KS hesabını kapatmak için bahaneler neler?

Ne zamandan beri üye olduğumu artık çokta umursamıyorum. Son olanlardan sonra hesabı kapatmayı düşünüyorum. Ama bir tek sebepten dolayı kapatamıyorum. Evet hoşlandığım bir kız var. Bu yüzden kapatamıyorum. Ama biraz daha sabretmeye kararlıyım. Sohbeti güzel bir site. Ama arkadaş bir sürü yobaz, abaza alımı olduktan sonra insan tiksiniyor bi vakitten sonra. Mert adamların kalmayışı, psikolojik sorununu abartanlar, abazalar, sapığı, ergeni iyice doldu taştı.

Öncelikle psikoloji dediğiniz şey insanın kendi iradesidir. Sorunlarınızla kararlı bir şekilde işin sonunu getirene kadar mücadele etmeye devam edin. İlaçlarla olmaz arkadaşlar. Önemli olan "Yeter artık! Bu ilaçlarla mı yaşayacam!" diyip hayata karşı mücadelenizde kaldığınız yerden devam etmeniz.

Lütfen düşünün bunu...

Evet bu kızla buluşma planım var. O zamana kadar sabretmeye çalışıyorum. Reel hayatta da sanal hayatta da pes etmem hiç bir zaman. Ama artık inceldiği yerden kopsun diyorum. Tam zafer kazanacaktım derken herşey bir kaç kuru takıntı ve geçmiş olaylar yüzünden mahfoluyor. Onun geçmişte olanlar yüzünden kafasının karışık olması, diğer insanlara güvenmediği gibi bana karşı güvensizliği (güvendiğini söylüyor ama güvenemediğini hissediyorum) ve geçmişini kafaya çok takıp ağlaması beni daha çok üzüyor. Sırf onun için burdayım. Bir söz verdim. Onu bırakmayacağıma dair. Benimde kafam çok karıştı. Hesabı kapatıp gidersem vicdanım rahat etmeyecek. Ama omzumdaki iki melek var ya? Bir tanesi yeter artık kapat derken, diğeri onun için kalmamı istiyor. Şeytana düşmanım ama sözleri bazen çok tatlı geliyor. Lakin onun vesveselerine gelmemek için sadece Yüce Tanrı'ya dua ediyorum.

Bakmayın öyle Japon manyağıyım falan ama bir şinto-buddist değilim.

Sizin olası bahaneleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Ya arkadaş bu sanal hayat saçmalığı olmasaydı herşey daha güzel olurdu. Ama insanoğlu bununda içine etti afedersiniz. Geçen bu kız bir soru sormuş. Yok beni umursamıyor yok kendisini ağırdan satıyor falan bişeyler... Lan ne oluyor dedim birden. Sonra benim hakkımda atıp tutan birinin ifadesini aldım. Herife telefon numarası verdim aramaya yemiyor, adres veriyorum gelmeye yemiyor. Anca klavyeden ahkam kesmek. Böylelerin ifadesini almakla mı uğraşacam? Telefon numarası adresi falanda o istedi.
Yani harbiden uğraşılmaz ya. Moderatör arkadaşlara sabır diliyorum. Ama işte biraz daha sabredecem.

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• bence o kız için kalmalısın..bırakma onu sana ihtiyacı vardır...ben gidersem bazı seviyesizler yüzünden giderim..bazen gerçekden içim kaldırmıyor artık.

1|1
    0|1
    • KEsinlikle katılıyorum ferays. O kadar moderatörlük yaptığım Korea fansı ve diğer sitelerden hep bu yüzden ayrıldım. Tavsiyen için çok teşekkürler. Bahanen kısaymış ama :))

• sağol...

• Çok haklısın.

Kızlar Ne Diyor 15

• Merak etme sen onu bırakmıyorsun ama o seni bırakacak... Ve sen, daha önce neden bırakmadığını düşünüp duracaksın. Buradan aşk çıkmaz... Bir de zaten milletin psikolojik sorunlarını dinlemeye, ergence sorulara katlanabilecek sabrın yoksa burada işinin olmaması lazım. Bu site genelde bütün bunlar için var çünkü... Gideceksen eğer sızlanmadan git...

