Namus meselesi erkekler siz okuyun anlatın.

Siz bir abi baba olarak bu durumda napardınız. Kızınış sevdalanıyo beş sene bir oğlanla çıkıyo.bu beş senenin için oğlan mesleğini bitirince evlencem diyip yeminler edip kızı ikna edip yatıp kalkıyo üç senedir. Şimdi bu oğlan bu kızı terk etti kızda korkusundan ailesine herşeyi anlatıyo kandırıldını anlatıyo. Sonra babası oğlanı arıyıp namusu temizle diyip kızıyo oğlana bu seferde oğlan diyo ben dyıl başkasınla yattmişdir. Snr bu oğlan bu kıza sinirlenip kıza mesaj çekiyo ne anlatıyon diye yattım yattım kullandım diyo. Kızın babası ailesi bu mesaj okuyor. Sizne yapardınız şimdi?ve bu oğlan abisine kardesinle bunlarınsunlar yaptım kullandım.

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi soruyur sormuşun güzel ama neden baba olarak napardınız diyosun?büyük konuşmayalım sen aie eğitimini iyi almış olsaydın birincisi evlenicem diyip seninle yatmak isteyen birine karşılık vermezdin?daha 18 inde felan maceraya başlamışın,yemin eden bir o..çocuğna inanıp ortada kalacağını düşünmen gerekirdi bu kadar beyniniz yokmu sizin?o sana verilen hani bazılarının fındığa benzettiği şey varya sizin hayatınızın tapusu,belgesi farkında değilsiniz Allah neden erkeklere öyle bişey vermedi düşündünüzmü?seni başkalarıyla yattı diyecek kadar adi bi adamı neden tanıyamadın?madem fındık kadar bi zar neden takıyosunuzki?bi zar neler yaptıracak dahası ilerde,yatmış yatmış kullanmış senin abin baban amcan dayın yokmu?

bunlar senin hatalarındı ama neticede olmuş,

Gelgelelim seni kandıran o p..ge o şerefsiz adi madem senle birlikte oldu alen gereğini yapsın evlenin tükürdüğünüde yalar o i*ne merak etme başkalarıyla yattı desede sorun yok senle evlenecek çünkü korkacak,bu sitedeki çoğu bayan diyorya bakir erkek bakire kadın onlarda bunu iyice okusun yorum yapsınlar(bu arad sen diyosunya 3 sene yattım bence 5 sene yattın çünkü erkek 2 sene beklemez çıktığınızın ilk ayında yatmadıysanız ben bişey bilmiyorum)

1|1
    0|0
    • Arkadaslar beni zorladi zamaninda ben kendim istemedi hayir olmazdedim iste velen oyle dedim. Sonra yok yeminler erti sen bana guvenmiyondiye kavga cikarcakti ikna etti. Kurana bile el bascakti.ve kendimden okadar igrendimki. Sonra bu erkek bana dediki iki ay snr istemeye gelcem bu iki ayin icinde baska kizla yazismaya baslamis bende korktum cunku ilk sevgilim ve cahilldim izinverdim benondan baska kimse dokunmasin istemedim. O kizla cikcak diyekorktum bende aileme acikladim.durumu.

• Girse evlense hersy yolunda olur. Ama inkar ediyo erkek deyilmis bu. Baskasina gitti dedi ailesi bile karsiymis. Bode bana iki ay once istemeye gelcez aileme anlattim dedi

• kaç yaşında bu çocuk?

Erkekler Ne Diyor 21

• Öncelikle ben kızımın öyle senelerce flört etmesine kati suretle müsaade etmezdim. Bütün hata kızda . Kırk defa diyorum burada kızlara tavsiye veriyorum : Evlenmeden böyle şeyler yaparsanız o adamın sizinle evlenmesi için hiçbir sebep kalmaz. Kendine değer vermeyen ve çabuk oltaya gelen bir kıza erkek de değer vermez bu birincisi. İkinci olarak da madem bir hatadır yapılmış, öyle karakterli adama kızımı verecek değilim. O kızın abisi olsam gider o çocuğun ağzını burnunu kırar, bütün dişlerini eline tek tek sayardım. Sonra olay bitmiştir ve o kızın da daha da sevgilisi olmasına müsaade etmezdim.

