olmalı ya.

• Evdeydim, aşağıda kafe var. Bi' "GOOL!" nidaları koptu geldi. Dedim GS gol attı heralde. Sonra sonra öğrendim ManU atmış golü. Bu ne rezilliktir ya!
      Bu en iyi cevap!

• Bi fenalık bi fenalık.

• Fark atmasını

• kazanacaz inş

• saolsın

• başarılar...

• Kimle maçı var?

• Yensin isterim o zaman:)
      Ligte rakibimiz ama :)

• marsilyaspor

• marsilya

Yükleniyor...