Kapat

Ucuz malın taliplisi çok mu olur?

bir kız var o kadar çok erkek teklif ediyorki ama teklif edenin ardı arkası yok babasıda gururlanıyor namuslu kızıyla kızının yaptıklarından bi haberi olsa ... bence ucuz malın taliplisi çok oluyor sizce?

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen bir erkek kullanıcı kadınlar için gazoz kapağı-şarap gibi benzetme yapmış kızlar için bende kızmıştım, kızlara takmadığını kulp kalmadı, nasıl bir yaklaşım bu diye ama senin hem cinsin için yaklaşımın nedir böyle, eğer arkadaşının yanlış haraketleri olduğunu düşünüyorsan otur konuş, tavsiyeler ver ,

2|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok teklif aldı diye namusu rencide edilmeyi hakeden bir kız mı yani? Nerede bu aile keşfedilmemiş elektrik falan bağlanmamış bir köyde mi? Henüz şehir medeniyeti ulaşmamış sanırım kızın yaşadığı yere.Bir de ucuz demek.Gerçekten bir kadının en büyük düşmanı yine kadınmış.Umarım bir gün sen de çok teklif alırsın ama arkadan ucuz gibi hakaretler eden olmaz.

2|0
    1|0
  • Merhaba canım kardeşim.

Zamane kızlarına bakınca zaten çoğu Ucuz Çin Malları gibi her tarafı donatmış durumda..

Orijinal parçalar pahalı, yedek parçalar Çin'den geldiği için ucuz.

Pahalı olan da her yerde bulunmuyor. Çünkü vatandaşın amacı kaliteden ziyade ekonomi. Bunun gibi..

1|0
    1|0
  • ucuz mal yakıştırmasını kendi cinsine yapıyorsun gelişen olaylara görede erkekleri suçlarsın çok alemsin. ucuz mal ne demek ne yaptığını biliyorsan gayet içli dışlı ucuzca takılıyorsun demekki

0|1
    1|0
  • bak hala elestırıyosun.o onun tercıhı saygı duy.katılmaya bılırsın oda senın secımın.oda haha gerızekalıya bak ot gıbı yasıyo moron dese burda aynu tepkıyı onada verırdım.cok ayıp ınsanların ozel hayatı kımseyı ılglendırmez.hele cınsel hayatını elestırmek sana kalmıs bısey deıl sanırım.yapmıyosan sen yapma.bence sen baya kıskanmıssın bu kızı

0|0
    0|0
  • ucuz etın yahnısı hesabı olmus :) e kız verıyokı talbı cok :) ayrıca ınsanları sınıflara sokmak bu bızzden deıl bu ole bu o... gıbı yaklasımları cok yadırgıyorum.ısteyen ıstedıgını yapar.herkesın kendı hayatı.bence sen kıskanmıssın talıplerının cok olmasını.herkes bır olmak zorunda deıl.elestır ama yargılama

0|0
    1|0
  • ucuz malın değil kaliteli malın taliplisi çok alır oda açık arttırmaya çıkarmış sanırım

0|1
    0|0
  • kıskanıyorsun heralde

0|1
    0|0
  • kör atın kör müşterisi olur:)

0|0
    1|0
  • aynen öyle

1|0
    1|0
  • Çin malıdır o kız :D

Babası neden gururlanıyor yaw?Piyasa yaptı diye mi kızı

Yazık o babaya :D

1|0
    1|0
  • sonuç da biri ucuz veriyor biri pahalı...ben pahalı olandan Alırdım..ucuz'un karakteride ucuz ..

1|0
    1|0
  • O zaman sana gelen teklifler bitmezdi.

0|0
    0|0
  • ucuz etin yahnisi yavan olur bence o kız yalan olmuş olabilitesi yüksek

0|0
    0|0
  • o zaman sen pahalı mal oluyorsun öyle mi.

0|1
    1|0
  • Ucuz malında belli bir talip kitlesi vardır.

Kaliteli insanların onlarla işi olmaz

1|0
    1|1
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Kıskançlık bu olsa gerek..O talep sana olsaydı hoşuna giderdi ama değil mi :) O zaman da başkaları senin arkadandan böyle aşağılayıcı meta benzetmeleri yapacaktı. Başkalarının hayatı neden bu kadar umurunuzda anlamıyorum ki..Özgüveninizi artırın biraz..

1|2
    1|0
  • herkesin hayatı kendine, sen kendi hayatından sorumlusun!

0|0
    0|0
  • Kızın yaptıklarından haberin varsa sende onun çevresinden birisin.

0|2
    2|0
  • ondan sonra kadınlar neden aşağlanıyor kadın ve mal benzetmesi tiksinç

0|2
    1|0
    • erkeklerden çok kadınların yakıştırdığı bir uygulama aslında, ama erkeklerin üstüne kalmış işte, kadınların bu şekilde tavırları (çekememezlik gibi) birçok kurumsal yerde sohbet esnasında espiri karışımlı ama gerçek, beyannamelerle mevcut = D +onbin baloncuk

• hemcinsin hakkındaki yorumlarını beğenmedik konuyu kapattım devamı gelmezse sevinirim

• kıskanclık seziyorum..

1|3
    1|0
  • çok insanın teklif göndermesi ucuz oldugu anlamına gelmezki.belki gerçekten çekicidır..

1|1
    1|0
  • bence kıskanılıp b*k atılıp sonra da ucuz mal işte hehehe denir ^^

1|2
    1|1
  • Takma kafana.

0|0
    0|0
  • Kişitercihi ya. Ayakkabı düşün 10 tlye olanı mı alır 100tl olanı mı alır? Kaliteye bakar bazıları.

1|0
    1|0
  • Ucuz etin yahnisi yavan olur lafı geldi aklıma..

0|0
    0|0
  • şuda var fiyat düşünce talep artar (::

1|0
    3|0
Yükleniyor...