Haberlerde tecavüz olaylarını duyduktan sonra karar verdim kendimi koruyabileceğim bir dövüş sporuna gidicem Hangisine gitmeliyim yardımcı olursanız?

Evet hangi dövüş sporuna gitmeliyim kendimi koruyabileceğim bide biber spreyi taşıyacağım nerde satılır?

Güncellemeler:
Laf atan bakan çok artık bıktım şöyle ağzının gözünün yerini değiştirecek bişey olsun lütfen

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Gerçekten tüm dövüş sporları arasında tek ama tek işe yarayan seni yenilmez bir insan yapacak herkese karşı Wing Chun var. Gerisi ise yaramaz ve vücut büyüklüğü ister

1|0
    0|0
    • çok ipman izliyosun dostum.

• Hayır ipman ile ilgisi yok Wing Chun savunma mekanizmasını ve savunurken saldırmayı refleks haline getiren ve kişinin bilinci dışında hiçbir hasar görmeden gerekirse bıçaklı bir saldırı ya da çevrendeki bir sopayı bile bir silaha çevirmeyi ve bunların hepsini refleks haline getirerek seni her türlü karşılaşabileceğin durumdan koruyan tek ama tek disiplindir. İpman ise bu tekniği ilk yaratan bu disiplinin kurucusudur

• Cesaretin varsa mai thai öğren. Yazılışı doğrumu bilmiyorum. O kadar dayak yiyemem benim canım acır dersen box öneririm.. Box sakın küçümseme! İkiside öldürür

1|0
    0|0
  • Valla dövüş sporu fayda etmez. istersen kara kuşak ol sonuç değişmez. en etkili çözüm biber gazı bence.

1|0
    0|0
  • Dövüş mövüş hikaye , Çekiç taşıyın ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • Tekvando bence

0|0
    0|0
  • vallahi bu olaylardan sonra devlet bayanlara silah verse süper olur olduğu yerde indir

0|0
    0|0
  • bu 1 2 günde öğrenebileceğin birşey değil reflekslerini iyi bir şekilde kullanabilmen için senelerini vermen gerekli.

0|0
    0|0
    • Sorun değil kendimi koruyabileceksem senelerimi veririm dert değil

• Güreş e git

0|0
    0|0
  • En kolayı kikboks
    Diğerlerinin kıyafeti kaskı filan çok masraflı

0|0
    0|0
  • Muaythai

0|0
    0|0
  • Wing Chun öğren. Mesela dirseklerini bıçak gibi kullanabilirsin. en basitinden.

0|0
    0|0
  • Wing Chun veya boks

0|0
    0|0
  • Mahalle Kavgası :D :D

0|0
    0|0
  • Whing chun

0|0
    0|0
  • boks en temizi