Kapat

Kaç yaşında evliliği düşünüyorsunuz, kaç çocuk istiyorsunuz, ilk çocuğunuzun cinsi?

Arkadaşlar soru aslında 3 tanane aşağıda yazanları okup öyle cevap verin sorulara cevap verecekler yazsın abuk sabuk konu dışı birşey yazmıyalım lütfen

1-Kendiniz için evlilik yaşını kaç olarak düşünüyorsunuz, eşinizle aranızda en fazla kaç yaş fark isterdiniz (-,+)

2- Ortalama kaç çocuk istersiniz isimlerini ne koyardınız?

3- İlk çocuğunuzun erkek mi yoksa kız mı isterdiniz neden?

(Arkadaşlar 3 cü soruda allah ne verirse sağlıklı olsun yeter tarzı belirsiz cevaplar vermeyiniz elbet orası öyle sağlıklı olsun herkes ister ama insanın içinden geçirdiğide vardır onu söyleyin)

Güncellemeler:
Arkadaşlar açıklamaları okumadan cevap vermiyelim lütfen ben sizden yorum istemiyorum cevap istiyorum cevap verecekler yazsın bu konuda hem fikiriz allah hayırlısı neyse onu versin ama siz soruya cevap verin yok ben evlenmiyeceğim yok onu düşünmüyorum yok bunu düşünmüyorum yok hayırlısı olsun bu tür cevaplar vermeyin yoksa direk eksiyi yer

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Kız çocuklarını daha çok seviyorum..Evlilik her an olabilir.

0|1
    1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 14

• 24 yaşımda evlenmeyi düşünüyorum. 4-5 yaş büyük olmalı benden. 3 çocuk istiyorum :) erkeğe alp,mert,doğukan isimlerinden biri kızı daha düşünmedim :D 2 kız bir erkek istiyorum ben kız büyük erkek ortanca olsun. nedeni de kız kardeşler daha iyi anlaştığı için. erkek çocuğuda istediğim için bunlar :D

0|1
    0|0
  • 28-30yaşında evlenmek istiyorum 2-3 yaş olabilir ama benden küçük olmasını istemem

2 çocuk olabilir hiç isim düşünmedim çocuğum olacağı zaman düşünürüm

ilk çocuğum hep kız olmasını isterim bilmiyorum kız çocuklarını çok seviyorum

0|1
    0|0
  • 1-) +28...Evlilik olmasa daha iyi.

2-)Tek çocuk isterim.Erkek olursa Ege koyardım, kız olarak düşünmedim.

3-)Sadece kızım olsun isterim.

0|1
    0|0
  • 26-27 yaş evlilik

çocuk istemiyorum böyle bir dünyaya

olursa da kız olsun adını düşünmedim çocuk istemediğim içn

0|1
    0|0
  • 2 çocuğumun olmasını isterim.

Kız.

0|1
    0|0
  • 26 5 yaş olabilir.

2 çocuk ilki erkek olsun

adı gibi mert olsu=(

0|1
    0|0
  • 28 ,de

tek çocuk mümkünse kız.

0|1
    0|0
  • neden bu kadar merak ettin anlamış değilim..

0|0
    1|1
    • açıklamalarda soruyla alakasız cevaplar vermeyin diye yazmıştım okumadın sanırım

• 1) 28

2) Çocuk istemiyorum.

3) Olursa erkek olsun(hiç olmaması en iyisi)

1|0
    0|0
    • Çok kötüsün..:))

• ben de tam tersi iyi olduğumu düşünüyordum :) sırf sevgisini tatmak için çocuk yapmak bencillik.bi anne baba mükemmel olmalı bence.o yüzden doğmayan çocuğuma iyilik yapıyorum aslında :)

• Evliliğe karşıyım.

0|0
    0|0
  • Erkek çocuklarını daha çok severim.

0|0
    1|0
  • 1. Evlilik düşünmuyorum

2.Çocuk istemıyorum

3.Çocuk istemediğim için cinsiyetı falan önemlı değil

0|0
    0|1
  • hic evlenmek istemiyorum ama 27 yasindan sonra bir kizim ve bir oglum olsun isterim, ilk erkek gelsin daha iyi.. Isimleri mert ve melisa ...

0|1
    0|0
  • - 24 yaş uygun bana evlilik için. , eşim ,5,6 yaş büyük olabilir.

- iki çocuk isterdim..

- ilki erkek olsun isterdim..

- adı mete han yada alperen yada eren yada akın :D :D olsun isterdim..

( amin ! )

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• bu soruya bilimsel olarak cevap vermek imkansız. 10 yıl sonra evlencem dersin yarın nikah kıyarsın. erkek istersin kız olur ya da allah korusun hiç olmaz. Kadere İnananlar Herşeyin Zamanında olacağına da inanırlar. Allahım Herkese Herşeyin En iyisini versin.

0|0
    0|1
  • 30 yaşında evlenirsem idealdir. 2 çocuk olsun biri cem diğeri ecem olsun. Siparişi verdik ama daha gelin aday adayı bile yok -_-

0|1
    0|0
  • evlilik yaşı 25 eşimle aramda 3 yaş olsa yeter ortalama bakabilecegimiz kadar cocuk olsa yeter hayırlısıyla fark etmez kız yada erkek olarak

0|1
    0|0
  • 35yaşta evlilik.

0|1
    0|0
  • 48 yaşında evlenmeyi düşünüyorum.6 çocuk ideal.İlk çocuğumu çift cinsiyetli yapacağım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...