Arkadaslar fitness e baslayacagim.19 yasindayim hem boyumun uzamasi hem de kas yapmak amacim. Sizce hangi zaman diliminde calismaliyim. Yapan var mi?

Sabah 9.30 10 gibi kalkiyorum 10.30 11 gibi kahvalti yapiyorum. Acaba oglen 1.30 2 gibi mi salona gitmeliyim yoksa erken kalk biraz daha 11.30 12 de git fitness a sonra yemek ye dinlen 2 de tekrar basla mi dersiniz? Duzenli yapan arkadaslar yorumlarinizi bekliyorumm !!!

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Fitness icin cok duzenli beslenmen gerekiyo o yuzden spora gitmeden once en az 2 ogunu halletmen lazim ve oyle gunde 2 kere degil 2 gunde 1 duzenli olarak calismani oneririm kardesim

0|0
    0|0
    • dogru diyosunuz ilk 3 gun sadece cardio yapilcakmis. Bugun gittim 1.45 dk falan surdu. Cardio olacagi icin yarinda gel dediler. Agirlik calismalarina baslayacagin zaman haftada 3 4 gun yeter dediler

• Beslenmene dikkat et duzenli calis kas yaparsin kardesim

• eyv kardeş saolasın

• Bence kahvaltını kalkar kalkmaz yap saat o kadarda fark etmez ben 2 de gidiyorum genelde

0|0
    0|0
    • Anladim peki 2 den kaca kadar calisiyosun oglen yemegini kavaltini ne zaman yaparsin kendi nasil programladin?

• Sabah erken uyanıyorum 8 gibi kahvaltımı yapıyorum guzelce fuzuli islerimi hallediyorum 12 de ögle yemegi 2 den 4 e kadar antreman daha sonra protein ağırlıklı yicekler tüketiyorum

• akşam en ideali

0|0
    0|0
Yükleniyor...