Nba mi euroleague mi?

normal sezonu bu kadar uzun olan bir nba yerine her maçının altın değerinde olduğu euroleague bence daha güzel daha heycanlı nba atletizme dayanırken euroleague daha çok mental özelliğe dayalı bide futbol açısında tam bir hüsran yaşarken euroleague te daha başarılıyız ben bu yüzden euroleague diyorum sizce?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Nba takip etmek zor oluyor ya normal hayatı olan insanlar saatlerinden dolayı izleyemiyor malesef. Euroleague takip ediyorum o yüzden. Türk takımları da fena değil en azından son 16 ya kalıyoruz :)

0|1
    0|0
    • :) belki final four da olabilir bu yıl ya da final efes ve fenerbahçe de umutluyum

• olur bence ben bekliyorum :)

• Hadi inşallah :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• nba açık ara en sevdiğim organizasyon ama avrupa ligi sürekli ilerleyiş halinde. bilmem nereye kadar yol alırlar ama o biçim yol alıyorlar.

0|1
    0|0
    • fransızlar ingilizler almanlar bu işin içine girse nba kadar olabilir yugoslav basketi abd den iyidi bir zamanlar yatırım lazım

• taraftarlar fanatik daha eğlenceli geliyo bana yunanistan ve sırp maçları üst düzey rekabet oluyo rekabet artarsa dediğin kesinlikle olur zamana ihtiyaç var :)

• aynen kardeş. sen biliyon bu işleri :)

• Nba =ligin en mal takımında bile süperstarlar ya da star adayları var

0|1
    0|0
  • NBA'de Playoff maçları yeryüzündeki hiçbir turnuva kadar zevkli ve heyecanlı olamaz.

0|1
    0|0
    • play of maçları muhteşem oluyoda ueroleague te anadolu efesi destekliyorum ve her maçı bana nba den daha keyif veriyo oyun kalitesi vasat olsada muhteşem oluyo zaten milli maçların heycanı hiç bir yerde yok :D son 1 dk kalp krizi :)

• nba > diğer bütün basketbol organizasyonları

0|1
    0|0
  • nba elbette

0|0
    0|0
Yükleniyor...