0|1
    0|0
    • İlk cümlene ve 3. cümlene şimdilik katılmıyorum. Ama 2. ve diğer cümlelerine katılıyorum.

• Geri geleceğini bile bile gidiyorsun,olacak iş değil.

0|1
    0|0
    • Bir kere ayrıldığım yere bir daha dönmem. Dönseydim zamanında o kadar moderatörlük yaptığım sitelere geri dönerdim.

• Her zaman ki gibi bu konularda oldukça kararlı ve ciddisin. Komik olan bir şey yok yani.

• Peki,anlaştık..:):))

• ben bikere level 10 dayken ayrıldım bir sapık yüzünden sonra uzun zaman sonra geri döndüm.sohbeti güzel

0|1
    0|0
  • Üyeliğimi kapatırlarsa öyle giderim.

0|1
    0|0
  • Belki sitede herkes benden nefret ederse birgün kapatırım.

0|1
    0|1
  • Bi daha internete giremeyecegimi kesin olarak biliyorsam kapatirim. Yoksa gitmeye niyetim yok. Inadina ona buna caticam iste :(

0|1
    0|0
  • Gerçekten seviyesizlerin toplandığı bir site halini aldı. Cidden iyi olan çok az kişi vardı,onlar da gitti... Kala kala 3-5 kişi kaldı. :/

Benim gitme sebebim; desler ve kendimi koruyabilmem için olabilir.

0|1
    0|1
  • kendim istersem giderim kimse icin bulunduğum ortamı terk etmem...

0|0
    0|0
  • kızı da al götür, ikiniz gidin.

0|1
    0|0
    • Yapardım da şu sıralar morali bozuk ve kafası karışık. Karar veremiyor. Bu yüzden üstüne çok gitmiyorum. Biraz kendisini toparlaması için. Yaralarını sarmaya çalıştıkça ve onun üzülmesi beni daha çok üzüyor. :(

• burada mı iyileşecek, anlayamadım ? :/

• Güzel dedin. Yakında buluşma planımız var. Herşey o zaman kesinleşecek.

• regl oldum hesabımı kapatıyorum.

1|1
    0|1
  • Kızıda al git.

0|1
    0|0
  • uyeligim silinirse bir daha uye olmam, silinsin diye bekliyorum mesela :)

0|1
    0|0
  • Aps ile mı yollayacksın bunu?

0|1
    0|0
    • APS ile neydi ya bu pttnin bişeydi daha vardı. Birleşti işte onlar artık APS falan yok :))

• hah prof doktor unlu psikiyatr. senelerini bu ise adamis. ultra ilgili ve bilgili kisi ilac kullanmayin dedi.

0|0
    0|0
    • kullanan kullansın. Ama işe yaramazlar. Sadece kullandığın ve prospektüste yazan zaman dilimi kadar bir şeyleri unutturur, sakinleştirir. Sonuçta insanız. İlla birşeyler için mücadele etmek zorundayız Kahlo

• Nasıl istersen Kahlo. Nasılsa biyoloji okuyorum sıra onlarada gelecek. Ama önce tıbbi bitkiler alanında öğrenmek istediğim çok şey var.

• tamam tezini yazarsin. cigir acarsin. tip fakultelerinde psikiyatri bolumu kapanir.am

• yoksa siz hala emesele geçmediniz mi ? :O

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir bahanem olsaydı söyler kurtarırdım seni buradan =)

0|1
    0|0
    • Sözüm olmasa ben sana derdim ki "benim şu hesabımı banla" O zaman zevkle banlardın :))

• kusura bakma birader samimi bulmuyorum senin gibileri.herkese salla abaza,yobaz,sapık,ergen kılıfını tak sonra ben birinden hoşlanıyorum de.yok olmaz.kendinizle tezata düşmeyin.alt tarafı bir internet sitesi kapatır bir daha açarsın.saçma sapan veda tripleri,tanımadığın insanları yargılama halleri yersiz

1|1
    0|0
    • Doğru diyorsunda verilen bir söz benim için onurdur. Sözümü tutamazsam efendisine ihanet etmiş bir samuray misali onursuzlukla yaşanmaz.

