Bir kızın fanatikliği?

Bir kızın takım konusunda fanatik olması itici midir cekici midir sizce?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kesinlikle, çekici.

2|0
    0|0
  • Bize parfüm değil, meşale kokan kız lazım ya zaten...

1|0
    0|0
  • Beşiktaşlıysa tapılır o kadına.

1|0
    0|0
  • İyidir iyi, hele bir de maça gelirse senle oy :)

1|0
    0|0
  • itici

0|0
    0|0
  • mikimmil <3

0|0
    0|0
  • çekicidir

0|0
    0|0
  • Ben severim takımı farketmez.

0|0
    0|0
  • 1903 olsaydı evet derdim :)

0|0
    0|0
  • itici niye olsun ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kimseyi umursamadan aşkımı yaşıyorum. :)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim canım sende biliyorsun kim olduklarını anlamadıkları halde anlıyormuş gibi yapıyorlar bide ben anlıyorum diyorlar spor yapıyor musun sorusuna evet diyorlar bir kaç ayda gurular master olmuşlar bile 1 buçuk yıldır burdayım hala guru olmadım bu aralar fazlalaştılar sezon sonunda kaybolurlar sabrediyorum şimdi :)

• tabi saltanatları uzun sürmez canım şu an iyi gittiği için bin tane soru soruyorlar yenildiğinde sormuyorlar ortadan kayboluyorlar birden takım tutuyorsanda bütün branşların maçlarını takip edeceksin dimi ama futbol dışında etmiyorlar daha dün biri takımının basketbol haberlerini bilmiyordu benden öğrendi iyi gün taraftarları bunlar :)

• fanatik olsun tamam da futboldan da anlamalı ben burada fanatik ama futboldan bir gram anlamayan çok kız gördüm sadece yorum yaparlar spor xperleri olsun diye

1|0
    0|0
    • Katıldım hatuna :)

• Bir yorum gördüm öldüm gülmekten geçenlerde kocam dedi diye eklenmişti bir de sonuna :) 2 yıl bitti bana da biz neler gördük burada ne fanatik taraftarlar boşver üst üste gelen ilk yenilgide dağılacaklar nasılsa :)

• İlgini çekmiyor olabilir ama ucundan az az bakmak lazım arma altındaki branşların genel durumuna. Ben pek umursamıyorum nick yanında yazanın önemi yok. Aynı şeyi düşünmüyorsak bile tartışabilelim ama edebimizle bana yeter de nerede öyle 3-5 kız daha.

• ofsaytı biri açıklasa fanatik olcam :D

1|0
    0|0
    • Ofsyt, top bir kale yönünde hareket halindeyken, o kaleye akın yapan takım oyuncularından birinin, karşı takım kalecisine, karşı takım oyuncularından en yakın olanıyla aynı hizada ve ondan daha yakın bulunmasidir.

• Futbolcu gol atmaya gidiyo ya hani o futbolcu kaleye giderken önunde veya ayni hizada rakip oyunculardan birinin olmasi gerekiyo 😂

• Dur bir de ben anlatayım :)
      Yeni başlayanlar için ; gol atmaya giderken pas atacağın takım arkadaşın kaleye diger takımdan yakınsa bu ofsayt :)

• bir kızın da bir erkeğin de fanatik olması bence iticidir, futboldan nefret ederim küçükken hiç becermemişimdir oynamayı

0|0
    0|0
  • Bosver milleti yaaa tut takimini ben oyle yapiyorum övüne övüne disi kanaryayim ben diyorummm:))

0|0
    0|0
  • Hicbiri deildir bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...