Adet geciktirici kullananlar bıraktıktan kaç gün sonra adetiniz geldi?

adetime 2 gün kala kullandım 3-4 gün içtim bıraktım. Bırakalı 3 gün oldu neden hala adetim gelmedi

Güncellemeler:
sacmalayacak olan erkekler soruyu okuyup gecin

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 haftaya kalmaz.

0|0
    0|0
  • hapı bıraktığının ertesi günü adet olursun, güven bana.

0|0
    0|0
  • 3-5GÜN İÇİNDE ADET OLMAN GEREKİYOR

0|0
    0|0
    • ertesi gun hapi kullanmam herangi bi etki yapar mi acaba

• sinem 55 her kime dediysen kimin nasil insan oldugu seni zerre kadar ilgilendirmedigini dusunuyorum aynen senin beni ilgilendirmedigin gibi

• haklısın arkadaşın problemi olmuş sonuçta bir bayan için çok önemli bir olaydır adet ve hala tuhaf tuhaf davranılıyor bu adet olayına

• tez gel adet tez gel.

0|0
    0|0
  • bıraktığın günün ertesi günü olman gerekirdi ben kadın erkek araştırması çok yapıyorum bilgiliyim,kızma ama bir erkekle birlikteliğin oldumu ona göre yazıcam?

0|0
    0|0
    • evet oldu 2 gunun sonunda da ertesigun hapi ictim

• aşağıdaki yorumunda içmiştim diyosun meyva suyu içtiysen yanlış anlamışım pardon

• pardon özür hap içmiştin bağlantıyı kuramamıştım aynı anda iki yorum okuyunca tatil olayı ve içmiştim denince bende tatilde içmiştim tamam pardon

Kızlar Ne Diyor 7

• hiç kullanmadım ,lakin kızma banada güldüm birden.. e geciktirmiş işte adı üstünde

:D ama sanki tam gecikmiş:))

0|0
    0|0
  • hiç kullanmadım bilemicem

0|0
    0|0
  • Bekle biraz daha adet geciktiriciler genelde düzeni bozarlar o yüzden olmamıştır

0|0
    0|0
  • aynı senin gibi kullandım bende 4-5 gün sonra olmuştu bende.

0|0
    0|0
    • ya ben aslinda hapi biraktigim gun bide ertesigun hapi icmistim adetimin altini ustune getirdim ya

• olursun olursun meraklanma.

• 1 hafta içinde olur.

0|0
    0|0
  • 4 gun

0|0
    0|0
  • 4-5 gün sonra. acele etme ancak toparlar vücut kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...