Tennis boy uzatır mı?

Kız kardeşim 15 yaşında, tennise gitmek istiyor birazda kısa bende uzamasını istiyorum. İlla da tenis diyor, uzamasında faydalı olur mu?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapması onun açısından iyi olur. İyi antreman yaparsa kas gelişimi açısından faydalı olur. Genç yaşta yapılan spor sayesinde oluşan kas boy uzamasınada yardımcı olur. Tabi bazı sporlar boy için daha faydalı oluyor.
    İlla tenis istiyor ise tenise gitsin ama yuzme de yaptırabiliyorsan iyi olur.
    Balıkların sırt kısmında bulunan koyu renk et de boy uzamasına da çok faydalıymıs

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• tenis boy uzatmazda. tennis ne onu bilmiyorum. cümleye bakıyorsun yarısı ingilizce yarısı Türkçe. başkalarının diline sahip çıktığımız kadar Türkçemize de sahip çıksak KEŞKE...

0|0
    1|0
  • uzatır ablacım hoplayıp zıplıyon ha bire

0|0
    0|0
  • Tenis sporu kadınlar için çok iyi bir spordur. Üst kasları ve bacak kaslarını çok iyi geliştirir. Ama boy uzatmaya faydasının olacağını zannetmiyorum. Onun yerine basket oynayıp, bol bol yoğurt yemesi lazım.(Kalsiyum için)

0|0
    0|0
  • tenisin boy uzamasına bir etkisi yoktur.

0|0
    0|0
  • Olmaz ! Tenisin boyla alakası yok

0|0
    0|0
  • Bırak bu kardeşim hikayelerini.

0|0
    0|0
  • doğrudan değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her sporun kemik ve vucud gelisimine faydasi olur ama boy icin basketbol veya voleybol
    sahsen voleybolu tercih ederim.. basketci kizlarin vucudunu begenmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...