Arka bacak çalıştırmak için egzersiz yapayım dedim, ağrısı hala geçmedi. Ne yapabilirim?

Arka bacak çalıştırmak için egzersiz yapayım dedim, ağrısı hala geçmedi. Bu sefer farklı olsun squat yapmayayım dedim, daha zor şeyler denedim. Şimdi ağrı yaptı 2 gündür, duramıyorum. Ağrı kesici de içmedim. Hani ertesi gün daha çok yap geçer dediler bir şey fark etmedi. Yakında yürüyemeyeceğim ondan korkuyorum. Kas filan mı zedeledim acaba? Geçmesi için ne yapabilirim?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kim o ertesi gün daha çok yap diyenler yaaa!!! Bacakların zedelenmiş bir kaç gün istirat et geçer sonra tekrar başla ağrı falan olmaz artık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya herkes ne çok biliyor böyle yorumları okuyunca deli oluyorum, bir kas ağrı yapıyorsa daha çok yap diyen beyinsizler bunu okuyorsa o fikirlerini bir değiştirsinler gitsinler düzenli spor yapsınlar neyin ne olduğunu anlarlar zaten. senin soruna gelince ağrı geçene kadar o bölgeyi kesinlikle çalışma, iyi beslen bir kaç güne toparlar korkma

0|0
    1|0
    • Kusura bakma @lntractable34 belkide senden daha çok biluyorumdur bacak hareketi her zmn kas ağrısı yapmıştır. Eğer doğru yapıyorsa devam edebilir yoksa kas ağrıları geçmezki. Diyelim dinlen sin ağrı geçtikten sonra yeniden yaparsa yine ağrı yapar. Sizinde bilginize 😉

• aynen kanka benden iyisindir ona şüphe yok :)

• Ben antrenörüm ve üyelerimde aynı soru şarla karşılıyo şimdi bir gün boyunca yormuyosum kas bölgesini daha sonra ki gün sıcak duş alaraka o bölgeyi sıcak suyla ovuyoruz yavaşca daha sonra kas gevşetici sürüp uzanıyoruz bu esnada bebe aspirini denilen aspirini içiyosunuz ve giç birşeyin kalmadıgını görüceksiniz geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kası fazla yormuş olabilirsin. omuz çalışırken fazla yormuştum ağrısı 3 hafta geçmemişti. çok ağrı yaparsa bir doktora gidersin , lif de kopmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • Bir hafta cekeceksin o ağrıyı yapacak bişey yok. Düzenli şekilde devam et. Kaslar devreye giriyor gayet normal

0|0
    0|0
  • Kaslarına gerekenden fazla yüklenirsen kaslarını yırtabilirsin en iyisi böyle ağrılar hissettiğine birkaç gün dinlenmektir.

0|0
    0|0
  • Et kesmiştir. Olur öyle.

0|0
    0|0
  • fazla yüklenme o bölgelere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aşırı ağrı varsa eczaneden kas gevşetici alıp sur. Ama normalde bacak hareketlerde böyle ağrılar yapar. Sen doğru yaptığından emin ol devam et ara verme. 2. haftaya geçtiğinde geçer ağrısi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...