Bir gün sevgilinin bebek olduğunu öğrenirsen ne yapardın?

Merhaba arkadaşlar sorum biraz tuhaf gelebilir tamamen gerçek bir olaydır. Özellikle kız arkadaşların bu konudaki cevaplarınız bir ilişki için çok önemli.

Uzun süreli bir ilişkiniz var diyelim, birbirinizi çok seviyorsunuz, bir süre sonra öğreniyorsunuz ki erkek arkadaşınız tam bir bebek, yani bebekler gibi annesi altına bebek bezi bağlıyor, emzik emiyor, sütünü suyunu falan biberonuyla içiyor, mama yiyor, mama önlüğü takıyor, hatta mama sandalyesi var, beşikte uyuyor, oyuncaklarıyla oynuyor bunlar gibi aklınıza gelen tüm bebeklikleri yapıyor. Böyle mutlu oluyor. Bu durumu öğrenen bir bayan nasıl bir tepki verir, ilişkiyi hemen bitirir mi yoksa öyle kabullenir mi? Tabi bu dediklerim her zaman değil yani uygun durumlarda oluyor, dışarıda bu dediklerimden eser yok.

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel ya, süpermiş bende böyle yapmak isterim acaba annem kabul eder mi :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tamamen gerçek bir olaydır derken, çok mu ciddisin ? Psikolojik sorunları var sanırım o arkadaşın. Çocukluğuna inmek gerek diyeceğim ama daha bebeklikten çıkamamış ki :/ Sanırım böyle bir şeyi öğrendiğimde acıma duygumu, merhametimi ve hepsinden önemlisi aşkımı bir kenara bırakır, sadece onun iyileşmesi için, -iyileşene kadar- dostça bir çare aramaya başlardım. Tabi o bunu bir hastalık olarak görüyorsa. Tam tersi yapılan şeyler bilinçli hareketlerse ve o bunlardan bir rahatsızlık duymuyorsa bana arkama bile bakmadan kaçmak kalır.

1|0
    0|0
  • ilerde aynı şeyleri bendende isteyecekse olmaz oha çüşünüz derim... anne kuzusu olsa hadi neysede direk kuzuyu çekmez herhalde hiçbir kız.. ayrıca zetn o eve bi bebek gelecek sana ne gerek var.. bence bu saçmalık.. o annede normal değildir yani..

0|0
    0|0
  • ister kariyeri olsun ister zenginliği, bigün zaten bebeğim olacak benim gerçek bir erkeğe ihtiyacım var

1|0
    0|0
    • Ama sana veya bir başkasına ne zararı olacakki dışarıda zaten istediğin gibi bir erkek

• Haklısın ben elimden geleni yapıyorum, umarım birgün aşarım bu sorunu

• inşallah..

• psikopat olabilir

2|0
    0|0
  • Bu bir kişilik bozukluğudur. Onu yapan annenin kişiliği daha da bozuktur. Önemli olan dışarda yapıp yapmaması değil ki.

1|0
    0|0
  • Yok artık böyle birşeyi ilk kez duydum.Tedavi görsen iyi olur çok itici saçma ve komik bir durum ancak senin gibi düşünen biri seninle beraber olur bence.

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsam tedavi olması için destek veririm yanında olurum bırakmam.bu dediklerin ciddi mi?

0|0
    0|0
  • Manyak mı o adam:-D

1|0
    0|0
  • Ayy yeyim ben onu yaf =P.

0|0
    1|0
  • oooyş :D ne güzel , beraber mama yer oyun parkında takılırız..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• one la öyle kız olsam ""sen meğer ne malımışın" diyip dehmeyi basardm :D:D

1|0
    0|0
  • Bebek aklıyla koca adamlar gibi kız da tavlıyor kereta..:)

1|0
    0|0
  • lsd kafası yaşıyo bence

0|1
    0|0
    • ısd derken ?

• lsd bile bu kadar yapmaz, amerikada yeni bir tür lsd keşfetmişler burayada gelmiş anlaşılan :(

• ya şöyle yapıyolar zaten yeni bi tür bulduklarında nasıl ki 'pilot bölge' uygulamasıyla önce denetiyolarsa, bu tür uyuşturucularda da kimse denek olmayı kabul etmeyeceği için gizlice hamuruna suyuna karıştırıp test ediyolar. gizlice etkilerini gözlemliyolar. bence bu arkadaş o deneklerden biri olabilir.

• haplanıp haplanıp burayamı geliyorsunuz ne anlamadım ki :/

1|0
    0|0
  • Harbiden gerçekten mi olmuş.

0|0
    0|0
  • Poposuna vura vura döverim onu Paa paa yaparım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...