Babanızn annenizi aldattığını öğrenseniz ne yaparsınız?

sağdan soldan duymadım yazıştkları herşeyi kendi gözlermle gördm babam facesni açık unutmuş mesaj attı bi kadın yazışmaları okudum kadına saydm sövdm birsürü kendime engel olamadım dün akşam oldu bunlar ve babam eminim sabah okumuştr yazdıklarımı akşama neler olcak kestiremiyorum ne yapmam lazım yardım edn :(

1|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Annenin Arkana saklan Çünkü BABAN ozaman sana bişey diyemez :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sen annenle konuş annen kadını öğrendigin de fevri davranmasın.. gurur yapmasın yani .. tamam baban sonuna kadar hatalı ona lafımız yok ama... illa ki annen de fedakarlık yapmak zorunda yoksa ortada yuva muva kalmaz.. perişan olur herkes.. kaldı ki anne babanı böyle bi durumda affetmiş olsa baban yılın babası ödülünü alır.. çunku üzülür ulan ben kötü bişey yaptım ama hanımım beni bu şekilde bile affetti diye.. oda elinden geleni yapar.. bütün işi annende yani..

0|0
    0|0
    • annemi çok iyi tanıyorum ben hiç affetmez o dakika boşar.. bn babamın bi abazalığı yüznden annemi üzmek istemiyorum.. zaten herşeyi kafasına takan bi insandır annem..

• annemden önce ben boşarım babamı

0|0
    0|0
  • bence otur konus uyar yapma de bidaha yaparsada yapcakbısey yok artık.annenden ayrılmasını isteyemezsin

0|0
    0|0
  • kuru tahtanın üzerine başmışsın bi kere, sende gizli kalsın annene söyleme en iyisi bu olacak senin açından.şiddet falan olursa tehdit edecen babanı anneme sölerim diye.

0|0
    0|0
    • tehdit geldi aklıma ıphone ıpad arabanın yedek anahtarı falan geçti kafamdan bi an :) anneme hayatta söyleyemem onu üzemem

• yanlış yapmışın susman gerekirdi olay annenede yansırsa hiç iyi şeyler olmaz yaşında çocuk değil ama çocuksu bişey yapmışın,akşama baban bişey bilmiyormuş gibi susacak sende susacaksın unutulacak

0|0
    0|0
    • aynen dediğin gibi oldu :S

• benim hislerimin tahmin edemeyeceği bişey yok ben insanların ciğerini bilirim yeterki insanların yüzünü göreyim,seveni,sevmeyeni,kullananı,kullanılanı,aldatanı,aldatmayanı herşeyi(saçmaladığımı düşünebilirsin ama bu doğru)

• hemen atlayın böyle şeylere.sakin kafayla niye değerlendirmiyorsunuz. Öfkeyle kalkan zararla oturur diye boşuna dememişler...

0|0
    0|0
    • zararla oturacak bn değilm.. daha sonra düşündm ve iyiki sövmüşüm kadına dedm yoksa içmde kalıcaktı. onlar boşansa bile ben o adamın parasını yine çatır çatır yicem benim içn sıkıntı yok.. önceden 5 kuruş harcatmaya kıyamazdm şimdi sdce banka olark görüyorum.. ne güvenm kaldı ona ne saygım

• babana yaptiginin yanlis oldugunu anlat hemen annene soyleme bakalim ne dicek

0|0
    0|0
  • :D töbe ALLAH SONUMUZU HAYIR EYLESİN NE DİYİM

0|0
    0|0
  • Kadını vurur babamı kaçırırdım. Ne yapacam adam akıllı konuşurdum.

0|0
    0|0
  • karışmaman daha doğru olurdu bence.

0|0
    0|0
  • bana kalırsa otur babanla konuş.etrafı velveleye vermeden.önce onun açıklamasını firkilerini dinle.belki bilmediğin bir nedeni vardır

0|0
    0|0
    • bilmediğim nedeni ne olablr ki .. annemle babam aşk evliliği yapmş annem gayet bakımlı güzel ve çalışan bi bayan çok fedakar ve seviyeli birisi ama diğer kadın babamdan da yaşlı duruyodu ve çirkndi gözlerinin altı mos mosr falan.. bi anneme baktm bi o kadına ve babamdan nefret ettm

• istersen asla yapmam de.. en güvendiğim babam bile yaptıktan sonra

• yani.haklısın bunda

• Keşke her şeyi bilipte pederi sadece izleseydin. Nasıl oynadığına bakardın.

O konuşmaların 3-5 ekran görüntüsünü alıp kendi mail adresine atıp elinde delil olurdu falan filan...

Biraz daha politik düşündüm ben.

0|0
    0|0
    • bu ilk değil aslında bi kez daha oldu ama bn önemsemedm aaa annemi aldatıyo kanısına varmadm ama bu açıkca belliydii.. kanıta falan gerek yok annem benim her kelimeme inanır güvenr e babamda yediği boku biliyo yaptığı herşeyi her türlü ispat ederm bn sıkntı yok

• bilmemki napcaz?

• İşteyim ben şimdi. Bugün çıkamam zaten yağmurlu falan. Yarın bi' şeyler yaparız artık.

Kızlar Ne Diyor 12

• Annenin babamdan ayrılma durumu var mı?

Varsa söyle ayrılsın annen.

