Selam spor yapan gencler dogru yoldamiyim? 💃?

Selam 8gundur 8dk lik karin kasi calisiyorum 1dk bir hareket degisiyo bugunde bel kemeri ektra taktim takmaya devam etmeyi dusunuyorum karin kasina ek olarak boyum 65 kilom 54 gobegim var ayva gobek kivaminda 8gunde gobegimde bir degisiklik yok ama sertlesti sizce ise yariyormu? Ayrica calisirken agri hissetmiyorum spor yapan kisiler yardim edebilirmi? 😁

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• beslenmen önemli. yanlış besleniyosan biişe yaramaz. sertleşme normal ama kasın üzerindeki yağ tabakasını yok etmek için mekik yetmez. sağlıklı beslenme ve kardiyo şart.

1|0
    0|0
  • Spor önemli de herşeyden önce abur cubur yemeyin ve gece yatmadan 3 saat boyunca kesinlikle su ve şekersiz çay hariç midenize birşey girmesin. 2 hafta sonra gözle görülür ilerleme kaydedersınız

1|0
    0|0
    • Gecyatmadan yogurt limon ve pulbiber karistir ye diyorlar yag yakiyormus dogrumudur bilginiz var mı bilmeden soruyorum ama

• o konu hakkında bilgim yok ama yeşil çay alın yatmadan 1 saat önce için. tadını beğenmezseniz 7 otlu çay da olabilir. günde 1 bardaktan kesinlikle zarar gelmez. ayrıca sıcak veya ılık suya yarım limon sıkıp içerseniz de çok faydalı olur. ama en önemlisi no abur cubur

• devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pro spor salonunda spor egitmenleri haricinde kafana gore is yapma

0|0
    0|0
    • Malesef spor salonuna ayiracak zamanim yok butcemde yok

• Onların elinde sihirli değnek yok internet açıp bakabılır veya mekik yapabılır spor sadece hocalarla yapılmaz kendı basına da yapılabilir

• Ok sporun kotusu olmaz ama dogru hareketi ve dogru oranda yapman onemli olani

Yükleniyor...