Sevgilinizin en yakın arkadaşlarının kız/erkek olması durumu...

Zıt olarak düşünün,

Siz kız iseniz erkek arkadaşınızın en yakın arkadaşları kız,

Siz erkek iseniz kız arkadaşınızın en yakın arkadaşları erkek,

Atıyorum bir gece skype ile olsun , msn ile olsun konuşuyorsunuz.Erkek / kız arkadaşınız onla konuşurken bir şeyle ilgilenmemenizi istiyor ama bir bakıyorsunuz orada en yakın arkadaşı olan hem cinsiniz ile konuşuyor...Neden olarak başka ilde okuduğunu ve sık görüşemediklerini söylüyor ve siz bu kıskançlığınızı söylediğinizde tepkisi de : " sende televizyon izliyorsun. " diye bir tepki verdiğini düşünün.Bu durumda tepkiniz ne olurdu?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• benım için can sıkıcı bır durum olur. benden once yada benden sonra karsısına cıkan bırıde olsa farketmez. ben onun hayatında sevgılısı ısem o daha cok karsı cınsler degıl kendı hemcınslerıyle arkadaslık etsın. içime kurt dusmesını neden ısteyım gerızekalımıyım

0|0
    0|0
    • Aynen öyle ben kaldıramıyorum bu tarz şeyleri.

Erkekler Ne Diyor 10

• benim için fark etmez basit şeylerden sevgilimi kıskanmam.ayrıca büyük ihtimalle o arkadaşların ben kimbilir nekadar önce tanıyordur.eğer onlardan biri ile olmak isteseydi zaten benimle olmazdı bu yönden sevgilimi kıskanmam

0|0
    1|0
  • Karşı cinsten en yakın arkadaş olmaz, böyle bir durum varsa iki taraftan birinin hissi vardır , açıklayamıyordur,

0|0
    0|0
  • sevgilim olsa ondan başka bişeyle uğraşmayacağım bişey olmayacağı için böyle bir sorun olmaz,ben onunla ilgilenirken o da benle ilgilenir eminim:)

0|0
    0|0
  • SENİ BİRİYLE TANIŞTIRMAK İSTİYOM

Gizli Kullanıcı:kim?

ben:İTÜ türkçe hocasıyla

Hoca:Çok yanlış

hocam ne yanlıs ki?

yazık tü

0|0
    0|0
  • kısaca aynı evde ikisi mi sadece ikisi ?

0|0
    0|0
  • Aradan çıkar yiyin birbirinizi derdim.

1|0
    0|0
  • yerınde gider en yakın arkdasımla konusurdum bende öyle daha iyi anlardı beni

0|0
    0|0
  • durumu kabullenemeyen sen misin sevgilin mi?

0|0
    0|0
  • Cevap basküler'in verdiği gibi oluyor.

0|0
    0|0
    • kabul edeceksin derse ne anlarsın?

• hayır o derse, kabul edeceksin arkadaşımı diye ne düşünürsün yani?

• Arkadaşını döverim . Kabul etmem. Etmem yani , ateşle barutu arkadaş yapmam.

• Sen yokken onun en yakın arkadaşı vardı belki de.

0|0
    0|0
    • Tepkiler saygısızca olursa bence onun bir önemi yok.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızı tanıyorsam sorun olmaz gereksiz kıskançlık yapmam ama kızla hiç yüzyüze tanışmadıysam yandı gülüm keten helva olay çıkarır çirkefe bağlarım !

0|0
    0|0
  • *Gücenmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...