İstediğiniz her kadını baştan çıkaracak bir gücünüz olsun ister miydiniz? Ama şartlarım var!

İstediğiniz her kadını baştan çıkaracak bir gücünüz olsun ister miydiniz? Evet, ünlüler falan hepsi dahil. Ama şartlarım var!

1. Her kadınla en fazla 1 sene beraber olacaksınız.

2. Hayatınızın sonuna kadar böyle sürecek.

3. Hayatınızın sonuna kadar evlenmeyeceksiniz ve çocuk yapmayacaksınız.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen kurtlar vadisini çok izlemişin

0|0
    0|0
    • 1 kere de izlemiş olsam.. :) nasıl bir akalası var merak ettim gerçekten.

• hmm.. valla denk gelmiş..

• olabilir dünya hali

Kızlar Ne Diyor 2

• herkesle birlikte olan erkek bir kadın muhtac kalır .. yasa gör senn olsun o hayat baskalarına da engel olmaa sizin gibiler yüzünden güwenemiyorum işte kimseye ben..

0|0
    0|0
    • herkesle harem kur dememis adam :) istedigini elde edebilirsin demis yahu :D su yarasi olanlar da amma gocunuyor.

• dostum bunu bütün erkekler ister

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şartlar var dedin Ürktüm. Şartları okudum bayıldım :)

0|0
    0|0
  • Boyle bir yasantimi olur yaaa

Atalarimiz ne demis

herseyin fazlasi zarar azi karar

yok kardes ben almiim alana da mani olmiim

bana omrum boyunca bir tane yeter gerisini bosver ( biraz kafiyeli oldu sanki hee )

0|0
    0|0
  • ilginç soru... çocuk olayı işin içine girince cevabım kesin ve net olarak hayır istemezdim...

0|0
    0|0
  • bunu istemeyenin alnını karışlarım

0|0
    0|0
  • Ne yapayim oyle hayati hayvandan beter bir tane olsun benim olsun

0|0
    0|0
  • bu guce zaten sahibim :) neden sartlarini da kabul edeyim ki?

0|0
    0|0
    • hocam onları geçicen, internette kime hava yapıyosun? vay be falan mı diycez şimdi.. :) soruya cevap ver. :)

• sen gizli değilsin ondan darlandım işte.. :)

• ahahahahahha

• yok aga bi kadını etkileyeyim o da ömür boyu benim olsun... çocuksuz olmaz ki...

0|0
    0|0
    • Abilerim emin misiniz bakın bi daha düşünün. Jennifer Lopez' inden Adriana Lima' sına kadar.. cümlesi diyorum.

• usta haklısın da... şimdi şu var... bak benim bi arkadşaım var antalya serikli... cocuk jigololuk yapıyor henüz 22 yaşında... yattığı kadınlar 30-35 yaşında da var... sütun gibiler... ama adama artık daral gelmiş... en alası gelse de bittim ben diyor... e ne kaldı ki geride arkadaş? kalsın...

• valla çeşit çeşit insan var şu dünyada ne diyim..

Yükleniyor...