Erkekler sevdiğiniz kızın ailesi sizi istemiyor, ne yaparsınız?

sevdiğiniz kızın ailesi sizi istemiyor ve size telefonda ondan ayrılcaksın kızı döverim falan diyo ..ama kız sizi seviyo hemde çok sizde kızı ne yaparsınıZ?

Güncellemeler:
ben bole bişey yaşıyorum ve beni bıraktı sevgilim üstelik bana hiç bişey solemedi ilk aramadı falan ben aradım seviyorum ama olmaz dedi sonraa bana senden nefret ediyorum allah belanı versin evleneceğim kız olamazsın falan dedi üstelik ortada hiç bişe yok nefret ettirmek için elinden geleni yapıyo her gece gizliden arayıp dinliyo sadece 10 dk boyunca kii böle bişey olduğu solemiyo bana ki emin değilim tamam soruyorum ablama falan yok diyo .. babamla annemi haberi yok ama ablam istemiyo ..
okulun var diyo .aynı sınıftayız onun durumları iyi değil ..şu an evlenecek gibi değiliz .. erkek arkadaşımla ayrıldık bu yuzden bıraktı beni...hiç kimseyle konuşmuyo en yakın arkadaşıyla bile her gün ağlıyomuş hiç kimseyi istemiyorum diyomuş ve sevgilimin babası yok ..2 yaşında terketmiş onları... facesine bazen sevdiğiniz insanları korumak için uzak durmalıyız yazmış ama bana soylemediğini bırakmadı .emin olamıyorum tekdit etmeolduğunda kimse bişe solemiyo ama ablmıayrlmdn önce noalrkn grdüm

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Ailesini ikna etmenin yollarını ararım , ne olacağını düşünmeden gider konuşurum, tüm olur yolları denedikten sonra baktım olmuyor, tutar sevdiğimin elinden nikah dairesine gider, evlilik cüzdanını alır, kapılarını tekrar çalarım, siz kabul etmesenizde artık ailemdensiniz derim, bir gün onlarda beni ailelerinden sayacaktır elbet ,(sevdiğim için ailesini kazanmak için her yolu denerim)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Duruma bağlı...

Belki ileride kız için büyük problemler olabilir, o kadar da bencil olmayabilirim.

1|0
    0|0
  • lavaboya koşar ağlarım :(((

0|0
    0|0
  • aşılmıcak sorun yoktur birbirimizi seviyorsak kendimden eminsem ailesinide ikna edebilirim

0|0
    0|0
  • eğer sevdğim kız ailesini karşısına alıcak kadar seviyosa kaçırırım .kıyamam lan bize bırakırmıyım ailesnın 2 lafına O.o

0|0
    0|0
    • ama kız ailemi karşıma alamam babama bunu yapamam derseki ama kız çok seviyo ...peki kızı dövmekle dehdit esseler falan birde kız size 700 km uzaklıktaysa

• dostum şöyle bi durum var sevgi olduktan sonra aile okul vs. fasa fiso engel yoktur.Hea bide seviyodur ama böyle gelişmesini istemıyodur yada 1-2 çelişkide kaldıgı konu vardır.isterse 1500 km olsun.eğer seviyosan bunlar sadece lanet birer sayıdan öte değil.kendı ayaklarının ustunde duracak durumdaysan adam akıllı gider istersin.Vermedilermi.Çekersın kızı karsına.Bak canım cıcım vermedıler başka yolu yok kaçalım dersın o zamanda aılemı karsıma alamam derse ne yapmak ıstedıgıne sen karar verirsin

• anladım

• kız sevsin yeter babasının evinden kaçırırım kızı

0|0
    0|0
  • ben zaten sizi değil kızınızı istiyorum. ufak bir yanlış anlaşılma oldu sanırım derim.

0|0
    0|0
  • kurban olsunlar bana

0|0
    1|0
  • beni istemeyecek ailenin alnını karışlarım.

2|0
    0|0
  • kendimi sevgilimin ailesine kabul ettirmeye çalısırım

0|0
    0|0
  • kız beni seviyorsa kaçırrım kızı

0|0
    0|0
  • Bavulunu toplayıp gelsin ben ona bakarım. Reşit iki insanız sonuçta kim karışacak bize.

0|0
    0|0
  • kızı alırım ordan nikahimi yaparım kralı gelsin alsın benden

0|0
    0|0
  • Kaçırım. Yada ailesini bulur kızı alırım.

0|0
    0|0
  • ayrilmam

0|0
    0|0
  • elmalı turta yaparım 5 çayına

0|0
    0|0
  • kız için sorun değilse sorun değil

0|0
    0|0
  • eyva eyva :)

0|0
    0|0
  • Kaçırırım..

0|0
    0|0
  • Baldıza talip olurum yine de İstemezlerse kendileri bilirler

0|0
    1|0
  • Kızın annesi ile iyi olmaya bak. Hediye al. Ara sor. Evlilik yapmak istediğini göster.

0|0
    0|0
  • Oyle yobaz bır aılenın kızı da olda olda ancak kezban olur dıyerek ayrılırım

0|0
    0|0
  • Kizi kaciririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kıs seni seviyosa ailesini ikna eder her aile kızının mutluluğunu ister hemen olmasada sabret ikna etsin

0|0
    0|0
  • kizla annesi arasindadir bu konu. kiz annesine hot ne diyorsun der. sorun cozulur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...