Akupunktur, yararları zararları nelerdir?

Akupunktur, yararları zararları nelerdir?

Yaptırmayı düşünüyorum bilgisi olan var mı? kilom70 boyum 1.58

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• akupunktura para vereceğime spor salonuna veririm

porsiyonlarımı küçültürüm

(her zaman yediğim şeyleri gene yerim ama yarım yemeye başlarım)

gereksiz abur cuburu kısarım veya daha az kalorilisini tercih ederim. bir büyük papates cipsi alacağıma küçük mısır cipsi alırım gene ihtiyacımı görürüm.

kırmızı et yerine balık ve tavuk tercih ederim

spor programında mutlaka koşu bulunmalı. koşu yoksa hızlı yürüyüş olmalı.

EN ÖNEMLİSİ BU SPOR VE SAĞLIKLI BESLENME SÜRECİNİ, KISA SÜRELİ BİR ZORUNLULUK OLARAK GÖRMEYİP BİR YAŞAM BİÇİMİ OLARAK ELE ALMAN VE İDEAL KİLONA ULAŞINCA BİLE SÜRDÜRMEN

0|0
    0|0
    • sporu bırakıncada kas yapıo ama eve koşu bandı alcam

• hiç alma. yapılan bir araştırmaya göre eve alınan koşu aletlerinin yüzde 83ü eskiciye veya çöpe gidiyor :D

Yok ben düzenli kullanırım diorsan yine sorun var çünkü ev işi ucuz spor aletlerinde yürüyüş yaptığın bant dandik oluyor. uzun vadede sırt omurga ağrıları çekebilirsin

tabi paraya kıyıp 2-3 binlik aletler alırsan orası ayrı...

Erkekler Ne Diyor 2

• pek ise yaramaz cunku gecici olarak baskilar istahini

0|0
    0|0
  • faydasını görmen mümkün ama dikkat etmezsen verdiğin kiloları katlmalı geri alıyorsun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden spor yaparak kg vermeyi düşünmüyorsun .Sana tavsiyem spor salonuna kaydını yaptır ,3 ay step- aerobik yap sonraki 3 ay da platese devam et .Tabii bu arada diyetisyene gidip kendine uygun beslenme planı alıp uygularsan hem verdiğin kgları tekrar almazsın hemde fit bir vücuda sahip olursun .

Akapunktur yaptıran arkadaşlarım 4-5 kg verdiler sonra tekrar en başa döndüler ..

0|0
    0|0
    • Sağlığımda hiç bir problem olmadı diyetisyen kontrolünde spor destekli verildi kg lar ve halaa 36 bedenim :))

• bnde sabah konuştum hem akapunktura gidicem hemde koşu bandı alıcam ..hemde az ycem :D du bakalım sonuçları yazarım

• Bir arkadaşım 10 kilo verdi akupunkturla ama yemesinede dikkat etti pek açlık olmuyordu ama acıktığı zaman yoğurt cacık çorba falan yiyip içiyordu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...