Son 5 aydır futbolla ilgileniyorum... ama

Eşim bıktım senin bu futbolundan diyor. Yok efendim önceden izlemiyodunda falan filan ne alaka benim farklı ilgi alanlarım olamıcak mı? Bu kadınlar neden böyle...

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• kadına afakanlar basmış demekki birazda basketbolla ilgilen bakalım o zman napcak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• genel konuşma, bende bayanım ama tam bir futbol fanatiğiyim. premier ligi bile takip ediyordum bi ara ama şu an işlerim nedeniyle sadece süper ligle ilgiliyim yoğun oluyorum :) ama benimde yuva kuracağım adamın futbolla ilgisi yok. :( çok üzülüyorum ama onu fanatik yapamam, sevmiyorsa sevmiyordur . ama ben isterdim ki eşimle birlikte giyelim formalarımızı birlikte izleyelim maçları, pozisyon tartışalım, stada gidelim, şampiyonluk kutlayalım.. ama şans işte.. hiçbir şey dört dörtlük olamıyor ki

0|0
    0|0
  • Futbolla yatıp futbolla kalkan erkeklere ne demeli.Tamam kimi zaman bende severim ama abartmıyorum.Bağnazlık yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • ona da yeteri kadar ilgi ayırırsan söylenmez ,belki de hata sendedir. ama ayırıyorum diyosan mesela ben futbolu çok takip ederim,o yüzden eşime "izleme,gitme" falan demezdim çünkü nasıl bir zevk verdiğini biliyorum. buna benzer bir ilgi alanı yoksa anlaması zor olabilir.

0|0
    0|0
  • Sende çok izleme aaa belki eşin ilgi isitiyor yada ona söyle oda kurslara gitsin spor salonuna dansa falan gitsin eğlensin sen de o arada seyret işte futbolunu :)

0|0
    0|0
    • Çok izlemiyorum. İşte şampiyonlar ligi maçları denk gelecekte öyle. ama hafta 1 halı sahaya gidip spor yapıyorum fazlamı sizce.

• ne zaman bir şeyden hoşlansam hemen ilgi krizine giriyo bütün bayanlar böylemi ya...

• kimse dört dörtlük değil karın işte sabretceksin aa tek yol bu.

• hangi takımlısın ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aslında çok basit sen yeni bir hobi bulduğun kadınlar kendilerini biraz dışlanmış 2. plana tılmış hissediyorlar ama senin aslında onu 1.planda tutuğunu göremez

0|1
    0|0
  • Düşünsene Sevgilim, Seni Beşiktaş Kadar Sevdiğimi çıldırsın..sözünü hatırlat :)

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenmeye devam et fakat eşinle de ilgilen ve ona zaman ayır. Yoksa mutluluğunuza zarar gelebilir, ihmal etme sakın..

0|0
    0|0
  • Hocam suç eşinizde.. Evlilik kişinin zevklerine tabu konulmasımıdır? bence evlilik nedir bunu bir araştırmak gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...