1|1
    0|1
  • boş işler bunlar be benim kızım gelip bana böyle bir şey anlatsa bana özel hayatını neden anlatıyorsun kızım sapıkmısın gerzekmisin yatmasaydın adamla bas git odana derim

işin garibide çevremde benim fikirlerimi duyunca yok abi ben öyle yapamam vururum diyen adamların neleri çıktı, bende yarısı olsa ciddi olay çıkar

işin özeti binlerce dansöz var, fazla takmayın hayatınızı yaşayın

sonuçları ile yüzleşicek cesaretiniz de olsun ama

0|0
    0|0
  • Babanın etrafından delici ve kesici aletleri kaldırmalı ama neden erkek kandırmış oluyor onu da anlamış değilim senin zekan aklın yokmu hiç haber izlemiyomusun bu kadar saf mısın ?

0|2
    0|0
  • İnşaAllah ailen namus temizleyeceğim diye yanlış yollara girişmez, Eden bulur merak etmeyin, bir şekilde cezasını çekecektir, ama sizinkiler çektirmeye kalkmasın bu cezayı sakın, aklı selim hareket etsinler, Eğer ilk ilişkiye girdiğiniz sıralar reşit değilsen , ceza almasını sağlayabilirsin, ama oda uzun mahmekelerde yıpratır seni, ama kesinlikle ailen aklı selim haraket etsin

0|1
    0|0
  • Gel namusu temizle? İşte ülkenin sorunu.Beybaba namusu sen kızının bacakarasında değil ona biçtiğin prangada ara.

Benim kızın istediği insanla istediğini yapacak geri kafalı herkes de böyle çatlayacak biz mutlu oldukça.Çünkü bu ortaçağ zihniyetli toplumdan çok ama çok uzaklarda olacağız.

0|1
    0|0
  • afedersin ama bizim türk kızlarının beyni yok . Abi olan sana oluyo nie bu haltı yiyon haltı yiyon oki sesini çıkarma. Erkeğin çok umrunda sanki. Öyle bir kız zaten benim kızım olmaz öyle bir kardeşte aynı şekilde.

0|1
    0|0
    • Biliyom ailem beni silmistir ama ben hersyi tek tek anlattim. Once oglanboyle dedi sonra mesaj cekice banainandilar.

• Ailece tanisiyoruz diye. Bide ilk sende abim onunla konustumu ogrenmisti ve onu dove yazdi. Snr o abime beni nekadar cok sevdini soyledi vebenimle ciddi evlenmek istedini ve soz verdi abim once sozlen oyle konus dedi oda devam etti benimle konusdu.hep oyle ciddi olduna imandim

• Bu devirde erkeğe fazla güvenmiycen aynı dereede kıza güvenmiycen ayrıca güven kazanılır.. bana güven evlencez dedimi oraya bi mesafe koyacaksın. sonra basına boyle seyler gelir bu saatten sonra atsan atılmazsın satsan satılmassın ailen sahip cıkıcak ya cocuk adam olcak evlencek yada onun agzını burnunu kırıp hayata devam ettceksnız. :)

• Hepte erkekler kandırıyor. Hep erkekte suç oluyor ? Bırakın ya bu saf ayaklarını. Yaparken keyif alıyorlar sonra erkek suçlu. Yapma o zaman.

0|2
    0|0
    • Kandirdi bana yeminler etti evlencem dedi zorladi ustume geldi hadi hadi ikna etti

• Ben adeletini seveyim bu dünyanın. Bu kadar diyorum.

• kızım kusra bakma seninbu kafayla bu hayatta başına gelmeyen kalmaz. bu kadar nasıl inanırsın hayret gerçekkten anlamıyorum.

• Sırf o istedi diye vermedin ya zorla da yapmadiysa diycek yok. Pistin tekiymis ama yapcak bir şey kalmamış olan olmuş 3 sene çatır çatır

0|0
    0|0
  • ahh bu kızlar ahhh.. kendilerini gerçekten seven adamları görmez böyle yatıp kalkıp sömüren yok seni isteyecem yok kurana el basıyorum seni seviyorum diyen şerefsizlere inanır onalrı sever. kader mi demek lazım başka birşey mi? Valla ailenin yerinde olmak istmezdim çok fena bir durum. allah muhafaza bir babnın kalbine bile inebilir ciddi bir mevzu. ama sonuçta kendin etmişsin kednin bulmuşsun darılma gücenme!...

0|0
    0|0
  • iki dakika sonrasında ne olacağını bile bilmezken 3 yıl boyunca nasılsa evleneceğiz diye kullanılmaya razı gelmek akıl işi değil. Yok başka sebepten ayrılsalardı ne olurdu mesela çocuk ölseydi kız gene ortada kalacaktı. zor bir durum

0|1
    0|0
  • Namus meselesi değil. Kız her şeyi düşünebilecek bir yaşta. Suçlu kız malesef. Erkeğin suçuda var ama illa bir suçlu çıkarılacaksa o da kızdır.