• bu sitede yobaz, abaza, ergen, sapık olmayan başka üyeler de var. düzgün insanlar eksilirse iiyce kötü biyer olur. onun için kal derim. tabi o kız için de kal o ayrı.

0|1
    0|0
    • Sende haklısın. Ama gel gör ki insan böyle çamurların içine karışıp kirlenmek istemez Gerçi insanın kendi iradesidir o tabi... Zaten kıyamet yaklaştı da hayırlısı olsun hakkımızda.

• keske tek problemım senınkı gıbı olsa

0|1
    0|0
  • Hangi kafayı yaşıyorsun sen bilemiyorum...

Olası bahanem yok , beni burdan uzaklaştıracak tek şey şirketin batması olabilir :D

0|1
    0|0
  • senin onu düşündüğün o kadar oda seni böylesine düşünüyormu.?

pek sanmıyorum ben, değer değer değer ver ver ver, sonra kabartma olunca verdiğin değer çöplük olur gider, bi kızın üstüne kadar düşersen titrersen o kadar üzülürsün, ama sevip acı çektirirsen baş tacısın, aklı başında bi insansın az cok biliyon bu işleri, şimdi kalbin mantığını zorluyor, ama umarım mutlu olursun ne diyim, bu gibi durumların sonu başlamadan hüsran oluyor nedenmi.? sen değer verip insan yerine koyuyon sahipleniyon vs vs ama noluyo? kız diyoki bu bana böyle değer verip sevebildiğine göre demekki bundan iyisini bulabilirim karşıma çıkabilir, onun için bu kadar kendini harab etme derim, sen atacağın kadar adımını aatmışsın hatta maratoon koşusu yapmışsın, artık iş onda oda oturdugu yerden kalkıp yürümene eşlik etmeli yoksa öyle olmaz. mutlu olman dileğiyle...

0|0
    0|0
    • Arkadaş acı çektiremem ben o kadar. Vicdan denilen bişey var sonuçta. Ben pek kalbimle hareket etmem mantığımla hareket eder kalbimle aşık olurum. Neyse hele bi yüzyüze konuşalım da... Dedim zaten tek başıma mücadele etmeyeceğimi söyledim. Onun korkularını cesarete çevirmeye çalışyorum. Ama hanımefendi yok kararsızım, yok bıkmadın mı? Ya arkadaş tamam zamanında bizimde sevdiğimiz oldu. Adam gibi sevdik! Ama bir mesajı o iğrenç mesajı herşeyi mahfetti. Onunla geçirdiğim günler pahabiçilmezdi.

• biraz kendi haline bırak yoklupunu farketsin hissetsin

• Msn'den konuşabilirsiniz bence.

0|1
    0|0
    • Onu çağırıp konuştuğumuz oluyor. Ama kafası çok karışık. Karar vermesi için uğraşıyorum. Ama nereye kadar...

• Hmmm sıkıntılı bir durum.

• Neyse arkadaş. Düştüğümüz yerden kalkıp mücadele etmesini biliriz. Yola devam.

• Bir bahanem yok.

0|0
    0|0
    • Daha exp kasıp buraya daha çok zaman ayırdığında anlarsın. Neyse belki de bilmem kaçıncı hesabındır.

• Hesabımın ismini beğenmediğim için kapattım bir çok kez de silik yedim.

• Bahaneye gerek yok. Varsa bi' durum direkt kapatırım, cezayı keserim. Aksi halde geri döneceksem şayet, sadece giriş yapmam. 1 ay kadar yapmadım hayatımda pekte büyük bi' yeri yokmuş KS'nin.

KS burada, kişiler önemli değil. Ben olmam, sen olmazsın ama başkası mutlaka olur. Değişen şey, kalitedir.

0|1
    0|0
    • Ks'nin para babası olsaydı kesin senden şüphelenirdim :)

• 5-10 gun daha disimi sıkıyorum ben :)

• Bende 3 haftadır dişimi sıkıyorum. 1 hafta daha sıkabilimiyim bilmiyorum doğrusu.

Yükleniyor...