Ama yoksa sakin söyleme, psikolojisi bozulur çok zor toparlanır.

0|0
    0|0
    • biz mutlu bir aileyz şimdiye kadar ayrılma konusu geçmedi. ben kendimi bildm bileli annem babam birbirine aşkım hayatım diye hitap eder. 24 yaşına geldm hala bni ve kardeşlerimi aşkımızn meyveleri die severler..

• babama zerre üzülmem ama annemn bitek gözyaşına dünyaları yakarım ben.. susuyosam da sırf annem içn

• Annen çok etkilenir. Babana da bildiğini belli et ve sürekli laf sok, utansın.

• bence susman gerekirdi. annene üzülmen ayrı bir olay ama babanla annenin ilişkisi çocukları ilgilendirmez,bu durumda "babam beni aldattı,güvenimi sarstı" diye ağlayan kızlara da ayrı bir sinir oluyorum. özür dileyip o an hissettiklerni anlatmalısın babana,zaten hassas bir konu oldugu için babanda çok üstüne gelmeyecektir. bir daha da karısmazsın olur biter.

0|0
    2|0
  • ne diycek hem suclu hem güclü...

1|0
    0|0
  • Kötü bir durum:( Annene duyurmadan babanla konuşsan iyi olur. Kadıncağız üzülmesin ya.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum karmaşık konular.Birilerinin birilerine acı çektirmesi şart mı bilmiyorum ki?

0|0
    0|0
  • Keşke fevri davranmasaydın oturup etraflıca düşünüp hareket etseydın bıraz tamam konuştun daha sonra silseydin keşke.:S Baban bişey diyemez akşam belki zaten öğrenmiş olduğunu anladığından korkma sıkıntı yapma olcağına varır eğer annenle ilgili bi sıkıntı olmazsa otur konuş

0|0
    0|0
    • babam facesni açık bıraknca o an farkettm bunları şifresini biliyodum babamın ama kadınla yazışmaya başladıkları tarihlerde ne hikmetse şifrede değişmş... pc kapandı fazla ısınınca e açınca da facesi kapanmş oldu açamadm bidaha.. kısmet işte bunda da bi hayır vardır

• konuşmuyorum 2 gündür yüzüne bakmıyorum benimle gözgöze gelnce gözlerni kaçırıyo

• Anladım zaman biraz bazen evli erkekler nedense başka erkeklere ıhtıyac duyuyolar heves gıbı. Ama geçecektir

• Neler yazmış?

0|0
    0|0
  • annemden güzel mi diye merak ederim.

0|0
    0|0
    • annem dünyalar güzeli bi kadın.. sdce onun kızı olduğum içn demiyorum bunu gerçekten çok güzel bakımlı birisi.. ayrıca babam dip boyası gelen kadınlardan hç hoşlanmaz annem öyle değildrr daha dip boyasını görmş değlm .. ama o kadının saçları yarısına kadar beyazdı.. babamdan midem bulandı o an

• Yetmıyor demek kı, bırseyler eksık... Aıle bıreylerının bırbırlerıne seffaf olması cok onemlı husus. Babana konuyu annene acması ıcın baskı yapmalısın. ''Yaptım. Hadı hoop ustunu kapatayım, bu evlılıgı boyle yuruteyım.'' dıye dusunmesıne fırsat verme, yoksa ben acıklarım demen etkılı olacaktır. Saglıklı bır aıle bırlıgı ıcın acık ıletısım sart.

• Al anneni de git ben öyle yapardım.. İhanet nedir ya !

0|0
    0|0
  • aferiiin. annene soylemiyorsun. zaten farkediyordur. salaga yatiyordur.

0|0
    0|0
  • Sendekide ne cesaret kadın ne dedi?

0|0
    0|0
    • ama ağzıma ne gelrse saydm kadının profili açıkmış herkese, konuştktan snra adını değştrmş profilini kapatmş ama ne yazıkki onun profili sağda solda dolaşmaya başladı bile :)

.. merhaba yazdı kadn bnde merabaa sevil hanımmm dedm.. baktı babamın yazışı değl kadın susunca da, noldu sevgln sana aşkım diye mi hitap ediyodu yanlış mı yazdm dedm kadın silmş hemen babamı.. ağzına yüzüne sçarm diye girdm nasıl bitrdm cümleyi bilmiyorum :)

• kızım hemen kadına sövmeyecektin bekleyecektin.. .. babanı karşına alıp konuş diyeceğim ama ne yapacağı belli olmaz bir erkeğin. kızıda olsan şiddet uygulayabilir.. ne bileyim annene git onla konuş daha mantıklı

0|0
    0|0
    • anneme mümkn değl söyleyemem çok hassastır o. iyiki sövdm pişman değilm artık babam benim öğrendiğimi ve kadına ne hakaretler ettiğimi ne kadar sinirlendiğimi biliyo.. benim ve annemin ne kadr kırdığımızı da bilyo azcık utanısn yüzü yere eğilsn bizi salak yerine koymasın.. ben bunu bilmesi içn yaptm

• peki ne oldu ? baban bişey dedi mi sana gelişmeler?

• hç bi gelçşme yok bn konuşmyrm yüzüne bakmıyorum göz göze gelnce gözlerni kaçırıyo .. ama bunu üstünü hiç bişe olmamış gibi kapatack değilm

Yükleniyor...