0|1
    0|0
  • gider adamın sülalesini s... daha sonra gelir kızımlada konusurdm gözünü korkuturdm (peki kızda acılma falan olmusmu .s orası önemli

0|0
    0|1
  • sendede suç var hep uat hem ailene anlat

0|1
    0|0
    • Sucun cogu bende evet ama ailece tanisiyoruz madem amaci buydu niye kulandi? Ben bekle dedim olmaz dedim zorladi hadi hadi dedi guvenmiyonmu yeminler etti

• ah be kızım 5 sene cıktın dıye bırakmıcakmı sanıyosun .geri kalan hayatında başarılar .

0|0
    0|0
    • Yeminlere inandim icin oyle sandim bide ilk sevgilim

• Namus davası bu.Kan çıkar.

0|0
    0|0
  • Aklın nerdeydi yatarken ? Bunları hiç mi düşünmedin ?

0|0
    0|0
    • Aklim nerdeydi nekadar cok korktum igrebdim agladim o gun. Aileme nasil yapa bidim diye oyle cok agladim oda bana gelip takma uzulme sen benimkarim.olcaksin diye aileisnin uzerineyemin etti.

• kızıma derımkı cocukken. her kemık atana gıtme derım. bundan ne cıkartırsa o

0|0
    0|0
  • çocuğa bişey yapmaya, evlenmeye zorlamaya falan hakları yok. kızlarının öyle bir şey yapmasını istemiyorlardıysa ona göre yetiştirseydiler. ama olan olmuş artık sonuçta kendi kızları. sahiplenmeleri lazım.

0|2
    1|0
    • eksileyen neden eksilediğini de açıklasaydı keşke. bu arada yorumu tekrar okudum ayrıca belirtmemişim ama çocuğun yaptıklarını hiç bi şekilde savunmuyorum.

• Önce kızım neden neden oğlanlarla yattı diye kendime sorardım. Sonra dizimi döverdim.

0|2
    0|0
  • Tecavüze uğramadiktan sonra herhangi bir hak iddia edemez kız kanmasaydı kanmak istemiş

0|0
    0|0
  • allah korusun o durumda olsam kahrolurdum. bu kadar salak bir evladım olduğu için kahrolurdum

1|0
    0|0
    • bu kadar saftirik olmayı aklım almıyor dostlar kusrabakmasın kimse

Kızlar Ne Diyor 10

• Baban ne yapacak kızım .Sen kendin kaşınmışsın olan olmuş.Ailen de hala arkanda duruyorsa eğitimine devam et. Mesleğini eline al.Hayat inş düzgün birini çıkarır karşına bu saatten sonra yapacağın tek şey bunlar.

0|1
    0|0
  • 5 sene çıktı da sorun sadece beraber olmak mıydı mıydı, birey olsun herkes, aslanlar gibi

yaşadık ama bitti diyebilsin,

yeter dağlarda gezen yaralı ceylan rolü oynadığı türk kızlarının...

1|3
    0|1
  • 5 yıllık bir ilişki yaşamaışsın ve isteyerek beraber olmuşsun namus temizleme nedir ya o babanın bununla değil kızının yanında dimdik durmalı ben anlamıyorum gerçekten evlenmek ile kandırdı beraber oldu bu nedir bırakın cidden ya

0|1
    0|0
  • Sen evlenmek hayaliyle gidip yatmışsın bu yanlış zaten başta erkeğe değil kendine güvenmen gerekirdi

0|1
    0|0
    • Evet cok pismanim boyle olcani bilmiyomdum.

• Artık ailen falan da biliyo kalkıp hayatına devam etmen gerekir adamla da uğraşmayın artık yaşadığınız şeyler geride kaldı sen aldığın derse bakıp dim dik durmalısın

• Geçmiş olsun.

0|2
    0|0
  • Hiç Türk filmi izlemedin değil mi,evlenmeden yatarsan sonuç hep aynı olur.

0|1
    0|1
  • haramı,günahı gözetip zina etmeseydin şuan bunları düşünmezdin :((

0|1
    0|0
  • o or-pu cocugunu oldurmek vardi simdi

bu tecavuz yerine gecer bence

serefsiz

0|0
    0|2
  • aklını başına alsın herkes..

0|0